آشنایی بیشتر با psp بازها

3soot

کاربر سایت
Jun 25, 2007
38
نام
مهدی
ای منم

من مهدی هستم به نظر خودم مخ کامپیوترم (البته دیگران همچین نظری ندارن:cheesygri) متولد 21/12/1368هستم

از اول زندگیم تا حالا دارم بازی میکنم به ترتیب بگم روی کنسولهای :نینتندو . میکرو . سگا . پلی استیشن . پلی استیشن دو .ایکس باکس . پی اس پی .360 . دو سه بار هم سگا دریم کست

به نظرم پی اس پی یک شاهکار هست و نباید با نینتندو دی اس مقایسه بشه:eek: چون دی اس نه گیم پلی داره نه گرافیک

عاشق ژاپن هستم : عاشق دخترای ژاپنی بیشتر:-" و عاشق بازیهای مبارزه ای مثل تیکن و...

و فکر میکنم ps3 > xbox360 هست ( <: بهتر)

آخرین ویرایش:

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
اسم من مهدی اهل تهران ساکن اصفهان تیم مورد علاقه ac milan کنسول مئرد علاقه psp سبک مورد علاقه roock و پاپ .من از 4 سالگی بازی کردم با سگا سونی 1 pc را یه 7 8 سالی هست حال میکنم حالا با psp. کار مورد علاقه الکتروتکنیک.

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
من هم امیر حسین هستم
متولد : 1370/10/18
از اردیبهشت 86 PSP گرفتم و تا حالا دارم باهاش حال می کنم .باحال ترین بازیش هم به نظر من MOH:Hero هست .
سبک مورد علاقه آهنگ : رپ
خواننده مورد علاقه : رضا پیشرو و هیچ کس
تیم مورد علاقه : FC Barcelona , ManUTD, Brazil, Italiyaو پرسپلیس
تیم هایی که بیزارم : استقلال و Arsenal,Juventus,France,Germany.
بازیکن های مورد علاقه : Ronaldinho,Messi,Robinho,Kaebi .

junk

کاربر سایت
Jun 20, 2007
26
منم عليرضا ام بجه ي كرج
با هر بازيي كه توش ماشين بازي داشته باشه حال مي كنم:biggrin1:
با psp هم واقعا حال ميكنم

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
خیلی ببخشید میدونم باید خیلی زودتر میومدم معرفی میکردم.... به هر حال:
من علیرضا هستم... متولد 69 هستم که الان 16 سالمه و 2 ماه دیگه 17 سالم میشه!
ساکن تهران هستم.... حدود 4 ماه میشه که psp خریدم و واقعا چیزیه که اصلا فکر نمیکردم این طوری باشه! (عالیه)
از این بازیها خیلی خوشم میاد: dino crisis – silent hill – gran turismo – tekken – burnout – tomb raider و .......
موزیک هم با آهنگ های شاد و خز خیلی حال میکنم: اندی – اسی – صولتی ..... حالم از آهنگ های رپ به هم میخوره! اصلا از آهنگ خارجی خوشم نمیاد! (فقط یه کم tatu) ... با آهنگ های قدیمی ابی حبیب و سیاوش هم میرم فضا!!!
تو یه مدرسه نمونه درس میخونم (دولتی) ... کلا درسم خوبه و همیشه بین پنجم تا 15 مدرسه هستم! البته قبلنا درسم خیلی بهتر بود اما الان کمی افت کرده!
به جز جام جهانی هم اصلا فوتبال نگاه نمیکنم... خیلی بدم میاد و به تبع از اون فوتبالم هم تعطیله! ولی والیبال و پینگ پنگ خوب بازی میکنم!
از فیلم ها و بازیهای ترسناک خوشم میاد و عاشق شخصیت nemesis هستم ولی هر وقت بازی ترسناک بکنم یا فیلم ترسناک ببینم تا دو شب خوابم نمیبره!
مثل سه سوت از استیل دخترای ژاپنی خوشم میاد!
کنسول هایی که داشتم: میکرو – سگا – پلی 1 – pc – psp که خیلی فاز میده!
اگر چیزی جا موند بگید تا بگم.......
با تشکر

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اسمم مانیه بچه گرگان متولد 66/6/29 تازه psp گرفتم اولین دیوونه ایم که قبل از خریدن مموری تو فکر خرید کیف و قابم:biggrin1: الانم دوروزه خیلی خوشحالم چون با پارتی بازی مهمانیمو درست کردم یکسال حال می کنم:shrewd::excited:

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
سلام دوستان
من سینا 16 ساله هستم وتنها سرگرمیم حل مسله های ریاضی و بازیه
عاشق بازی های انلاین هم هستم
همین...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام

18 سالمه متولد خرداد 68

با بهمن امسال میشه 3 سال که PSP دارم.

یه کیف و یه WiFi Max و 7-8 تا UMD و یه مموری 4 گیگابایتی هم در کنارش دارم.

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
سلام
حامد هستم پی اس خور محله؟؟؟؟ فرقی نداره پی اس 2 پی اس پی و .... ولی پی اس پی خدای کنسول هاست
متولد 26/4/68 هستم... دانشجوی فقه و حقوق.
پی اس پی رو فقط تو مترو و وقتی شلوغه باید روشن کرد:laughing:اگه به در تکیه بدی که چه بهتر
اهل فوتبال نیستم
بازی هم فقط splinter cell (اگه درست نوشته باشم:p)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر