آرکید BAZICENTER ساخته شده توسط خودم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
Untitled.jpg
بازی bladed fury یک بازی شمشیری آرکید هستش که گرافیک هنری قشنگی داره و تم بازی منو یاد بازی های ساخت ایران مثل شبان انداخت
پیشنهاد میشه حتما امتحانش کنید
تم بازی رو هم بخاطر لذت بردن از بازی ساختم و به آرکید اضافه شد .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
20.png

خب با توجه به اینکه بروز رسانی ایکس باکس کلاسیک رو برای آرکید انجام دادم و بازی هایی همچون Dino crisis 3 و conker و ninja gaiden black روی دستگاه قابل بازی شدن
لازم شد تا با یک تم متحرک زیبا دستگاه رو مزین کنم \m/

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
مقدمه

با سلام خدمت دوستان

من همیشه در فکر این بودم که یک دستگاه رترویی برای خودم درست کنم که فقط برای تجربه بازی های رترو باشه و دست از سر این تلویزیون اندرویدی خودم بردارم
خلاصه از خریدن کنسول ps3 و ریختن امولاتور روش گرفته تا مدل های مختلف رو امتحان کردم بعد یک مدت یک عکس توی اینترنت نظرمو جلب کرد که یک آرکید بود
پیش خودم گفتم چی میشد اگر یک دونه از اینا داشتم تا اینکه به فکر افتاد خودم یک دونه بسازم
خلاصه مطالعه های بسیار زیاد و شب نخوابی های زیاد ( جوری که اینقدر غرق در ساخت بودم که یک دفعه میدیدم صبح شده و باید برم سر کار ) نتیجه داد و من یک دونه آرکید ساختم
حالا میخواهید اسمشو بزارید تولید ، ساخت ، مونتاژ ، کپی یا هر چیز دیگه به هر حال این وسیله حاصل دو سال زحمت پیاپی من هستش

معرفی

خب حالا چرا اسمش رو گذاشتم بازی سنتر ؟
دلایلش زیاده ولی اولین دلیلش ویژگی خود دستگاه و ارادت من به سایت بازی سنتر هستش :D
خب بریم سراغ امکانات آرکید بازی سنتر

آرکید بازی سنتر در دو مدل basic و pro تولید شده که هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارند و پلتفرم های کمتر و بیشتری رو پشتیبانی میکنند.

مشخصات سخت افزاری مدل پایه

Samsung Exynos5422 Cortex™-A15 2Ghz and Cortex™-A7 Octa core CPUs
Mali-T628 MP6(OpenGL ES 3.1/2.0/1.1 and OpenCL 1.2 Full profile)
2Gbyte LPDDR3 RAM PoP stacked2 x USB 3.0 Host, 1 x USB 2.0 HostGigabit Ethernet portHDMI 1.4a for display

مدل پایه از پلتفرم های زیر پشتیبانی میکنه
Atari 2600/5200/7800
Nintendo NES
Super nintendo
nintendo 64
Gameboy
Gameboy Color
Gameboy Advance
Sega master system
Sega game gear
Sega Genesis
Sega CD
Sega X32
Sega saturn
Sega Dreamcast
Sony PS1
Sony PSP
SNK NeoGeo /CD
PC Engine /TG16
ARCADE GAMES

شامل بیش از 1000 بازی از بهترین بازی ها کاملا گلچین شده
منوی دستگاه کاملا روان و سریع با داشتن موزیک قابلیت پیش نمایش بازی ها به صورت ویدئو و توضیحات بازی ، چند نفره بودن و روایت داستان بازی

مشخصات مدل PRO

Cpu :AMD RYZEN 3600X
Ram :16 GB DDR 3200
VGA :8GB RX580
H.D.D :10 TB

مدل Pro از پلتفرم های زیر پشتیبانی میکنه

Atari 2600/5200/7800/lynx/jaguar
Nintendo NES
Super Nintendo
Nintendo 64
GameCube
Nintendo Wii
Nintendo Wii U
Nintendo Switch
Gameboy
Gameboy Color
Gameboy Advance
Nintendo DS
Nintendo 3DS
Sega master system
Sega game gear
Sega Genesis
Sega CD
Sega X32
Sega saturn
Sega Dreamcast
Sega Arcades
Sony PS1
Sony PS2
Sony PS3
Sony PSP
Xbox Classic
Xbox 360
Xbox ONE ( از بازی های مشترک انحصاری ایکس باکس وان و pc استفاده شده )
SNK NeoGeo /CD
PC Engine /TG16
ARCADE GAMES
PC GAMES

این مدل دستگاه دارای منوهای بسیار حرفه تر و زیبا تر هستش که توسط خودم ساخته شده و آماده شده و یک تعداد هم به طبع از نت گرفته شده
تمامی بازی ها دارای منوی INTRO هستند و ویدئو پیش نمایش دارند و انیمیشن ها و افکت های زیبا دارند
بازی های جدید هم داخلش گذاشته شده و شامل بیش از 4000 بازی هستش که نمونه تم های دستگاه رو در زیر می بینید

View attachment 181610View attachment 181611View attachment 181612View attachment 181613

همچنین منوی دستگاه رو هم فارسی گذاشتم

View attachment 181615

عکس های خود دستگاه

خب همانطور که می بینید دستگاه در دو مدل رو میزی و ایستاده درست شده که برای همه ی فضاها مناسب باشه
البته کارشون هنوز تموم نشده و همچنان در دست توسعه هستش ولی همین الان کلی بازی داخلشه و داره براشون منو طراحی میشه
یک ویدئو هم بزودی آپلود میکنم که منوهاشو ببینید
ضمنا برای بوت دستگاه از صدای بوت ps1 استفاده شده
برای سیستم صوتی دستگاه از باند های پایونیر ماشین و آمپلی خوب استفاده کردم که جلوی دستگاه میبینید که RGB هم هستش:D

وسایل جانبی قابل پشتیبانی توسط آرکید
گیم پد ps3 /ps4 /ps5
گیم پد 360/ one
Wii Remote / Nunchuck

بدین صورت که بازیهایی که نمیشه با استفاده از دکمه های خود آرکید بازی کرد و با اتصال گیم پد میشه اون ها رو بازی کرد

بوت انیمیشن آرکید

View attachment 181625

ویدئو منوهای آرکید

در آپارات آپلود شده

مطلب آخر

خیلی ها بعد از دیدن این آرکیدها بهم پیشنهاد دادن برو ثبتش کن و توی برنامه میدون نشونش بده تولید عمده کن بازاریابی کن و ...
ولی باور کنید این دستگاه رو من با عشق ساختم برای مصرف خودم و قطعا میشه تولید عمده کرد از این دستگاه و میتونه موفقیت زیادی رو کسب کنه
اما نکته ای که هست اینه که نمیدونم واقعا چه باید بکنم
سرمایه گذار پیدا کنم برای تولید / معرفی کنم به جای یا نه
دروغ چرا از اینکه کسی اینو به اسم خودش بزنه میترسم :D
بازم دارم بررسی میکنم برم برای تولید یا نه

این دستگاه رو بخواهید نمونه اش رو وارد کنید نزدیک 2000 دلار قیمت میخوره ضمن اینکه به این تکمیلی نخواهد بود البته برای مدل pro
ولی من اینو با یک سوم قیمت درست کردم
واقعا عالیه لذت بردم تبریک میگم بهت بابت نبوغت
امیدوارم بتونی به اسم خودت ثبتش کنی و تجاریش کنی

آخرین ویرایش:

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام
سیستم عامل لینوکس هستش و مدل pro بیس ویندوز
شامل 4000 تا بازی هستش که توی تاپیک اول توضیحات رو خدمتتون عرض کردم شامل چه پلتفرم هایی میشه
سلام اقا مهدی امکانش هست یه اموزش ازش بزاری من دقیقا دنبال همچین چیزی بود سیستم رو تبدیل به کنسول کنم بعد دسته ایکس باکس سری با اداپتور فابریکی روش کار میکنه؟بعد جسارتا یک پیشنهاد داشتم حیفه با هارد 10 ترا مثلا بازی سگا بازی کنی نمیشه 2 تا هارد باشه فکر کنم یک هارد 1 ترا برای بازیهای قدیمی بس باشه بعد سمت راست فقط بازیهای حجم بالا باشه مثل مورتال کمبات 11 .Samurai Shodown.تکن.اویل.کراش و غیره منظورم اینه بازیهای اصلی pc باشه..... سمت چپ هم امولاتورها حالا یک سمت بود با زدن یک دکمه خاص بشه بین بازیهای اصلی و امولاتورها سویچ کرد....

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام اقا مهدی امکانش هست یه اموزش ازش بزاری من دقیقا دنبال همچین چیزی بود سیستم رو تبدیل به کنسول کنم بعد دسته ایکس باکس سری با اداپتور فابریکی روش کار میکنه؟بعد جسارتا یک پیشنهاد داشتم حیفه با هارد 10 ترا مثلا بازی سگا بازی کنی نمیشه 2 تا هارد باشه فکر کنم یک هارد 1 ترا برای بازیهای قدیمی بس باشه بعد سمت راست فقط بازیهای حجم بالا باشه مثل مورتال کمبات 11 .Samurai Shodown.تکن.اویل.کراش و غیره منظورم اینه بازیهای اصلی pc باشه..... سمت چپ هم امولاتورها حالا یک سمت بود با زدن یک دکمه خاص بشه بین بازیهای اصلی و امولاتورها سویچ کرد....
داداش آموزشش که توی نت هست پره ولی فارسی نمیتونی گیر بیاری
بنظرم اگر یک دونه آماده ساده میخوای batocera بهترین برای شما هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر