PlayStation Plus

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب بازی های پلاس ماه اول PS4 با تغییراتی مواجه شد و کنتراست و یه مولتی پلیر 2 روزه کیلزون جایگزین DC شدند البته موقع لانچ درایو کلاب یه نسخه از اون برای پلاس رایگان خواهد شد!
به هر حال با توجه به اهمیت مضاعفی که پلاس در نسل جدید خواهد داشت و برای دسترسی به محتوا آنلاین بسیاری از بازی ها نیاز هست از این به بعد اخبار مربوط به پلاس و بازیهای ماهانه اش رو به روال سابق که در تاپیک های مربوط به PS3 و Vita با اون آشنایی دارید، تو این تاپیک قرار میدیم! و سعی میکنیم یک مقاله ماهانه بعد از معرفی هر سری بازیهای پلاس بر روی سایت قرار بدیم

پلاس بشید
موفق باشید:d

نکته: برای غیر فعال کردن تمدید اتوماتیک سرویس پلاس مسیر زیر را دنبال کنید:
Settings > PSN > Account Information > Services List > PlayStation Plus> Cancel Automatic Renewal

در همین رابطه:

اخبار تخفیف های PSN

همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Like
Reactions: ArMaN458

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
خب اینطوری خیلی بهتر شد . در واقع یه Contrast ـه مجانی هم گیرمون اومد . خود DriveClub هم موقع عرضه یه ورژن پلاس خواهد داشت .
فعلا برنامه اینه :
برای لانچ : Contrast + Resogun برای اعضای پلاس رایگان خواهند بود .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بازی های رایگان نوامبر آمریکا:

[h=1]Dragon’s Dogma: Dark Arisen (PS3)[/h]
[h=1]Ibb & obb (PS3)[/h]
[h=1]Resogun (PS4)[/h]
[h=1]Contrast (PS4)[/h]
[h=1]Binary Domain (PS3)[/h]
[h=1]Oddworld: Strangers Wrath (PS Vita)[/h]
[h=1]Soul Sacrifice (PS Vita)[/h]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اروپا يا امريكا؟:d
چون استور اروپا براي نسل بعد اقدامي نكرده. حتي پلاسشم معلوم نيست.
اینقدر خوب بوده که شک کردی امریکا باشه؟!!:))
اروپا هنوز بازیای پلاس نوامبر پلی4 رو اعلام نکرده ولی همین ها خواهد بود چون از قبل اعلام شد اینا برای پلاس هستند و نگفتند برای ریجن خاصی هست! احتمالا همون دور رو برای عرضه پلی4 استور اروپا هم این ها رو اعلام میکنه. حالا سوال این هست که همیشه تعداد بازیای پلی4 همین 2تا میمونه یا کم کم به 3 تا هم میرسه؟!

• Smile
Reactions: noorihamid99

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
بازی های رایگان نوامبر آمریکا:

Dragon’s Dogma: Dark Arisen (PS3)

Ibb & obb (PS3)

Resogun (PS4)

Contrast (PS4)

Binary Domain (PS3)

Oddworld: Strangers Wrath (PS Vita)

Soul Sacrifice (PS Vita)

Complete Bullsh!t ! :|
مردشور پلاس امریکا رو ببرن! امیدوارم واسه نسل بعد تغییری در سیاست های بازی گذاریش ایجاد بشه !

Sent from my iPhone 5s

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته تو این زمینه که هر دو پلاس یکی هستند خیلی مطمئن نباش. من که به شخصه از خدامه این بازی ها برای من بیان اما زمان انتشار پلاس ویتا بازی ها باهم فرق داشتند پس با قاطعیت نمیشه گفت چون کسی هم بهش اشاره ای نکرده تا به امروز.

نکته بعدی هم اینه که پلاس اروپا برای PS4 رو اعلام کردن که همزمان با معرفی بازی های ماه دیگه کنسول های PS3 و PS Vita ازش رونمایی می کنند که میشه چیزی حدود 10 روز دیگه. امیدوارم Resogun رو عوض کنند من خیلی دوسش ندارم :D

در مورد اینکه کدوم پلاس هم بهتره که خوب حداقل تو این چند سال همه دیدیم که اروپا خیلی بهتر به مشتری هاش رسیده تا امریکا و امیدوارم این روند ادامه هم داشته باشه. فقط نمیدونم چرا سونی این تخفیف های پلاس رو دوباره نمیزنه! ماله من تا 1-2 ماه دیگه تموم میشه فک کنم :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Complete Bullsh!t ! :|
مردشور پلاس امریکا رو ببرن! امیدوارم واسه نسل بعد تغییری در سیاست های بازی گذاریش ایجاد بشه !

Sent from my iPhone 5s
يه زماني حدود 1سال 2سال پيش پلاس امريكا بهتر بود ولي سياست سوني عوض شد
واسه نسل بعد فك كنم همينجوري رو اروپا بيشتر مانور بده چون بدجور بازار اون منطقه تو دستشه ولي مايكرو تو منطقه خودش تسلط خوبي داره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
سونی این تخفیف های پلاس رو دوباره نمیزنه! ماله من تا 1-2 ماه دیگه تموم میشه فک کنم :biggrin1:
دیر جنبیدی:d چند وقت پیش یه سری تخفیف و ... گذاشته بود! همون یه سال بخر 3ماه اضافه ببر:d
اگر قرار باشه واسه اروپا فرق کنه و با توجه به اختلاف کیفیتی که دو تا ریجن دارند امیدوارم برای اروپا نک رو فری کنه:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
اینقدر خوب بوده که شک کردی امریکا باشه؟!!:))
اروپا هنوز بازیای پلاس نوامبر پلی4 رو اعلام نکرده ولی همین ها خواهد بود چون از قبل اعلام شد اینا برای پلاس هستند و نگفتند برای ریجن خاصی هست! احتمالا همون دور رو برای عرضه پلی4 استور اروپا هم این ها رو اعلام میکنه. حالا سوال این هست که همیشه تعداد بازیای پلی4 همین 2تا میمونه یا کم کم به 3 تا هم میرسه؟!

کجاش خوبه این؟ :D Dragon که ماه پیش رو اروپا بود، الان هم که RM و MGSR رو داد:D

ولی برام یه سوالی پیش اومده :-؟ الان این بازی های این ماه آمریکاست و بازی های PS4 روی این ماه حساب شده، روی اروپا هم ماه بعد اضافه میشه! یعنی ماه دیگه که این دو بازی روی پلاس اروپا اومد، آمریکا یک یا دو بازیه دیگه روش FREE میشه؟ اینجوری آمریکا یک ماه جلو میوفته که از اروپا :-؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه
دوستان چند روز پیش یه خبر خوندم که هرکس در ps4 اکانت پلاس داشته باشه میتونه بازی دیجیتالی رو با 3 نفر دیگه اشتراک گذاری کنه. این خبر خوبی برای ps4باز ها خواهد بود

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام به همه
دوستان چند روز پیش یه خبر خوندم که هرکس در ps4 اکانت پلاس داشته باشه میتونه بازی دیجیتالی رو با 3 نفر دیگه اشتراک گذاری کنه. این خبر خوبی برای ps4باز ها خواهد بود

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

ممد جون الان نفر دومم نميذارن استفاده كنه
اين خبر رو كجا ديدي؟
ديگه دونفره هم نميشه مثه قبل استفاده كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر