آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستان بازی mad max با این تخفیف که خورده 12 دلار شده ارزش داره بگیرم ؟
چندین بار این بازی 5 دلار شده.من خوشم نیومد خیلی کسالت بار و خسته کننده بود.مجدد 5دلار میشه اونوقت بگیرش

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
خدایی توی این تخفیفات (هر چهار هفته ) فقط 4 تا بازی PS3 خریدم اونم برای آرشیو
وگرنه بازی های PS4 واقعاً چنگی به دل من نزد
امیدوارم دوستان لذت برده باشند و تونسته باشند بازی های خوبی شکار کنند
من که هیچی برای PS4 نخریدم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خدایی توی این تخفیفات (هر چهار هفته ) فقط 4 تا بازی PS3 خریدم اونم برای آرشیو
وگرنه بازی های PS4 واقعاً چنگی به دل من نزد
امیدوارم دوستان لذت برده باشند و تونسته باشند بازی های خوبی شکار کنند
من که هیچی برای PS4 نخریدم
واقعا وضعيت تخفيف ها افتضاح بود امسال! يه مشت ip سطح متوسط يا ضعيف كه اعمال تخفيف هيچ ترغيبي واسه خريد ايجاد نمي كنه ! يه سري چيزا مثل سيزن پس فلان بازي كه به درد مي خوره هم ٤ دلار تخفيف دادن !! زحمت كشيدن !

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
یه سوال
این بازی گریم فاندانگو بیشتر دیالوگ و مکالمه انگلیسی هست درسته ؟ یعنی زبانت خوب نباشه بهت مزه نمیده درسته ؟
نمیدونم هنوز بازی نکردم .ولی کلا زبان برای همه بازیا خوبه .
به نظر میرسه که با توجه به ویدیو هایی که من دیدم بشه گفت زبان درش مهم و تاثیر گذاره

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
بازی flower جریانش چیه قیمتش خیلی کمه سبکش چیه ؟

وهمچنین
The Unfinished Swan
اینم یک توضیحی بدین

بازی فلاور اسمش روشه شبیه ساز گل هستش ولی گول اسمشو نخور یه بازی آرامش بخش عالی هستش و متفاوت فکر کنم انحصاری هم هست.شما در نقش گرده گل باید روی باد سوار بشید و گیاهان و گلها دیگه رو بارور بکنی و بازی تو مراحل بالا فکری میشه و باید نقشه و استراتژی داشته باشی.آهنگ آرامش بخش و گیم پلی متفاوت نقاط قوتش هستند.

بازی unfinished swan هم انحصاری PS هستش و من رو ویتا بازی کردم اما پیشنهاد نمیکنم خیلی بی سر و ته بود باید گلوله رنگ سیاه به در و دیوار بزنی و مرئی بشه و جلو بری چنگی به دل نمیزنه.

Mersad2012

کاربر سایت
Mar 5, 2011
140
نام
Mersad
دوستان بازی division رو تک نفره هم میشه بازی کرد یعنی خط داستانی چیزی داره ؟ با توجه به تخفیفی که خورده اگه حالت تک نفره داره میارزه بگیرم ؟

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
دوستان بازی division رو تک نفره هم میشه بازی کرد یعنی خط داستانی چیزی داره ؟ با توجه به تخفیفی که خورده اگه حالت تک نفره داره میارزه بگیرم ؟
ببین باید به صورت دائم به اینترنت وصل باشی. اگر بخوای میتونی همونو تک نفره مراحلش رو بره و اگر نه با بازیکنای دیگه که حداکثر 4 نفر میشید میتونید برید. خط داستانی هم که یه جورایی آره. یه سری مراحل اصلی داره ( شاید حدود 15 تا که تقریبا همشون یه شکله باید بری بکشی و باس فایت و برگشت به پایگاه تا جایی که یادم میاد ) و مرحله اضافه هم زیاد داره توی نقشه ولی در کل من خودم زیاد باهاش حال نکردم. بازیش اگر دوست پایه داشته باشی و با دوستات بازی کنی به نظرم خیلی بهتره. البته اگر اشتباه نکنم 15 دلار شده بود که حتی اگرم بخوای بگیری فیزیکیش فکر کنم با قیمت بهتر گیر بیاد مثلا 50 تومن که شاید ( مطمئن نیستم ) بهتر باشه فیزیکیشو بگیری. ولی در کل اگر دوست پایه داشته باشی و با اون بازی کنی فکر کنم خیلی بهتر از تک نفره رفتنشه. من که خودم زیاد باهاش حال نکردم. من حدود 2 سال پیش بازی کردم ، حالا تغییراتی چیزی دادن یا نه رو نمیدونم. سلیقتو نمیدونم ولی من پیشنهاد نمیکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر