آسان ترین Platinum که گرفتید ؟!

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
AC II
Infamous

آقا کلا بازی هایی مثل infamous و UN و mafia II و اینچیزا که باید یه سری چیز (blast shard و treasure و ...) جمع کنی، خیلی هم آسون نیست. مگر اینکه از راهنمایی های اینترنتی استفاده کنی.
گرچه من خودم هم پلات همین ها رو دارم.
یعنی یه پلات دارم که un1 هست و un2 رو دارم میگیرم و infamous هم یه دونه blast shard مونده که پیدا نمیکنم.
البته باید بگم که تو un1 همه تروفی ها رو خودم گرفته بودم و 96 یا 97 تا هم گنج داشتم که دیگه نتونستم پیدا کنم بقیه اش رو و رفتم از اینترنت درآوردم.
infamous هم همه بلس شارد ها رو خودم گرفتم به جز 4-5 تا که به خاطر اونا رفتم و راهنماییش رو از نت درآوردم.
un2 هم مثل 1 دارم میرم.ایشالا با توجه به اینکه تو 2 مینویسه هر مرحله چند تا داره، همه رو بتونم خودم بگیرم.

بعضی بازی ها هم راهنمایی خاصی نمیخوان.
اما این نوع بازی ها اگه راهنما شو داشته باشی کلا فکر کنم بشه در عرض 7-8 ساعت بگیریشون و خیلی آسونن(فقط اگه راهنما داشته باشی ها!)

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
آقا کلا بازی هایی مثل infamous و UN و mafia II و اینچیزا که باید یه سری چیز (blast shard و treasure و ...) جمع کنی، خیلی هم آسون نیست. مگر اینکه از راهنمایی های اینترنتی استفاده کنی.
گرچه من خودم هم پلات همین ها رو دارم.
یعنی یه پلات دارم که un1 هست و un2 رو دارم میگیرم و infamous هم یه دونه blast shard مونده که پیدا نمیکنم.
البته باید بگم که تو un1 همه تروفی ها رو خودم گرفته بودم و 96 یا 97 تا هم گنج داشتم که دیگه نتونستم پیدا کنم بقیه اش رو و رفتم از اینترنت درآوردم.
infamous هم همه بلس شارد ها رو خودم گرفتم به جز 4-5 تا که به خاطر اونا رفتم و راهنماییش رو از نت درآوردم.
un2 هم مثل 1 دارم میرم.ایشالا با توجه به اینکه تو 2 مینویسه هر مرحله چند تا داره، همه رو بتونم خودم بگیرم.

بعضی بازی ها هم راهنمایی خاصی نمیخوان.
اما این نوع بازی ها اگه راهنما شو داشته باشی کلا فکر کنم بشه در عرض 7-8 ساعت بگیریشون و خیلی آسونن(فقط اگه راهنما داشته باشی ها!)
اصلا امكان نداره بشه AC II رو زير 20 ساعت پلات كرد ، يا اون Infamous رو !!!‌
+
اينا واقعا جز پلات راحت نيستن ، خوب وقتي به يه بازي علاقه داشته باشي بري تو كار و بگيري و هيچي واست نباشه نميشه گفت راحت ، پلات راحت چيزيه كه يه نفر كه خوره تروفي باشه اسمشو بش بگي و بره حدود 15 ساعت تمومش كنه ... هيچ زحمتي نخواد ...
مثلا من عشقه تكن بودم اصلا نفهميدم پلاتش سخته آسونه چيه ، فقط رفتم پلاتش كردم
نتيجه پست : بعضي پلات ها به صورت نسبي راحتن و اعتقاد بعضيا اينه كه راحته + كلا به همون نمره هاي سايت PS3trophies.org ميشه اعتنا كرد

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
اصلا امكان نداره بشه AC II رو زير 20 ساعت پلات كرد ، يا اون Infamous رو !!!‌
+
اينا واقعا جز پلات راحت نيستن ، خوب وقتي به يه بازي علاقه داشته باشي بري تو كار و بگيري و هيچي واست نباشه نميشه گفت راحت ، پلات راحت چيزيه كه يه نفر كه خوره تروفي باشه اسمشو بش بگي و بره حدود 15 ساعت تمومش كنه ... هيچ زحمتي نخواد ...
مثلا من عشقه تكن بودم اصلا نفهميدم پلاتش سخته آسونه چيه ، فقط رفتم پلاتش كردم
نتيجه پست : بعضي پلات ها به صورت نسبي راحتن و اعتقاد بعضيا اينه كه راحته + كلا به همون نمره هاي سايت PS3trophies.org ميشه اعتنا كرد

خوب شاید حق با شما باشه.
من به ابن نکته دقت نکرده بودم.
در کل اول باید مفهوم راحت بودن رو شفاف کنیم و بعد این حرفا رو بزنیم.
اما فکر کنم میشه به همون سایت های مرجعی که درجه سختی برای تروفی ها معرفی میکنن اطمینان کرد.البته نه فقط یه سایت بلکه چند سایت(برای کسی که میخواد پلات آسون پیدا کنه)

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
خوب شاید حق با شما باشه.
من به ابن نکته دقت نکرده بودم.
در کل اول باید مفهوم راحت بودن رو شفاف کنیم و بعد این حرفا رو بزنیم.
اما فکر کنم میشه به همون سایت های مرجعی که درجه سختی برای تروفی ها معرفی میکنن اطمینان کرد.البته نه فقط یه سایت بلکه چند سایت(برای کسی که میخواد پلات آسون پیدا کنه)
اسم تاپيك جوريه كه آدم فكر ميكنه كه كدوم پلات راحت تره واسه هر كسي ولي با توجه به توضيحات پست اول معلومه كه منظور اينه كه كدوم پلات در كل راحت تره !!
بعضي از بچه ها گفتن مثلا :
The Sly Collection
يا
Megamind
...
اينا واقعا جز پلات راحتن همينجوري 6،7 ساعت بازي ميكني و خودش پلات ميشه اصلا نميفهمي كي پلات شد ...

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
دوستان یه سوال دارم اگر کسی جواب بده ممنون میشم
این پلات که شما میگید یعنی گرفتن 100% تروفی ها
این که موقع خرید بازی میگن فلان بازی پلات هست یعنی چی؟

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
SPARE PARTS

Spare Parts:
1Platinum; 2Silvers & 10Golds
.................................................
نهایت 5ساعته پلاته.. >:)
.................................................
تازه Discountم خورده.. :d

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان یه سوال دارم اگر کسی جواب بده ممنون میشم
این پلات که شما میگید یعنی گرفتن 100% تروفی ها
این که موقع خرید بازی میگن فلان بازی پلات هست یعنی چی؟
اون مقولش فرق میکنه !
وقتی میگن بازیی پلات هست یعنی یه سری بازیا که فروششون زیاده و اکثرا انحصاری هم هستن رو تو یه پک ـه طلایی مانند میزارن که اسمش پلاتینیوم هست !
مثل این

• Like
Reactions: I love truth

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
بازی هایی مثل MW2 که نیاز به مهارت طرف داره مثلا برای Special OPS پلاتشون سخته ولی بازی هایی مثل Mafia ll و AC نیازی به مهارت ندارن و با یکم راهنمایی اینترنتی راحت پلات می شن .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
Sly 1 تقریبا میشه گفت جک بود! دوتای دیگه هم اینجوری به نظر میاند!
ولی واقعا درک نمیکنم چرا هر 3 پلات طراحیشون یکجوره!
تا ساعاتی دیگر میریم تو کار Sly 2 که تا چند روز دیگه پلات بشه!

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر