Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام عزیزان، اتفاقی اینجا رو پیدا کردم، یاد بازی رایانه افتاده بودم داشتم میگشتم، عزیزان من چندین شماره رو که موجود ندارید دارم، به خصوص این چندتا آخری، ولی حقیقتش خیلی حساسم روی مجله ها هنوز که هنوز جلد و صفحاتشون تا نخورده کاملاً تمیزن، راهی هست بدون آسیب به مجله براتون اسکن بگیرم؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
سلام عزیزان، اتفاقی اینجا رو پیدا کردم، یاد بازی رایانه افتاده بودم داشتم میگشتم، عزیزان من چندین شماره رو که موجود ندارید دارم، به خصوص این چندتا آخری، ولی حقیقتش خیلی حساسم روی مجله ها هنوز که هنوز جلد و صفحاتشون تا نخورده کاملاً تمیزن، راهی هست بدون آسیب به مجله براتون اسکن بگیرم؟
یه سری جاها هستند که بدون آسیب زدن به مجله ازش اسکن می‌گیرن ولی ممکنه قیمت بالایی داشته باشن. هر چند اگه شدنی نیست می‌تونی همینجوری و بدون تخریب مجله ازش اسکن بگیری تا در آینده شاید نسخه‌های تمیز تر پیدا بشه.

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
یه سری جاها هستند که بدون آسیب زدن به مجله ازش اسکن می‌گیرن ولی ممکنه قیمت بالایی داشته باشن. هر چند اگه شدنی نیست می‌تونی همینجوری و بدون تخریب مجله ازش اسکن بگیری تا در آینده شاید نسخه‌های تمیز تر پیدا بشه.
برادر هیچکسی نیست اون چهارتا شماره اول رو داشته باشه؟!!!! حداقل شاید تونستیم دیجیتالی ش رو ببینیم!
جالبه که به عنوان کسی که عشق ش این مجله ها و آرشیو ش هست، واقعا ندیدم کسی تا حالا اون چهارتای اولی رو داشته باشه! و بعد اینکه امروز یه چیز جالب فهمدیم! گویا دو تا ضمیمه 5 (!) وجود داره یکی مال بهمن 84 و یکی مال آذر 84!

• Like
Reactions: Sega_genesis

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
شگفتانه من برای شما عزیزان...

شماره 71 مجله، ویژه‌نامه E3
آخرین شماره!!!

لطفاً جهت تشکر، یک صلوات نثار روح شهدا کنید، ممنونم، موفق باشید.
با سپاس از شما، شماره 71 به پست اضافه شد. اگه امکانش هست تاریخی که این شماره در اون منتشر شده رو بگید تا اضافه کنم.

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
شماره 70

شماره 69

شماره 56

تقدیم با عشق، عزیزان من اینا رو به سختی با اسکنر معمولی شخصی انجام دادم، از این رو اگر کیفیت در خور نیست شرمندم، لطفاً برای اینکه خستگی از تنم در بره یک صلوات نثار روح شهدا کنید. بی نهایت ممنونم.

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
شماره 38

شماره 41

تقدیم با عشق به عزیزان، اینم از شماره‌هایی که من کمک کردم، امیدوارم عزیزان شماره‌های اولیه رو قرار بدن. اگر دوست داشتید از بنده تشکر کنید یک صلوات نثار روح شهدا کنید ،خیلی خوشحال میشم.

عزیزان دل بنده مجله‌های دیگری هم دارم که اگر مثل این مجله اجازشو از ناشر محترمش بگیرید می‌تونم براتون قرار بدم. امیدوارم لذت ببرید از این مجلات گران بها، و در کنار خانواده محترمتون سلامت باشید و خوشحال، موفق باشید، خدا نگهدار

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان یک سوال نمیدونید توی کدوم شماره RE4 یا DMC3 نقد شده بوده؟
خیلی برام جالبه که اونموقع نظرات نسبت به این دو بازی چه بوده.
به نظرم ضمیمه 5 بود دوست عزیز
من دارمشون ولی اصلا وقت ندارم واقعا به آرشیو اضافه کنم، اگه صرفا عکس این دو تا رو میخوای بهم پی ام بده :)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
شماره 38

شماره 41

تقدیم با عشق به عزیزان، اینم از شماره‌هایی که من کمک کردم، امیدوارم عزیزان شماره‌های اولیه رو قرار بدن. اگر دوست داشتید از بنده تشکر کنید یک صلوات نثار روح شهدا کنید ،خیلی خوشحال میشم.

عزیزان دل بنده مجله‌های دیگری هم دارم که اگر مثل این مجله اجازشو از ناشر محترمش بگیرید می‌تونم براتون قرار بدم. امیدوارم لذت ببرید از این مجلات گران بها، و در کنار خانواده محترمتون سلامت باشید و خوشحال، موفق باشید، خدا نگهدار
خیلی خیلی ممنون از لطفتون:D:-bd:-bd

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
برادر هیچکسی نیست اون چهارتا شماره اول رو داشته باشه؟!!!! حداقل شاید تونستیم دیجیتالی ش رو ببینیم!
جالبه که به عنوان کسی که عشق ش این مجله ها و آرشیو ش هست، واقعا ندیدم کسی تا حالا اون چهارتای اولی رو داشته باشه! و بعد اینکه امروز یه چیز جالب فهمدیم! گویا دو تا ضمیمه 5 (!) وجود داره یکی مال بهمن 84 و یکی مال آذر 84!
من 4 تا اولی روهم دارم:D فقط جلد ندارن متاسفانه. من حتی کل cd ها وdvd های اشانتیونش روهم صحیح و سالم دارم :))
کل آرشیوم فک کنم فقط دوتا شماره نقص داشته باشه که اونم یه بار رفتم دفتر مجله به آقای عبداللهی ها گفتم من اون دوتا روهم میخام که گفت نمیتونم بهت بدم به خاطر اینکه برای خود آرشیو مجلس.

قول الکی نمیدم ولی تمام تلاشمو میکنم براتون اسکنش کنم.
پیر شدیم رفت....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر