X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بیخیال این حرف شعاری بازی که خوب میفروشه مردم دوست دارن بقیش مهم نیست
اقا اصلا حرف ما شعاری
الان طبق منطق حرف خودت ماینکرفت با فروشی بالغ بر 130 میلیون نسخه در کنار تتریس بهترین بازی جهانه

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
بله بهترین بازی جهانه!! با چه متر ومعیاری ردش میکنی؟ بازی رو که نباید از ظاهرش سنجید
بر منکرش لعنت که نیست ولی بحث اینه فروش بالا دلیل بر خوب بودن بازی نیست
ماینکرفت هیچ شما فورتنایت رو بگیر که این نسل ترکوند توی سود دهی برای اپیک پس با این تفاسیر .....

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چارت UK
  1. FIFA 20
  2. Mario Kart 8 Deluxe
  3. Ghost Recon: Breakpoint
  4. The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition
  5. Ring Fit Adventure
  6. Minecraft
  7. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  8. The Legend of Zelda: Link's Awakening
  9. Grand Theft Auto V
  10. Borderlands 3
Concrete Genie حتی دیگه 40م هم نیست ناپدید شد از جدول 8-| خدایا بسه دیگه GR: breakpoint واسه چی میخرن!

UK Sales Charts: Concrete Genie Nowhere to Be Seen as New Releases Struggle Against FIFA 20

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چارت UK
  1. FIFA 20
  2. Mario Kart 8 Deluxe
  3. Ghost Recon: Breakpoint
  4. The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition
  5. Ring Fit Adventure
  6. Minecraft
  7. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  8. The Legend of Zelda: Link's Awakening
  9. Grand Theft Auto V
  10. Borderlands 3
Concrete Genie حتی دیگه 40م هم نیست ناپدید شد از جدول 8-| خدایا بسه دیگه GR: breakpoint واسه چی میخرن!

UK Sales Charts: Concrete Genie Nowhere to Be Seen as New Releases Struggle Against FIFA 20

ریلیز ویچر رو سوییچ خیلی خوب فروخته
اصولا این جور پورت های سوییچ وارد چارت نمیشن
دیگه دراگون کوئست که گنده ترین شون بود فکر کنم هفته اول تو UK یازدهم بود (که شت تیست بودن شون رو میرسونه... :D به شدت بازی خوبیه DQXI)

رینگ فیت ادونچر هم باز خوبه تو 5 تای اول لیسته. واکنش ها بهش عجیب مثبت بودن... با این که قشنگ خارج از چارت سال بود و عملا فقط یه ماه تبلیغ شد باز تو جدوله (از CG که بیشتر فروخت)

و PvZ هم اصن نفهمیدم کی اومد!! یا من EA رو درست دنبال نمی کنم یا اینا اصن صداشو درنیاوردن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
دیگه دراگون کوئست که گنده ترین شون بود فکر کنم هفته اول تو UK یازدهم بود (که شت تیست بودن شون رو میرسونه... :D به شدت بازی خوبیه DQXI)

رینگ فیت ادونچر هم باز خوبه تو 5 تای اول لیسته. واکنش ها بهش عجیب مثبت بودن... با این که قشنگ خارج از چارت سال بود و عملا فقط یه ماه تبلیغ شد باز تو جدوله (از CG که بیشتر فروخت)

و PvZ هم اصن نفهمیدم کی اومد!! یا من EA رو درست دنبال نمی کنم یا اینا اصن صداشو درنیاوردن
خدایی ملت دلشون میاد ویچر رو سوییچ بازی کنند؟ به خدا بازی به اون خوجگلی حیفه:(

از CG هم نگووووو =((

PvZ هم چند وقت پیش یهو معرفی شد؛ درجا بتا دادن، و منم دیروز شاخ در اوردم دیدم تریلر داره تحت عنوان لانچ تریلر! مگه داریم؟ :|

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خدایی ملت دلشون میاد ویچر رو سوییچ بازی کنند؟ به خدا بازی به اون خوجگلی حیفه:(

از CG هم نگووووو =((

PvZ هم چند وقت پیش یهو معرفی شد؛ درجا بتا دادن، و منم دیروز شاخ در اوردم دیدم تریلر داره تحت عنوان لانچ تریلر! مگه داریم؟ :|

اتفاقا من خودم یکی از اونام که دارم بازیش می کنم رو سوییچ... گرافیک بازی رو قلع و قمع کردن ولی قشنگ جوابه تو حالت دستی، یه چیز سورئالیه :D

ولی بازی به خوجگلی حقیقتا باید با بهترین کیفیت تجربه شه... به هر حال این جوابه و من راضیم

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

اصولاً بازی های ترد پارتی اصلا رو سوییچ خوب نمی‌فروشم ولی انگار ویچر داره ساختار شکنی می‌کنه کیفیت اشم خوبه
این سبک بازی پرطرفدار نیتندو کم داره ماریو اینا فانتزی آن این واقع گرایانه راکستار هم که نامزد فقط می‌زنن بازی های ده سال پیشش برای نیتندو ریمیکس میکنه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اصولاً بازی های ترد پارتی اصلا رو سوییچ خوب نمی‌فروشم ولی انگار ویچر داره ساختار شکنی می‌کنه کیفیت اشم خوبه
این سبک بازی پرطرفدار نیتندو کم داره ماریو اینا فانتزی آن این واقع گرایانه راکستار هم که نامزد فقط می‌زنن بازی های ده سال پیشش برای نیتندو ریمیکس میکنه

یادمه دیابلو 3 هم خیلی خوب فروخته بود... و خب بلیزارد داشت سعی می کرد با همون مومنتوم، اورواچ رو بده رو سوییچ که تِر زد :D جوری که نینتندو عملا تبلیغات بازی رو روی صفحات خودش متوقف کرد... عملا داد گفت خودتون برید تبلیغ کنید بازی هاتون رو :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اگه فکر می کردید آمارهای مالی Tencent همین جوری به خودی خودشون ترسناک بودن، بهتره بگم با نقل و انتقالات ربع مالی اخیر الان Supercell زیرمجموعه Tencent به حساب میاد به نوعی و درآمدهای مازاد و غیره اش تو گزارش مالی های Tencent لحاظ میشه

120472

منبع: Tencent Gains Majority Control of Mobile Developer Supercell

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این ظاهرا تخفیفای بلک فرایدی والمارته اگه درست باشه
ببینید و بسوزید >:) هیچ کدوم ما از این تخفیفا این جا گیرمون نمیاد:((

View attachment 120424

همین جوری اگه خواستید بیشتر بسوزید اینم از طرف سامسونگ :D
با خریدن Galaxy A40 یه سوییچ لایت مفتی هم می گیرید تو بلک فرایدی

120474

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این ظاهرا تخفیفای بلک فرایدی والمارته اگه درست باشه
ببینید و بسوزید >:) هیچ کدوم ما از این تخفیفا این جا گیرمون نمیاد:((

View attachment 120424

خب این فیک بود... عوضش یه خبر نسبتا ناگوار دیگه هم دارم..

یوبیسافت تو گزارش مالی اش اعلام کرده Division 2 در حد انتظاراتشون عمل نکرده

وات دع فاهکک... عین خر فروخت اون بازی اول سال... چه میزنن این مدیر مالی های یوبی؟ :D

این که Ghost Recon: Breakpoint هم از نظر یوبیسافت عملکر زیر حد انتظاری داشته هم فکر نکنم براتون خیلی مهم باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر