Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این قضیه ی Untitled Goose Game چیه؟ جدیدا زیاد اسمش رو شنیدم! اما هیچ ایده ای ندارم چیه:D

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
این قضیه ی Untitled Goose Game چیه؟ جدیدا زیاد اسمش رو شنیدم! اما هیچ ایده ای ندارم چیه:D
سبکش مخفی کاری کرم ریزیه:Dدر نقش غاز مردم دهکده رو اذیت میکنی،مثلا کلید طرف رو میپیچونی و از این کارا. من هنوز بازی نکردم ولی ویدیوهاش فان بنظر میرسه.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازیش یـ جورایی از همون اول که معرفی شد تبدیل شد به Meme الانم اینقدر ملت تو اینترنت ازش Meme ساختن که حد نداره خلاصه بازیش خیلی باحاله حتما تجربش کن :D البته بعدا که برا PS4 اومد :p

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
اینم تیکه تحلیلگر NPD به عرضه خدای جنگ بر روی پی سی (قبلا به لیست ایشون بابت پرفروشترین انحصاریهای اکس باکس انتقاد کرده بودند که چرا شامل بازیهایی هست که از کراس بای پشتیبانی میکنه!)

View attachment 118684
خب فروش چه ربطی به قابل بازی بودن با سرویس cloud داره دقیقا ؟
و اینکه یه بازی با سرویس استریم PSNOW به هر شکلی (TV, PC , PS4) اونم محدود قابل بازی باشه خیلی فرق داره با فروش مستقیم و عرضه شدن رو PC و استیم که هم در فروش حساب میشن و هم از انحصار خارج شدن واقعی رو به اونا میگن و البته به اونا میگن عرضه شدن رو PC یا حالا هر پلتفرمی ، در کل play خیلی فرق داره با sell اینو کلا میگم بدونی
نمیدونم از صبح قصد داری فقط خودتو خالی کنی یا واقعا خودتو زدی کوچه علی چپ یا شایدم واقعا نمیدونی داری اشتباه میزنی که بعید میدونم آخریو

این پست IGN هم که ازش مایه میذاری و باهاش حال میکنی نگفته رو PC عرضه شده یا از انحصار خارج شد و این چیزایی که دوست داری ، خیلی واضح نوشته با تشکر از PS NOW دیگه برا بازی کردن GOW فقط احتیاج به PS4 نیست .
به نظرم بیخیال این روند بچگانه و سراسر هیتی که اخیرا در تمام تاپیک ها پیش گرفتی بشی بهتره چون خودت رو داره از کاربری که یه زمانی برا پست هاش احترام قائل بودم یا بودیم به شدت پایین میاره و خراب میکنه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
فرضا اگر پشتیبانی سرویس استریم یه شرکتی برای اندروید هم باشه(مثلا استیدیا) دلیل نمیشه بگیم اون بازی برای موبایل هم پورت شده.
نه دیگه از نظر استاد وقتی بازی رو سرویس استریم میاد یعنی رو pc عرضه شده اون کاور بازیم که روش زده only on چرته موندم اینی که گذاشته چجور تحلیلگریه که جلو اسمش یه تیک نداره :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
سبکش مخفی کاری کرم ریزیه:Dدر نقش غاز مردم دهکده رو اذیت میکنی،مثلا کلید طرف رو میپیچونی و از این کارا. من هنوز بازی نکردم ولی ویدیوهاش فان بنظر میرسه.
مخفی کاری کرم ریزی:))
باید چندتا ویدیو ازش ببینم پس:D

بازیش یـ جورایی از همون اول که معرفی شد تبدیل شد به Meme الانم اینقدر ملت تو اینترنت ازش Meme ساختن که حد نداره خلاصه بازیش خیلی باحاله حتما تجربش کن :D البته بعدا که برا PS4 اومد :p
یه جورایی... داستان Goat Simulatorهه پس:D
از سر مسخره بازی یهو معروف شد، یه سری DLC و اینا هم براش دادن حتی:))

انشاالله هروقت برا PS4 اومد و بعد برا پلاس دادن:))

• Like
Reactions: Arima Kishou

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بازیاشون رو روی استیم و نینتندو هم عرضه میکنن میگن انحصاری ، پلتفرما خودمون looool !
بعد سونی روی سرویس خودش بازی رو موقتی عرصه می‌کنه ،( در شرایطی که پنج درصد مردم دنیا هم بهش دسترسی ندارن) شنوندگان عزیز توجه فرمایید ، شنوندگان عزیز توجه فرمایید ، حسر god of war شکست !

لول دارید واقعا!! سطح بازی سنتر رو به نازل ترین سایت گیمی ایران پایین آوردید!!

بعد اون تحلیل گره چطوری گودرز رو به شقایق ربط داده ، عرضه اشتراکی بازی چه ربطی به فروش یونیتی داره اونم بعد از انتشار امارشون!! انگار به اونم زیادی سخت گذشته این مدت!!! =))

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بازیاشون رو روی استیم و نینتندو هم عرضه میکنن میگن انحصاری ، پلتفرما خودمون looool !
بعد سونی روی سرویس خودش بازی رو موقتی عرصه می‌کنه ،( در شرایطی که پنج درصد مردم دنیا هم بهش دسترسی ندارن) شنوندگان عزیز توجه فرمایید ، شنوندگان عزیز توجه فرمایید ، حسر god of war شکست !

لول دارید واقعا!! سعی بازی سنتر رو به نازل ترین سایت گیمی ایران پایین آوردید!!

بعد اون تحلیل گره چطوری گودرز رو به شقایق ربط داده ، عرضه اشتراکی بازی چه ربطی به فروش یونیتی داره اونم بعد از انتشار امارشون!! انگار به اونم زیادی سخت گذشته این مدت!!! =))
زنجیر انحصاری بودن gow مثل زنجیر محتویات انحصاری cod پاره شد lol :p

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اینم تیکه تحلیلگر NPD به عرضه خدای جنگ بر روی پی سی (قبلا به لیست ایشون بابت پرفروشترین انحصاریهای اکس باکس انتقاد کرده بودند که چرا شامل بازیهایی هست که از کراس بای پشتیبانی میکنه!)

View attachment 118684

نمیتونی رو PC بازی رو بخری...
...
..
.
ولی میتونی بازیش کنی که:Shrewd:

اصلا نیازی نیست طرف بره 60 دلار بده بازی کنه یا 300 دلار بده کنسول بخره
روی pc وقتی داره بازی پلی میده با اشتراک 10 دلاری
حالا یه عده اینجا خودشون رو هلاک کنن قیمه قیمه کنن پاره پاره کنن جرواجر کنن بازم حقیقت همینه گاد روی pc الان قابل بازیه با اشتراک 10 دلاری بدون نیاز به کنسول فیزیکی حالا خودتو اینجا هلاک کن که منکرش بشی

یه پولی هم اضافه بر اینا باید حروم اینترنت برای استریم اش هم کرد
و این که اون جور که برمیاد اگه بخوای به دسته ای غیر از Dual Shock 4 بزنی بازی های PSNow رو، خیلی به مشکل و در و دیوار میخوری
این دو تا رو هم جوری کنی... عملا با این سیستم چرخشی ای که سونی راه انداخته قشنگ میشه بازی های انحصاری شو بدون PS4 رو PC بازی کرد...

حالا می ارزه اصن؟
نمیدونم حقیقتا... اینا 720p و 30fps اجرا میشن... من رو مانیتورم مشکلی باهاش ندارم... ولی فکر کنم برای خیلی ها که مانیتورهاشون بهتر و بزرگتره واقعا چیز قابل قبولی نباشه... حالا این که برای ایده آل کیفی بریم سراغ PS4 Pro ـی 400 دلاری...(مخصوصا این که سیستم بازی ها، چرخشیه و ممکنه برای سه ماه، تنها چیزی که در دسترس باشه لای عناوین بزرگ، Knack باشه) :-? من خودم ترجیح میدم این کار رو نکنم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: X B I T B

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به نظر من یه چیزی رو باید همه باهاش کنار بیان، اونم اینه که دوره انحصار به شکل فعلی داره از بین میره. اتفاقا الان تکنولوژی داره به سمتی میره که به مردم اجازه دسترسی حداکثر به هر کانتنتی رو روی هر پلتفرمی بده. نسل بعد درباری این آزادی عمله و سونی هم اگه منعطف نباشه از غافله عقب میفته و در دراز مدت بازار رو میده به رقبا. چرا؟ چون مایکروسافت و گوگول دارن اینکارو میکنن و به زودی نسل جدیدی از گیمرها تربیت میشن و رشد پیدا میکنن که گیم رو اصلا به این شکل و به عنوان یه سرویس میشناسن.

به هر صورت به نظر من سونی اقدام عاقلانه ای کرده و چه بهتر که همه بازی هاشم از همون ابتدای عرضه روی PSNow بیاد و طیف وسیع تری بتونن تجربشون کنن. هم برای گیمرها خوبه، چون میتونن بدون کنسول هم بازی مورد علاقشون رو برن، و هم برای خود سونی، چون به فروش بیشتر بازی کمک میکنه و هرچی برگشت مالی برای سونی بیشتر باشه احتمال ساخت بازی های این مدلی بیشتر میشه و ما هم بیشتر حال میکنیم.

پ.ن: حالا اگه سونی و مایکروسافت بیان همه بازی هاشون رو از ابتدا برای استیم بدن که به راحتی بتونیم پایریت کنیم که دیگه بهترین حالت برای من و یه سری از دوستان دیگه است. با نینتندو هم کار نداریم چون پسر خوبیه کنسولش عین آدم هک شده.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
مخفی کاری کرم ریزی:))
باید چندتا ویدیو ازش ببینم پس:D

یه جورایی... داستان Goat Simulatorهه پس:D
از سر مسخره بازی یهو معروف شد، یه سری DLC و اینا هم براش دادن حتی:))

انشاالله هروقت برا PS4 اومد و بعد برا پلاس دادن:))
گوت سیمولیتور خیلی رو هوا بود بازیش پکیجی از باگهای عجیب غریب بود:D این خیلی ترتمیزه قشنگ روش کار کردن آرت استایل خوشگلی هم داره:D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر