آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام
این تاپیک رو واسه این ایجاد کردم که آخرین تخفیفات تویه PSN واسه بچه هایی که اکانت پلاس دارن یا اکانت معمولی دارن اطلاع رسانی بشه
تویه همین تاپیک میتونیم هر سال در مورد تخفیفات جمعه سیاه اطلاع رسانی و بجث کنیم

امیداورم که تاپیک مفیدی باشه و همه ازش بهره ببرن

برای شروع خودم در مورد جمعه سیاه یا بلک فرایدی اینجا یه توضیحی بدم:
جمعه سیاه یا حراج جمعه (به انگلیسی: Black Friday) در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است که عملاً آخرین جمعه ماه نوامبر به شمار رفته و آغاز آیین خرید برای کریسمس حساب می‌شود.[۱] در واقع جمعهٔ سیاه، یک روز تعطیل نیست، اما اکثر شرکتها این اجازه را به کارکنان خود می‌دهند که این روز را مرخصی گرفته و به خرید سال نو بپردازند. سالها است که این روز، شلوغترین روز برای فروشنده‌ها است. هر چند آمریکای شمالی محل اصلی رخداد این سنت است، اما همچون بسیاری از سنتهای دیگر این منطقه، این سنت نیز به کشورهای دیگر سرایت کرده است. این روز به قدری اهمیت دارد که فروشگاه‌ها قبل از ساعت ۴ صبح کار خود را آغاز کرده و مردم از همان زمان برای خرید به فروشگاه هجوم می‌آورند و باید تا قبل از آغاز شب خرید کرده باشند

منبع:
جمعه سیاه (خرید) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تاپیک های مرتبط:

PlayStation Plus | پلی استیشن پلاس

همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
تخفیف بلک فرای دی کی میاد پس؟؟؟؟
برای استور اروپا که یک ایمیل فرستادن که پنج شنبه شروع میشه تخفیف ها
در مورد استور امریکا هم باید صبر کرد تا اخر شب ببینیم با آپدیت استور تخفیف ها قرار میگیره یا اون هم پنج شنبه میاد

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
قضیه این Flash Sale چیه؟
Flash sale تخفیف های هستش که هر چند هفته یکبار روزهای جمعه توسط سونی گذاشته میشه و بازیها تخفیف های نسبتا خوبی میخورن و تا دوشنبه هفته بعد این تخفیف ها ادامه داره

kurosh900

کاربر سایت
Aug 10, 2014
225
نام
masoud
دوستان تخفیفای بلک فرایدی شروع شدن.

BlackFridaySale

با وارد کردن کد زیر هم 10% تخفیف خرید میگیرید

hCOsq.png

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یعنی واقعا این بازی ها رو تخفیف زدن؟ دیگه تموم شد Black Friday؟ :|

این بازیها که توی Flash Sale های معمولی سال هم تخفیف زده بودن حتی از اینم اروزنتر بود :| این دیگه چه مسخره بازیه آخه، اونو ماکرو سافت کلی از بازیهای جدید مثل BF1 و TitanFall2 تخفیف زده اینور Far Cry 4 :|

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام .
یه سوال داشتم دوستان: میشه یه اکانت جدید بسازم و روش پلاس 2 روزه فعال کنم بعدش با اون از این 10 درصد تخفیف پلاس دارا استفاده کنم بعدش شیر کنم رو اکانت خودم بازی رو ؟ :)
تخفیفای بلک تا کی هستش ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر