آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
آره تو راست می گی

به نقل از خود شخص Wololo:
SpecterDev has confirmed to me that the statement above is indeed from him: Kernel exploit release could happen this week.
PS4 5.05 Jailbreak when? - Wololo.net

یا خیلی خوشمزه زیاد داریم توی تاپیک، یا خیلی اشتراکی و هکی فروش، یا هر دو گزینه 1 و 2 صحیح است
نه خوشمزه نیستن همون یه سری اشتراکی فروش هستن و یه سری دیگه هم مغازه دار هستن که میخوان دیسک های اورجینالشون رو دستشون باد نکنه میان اینجا شایعه پرونی میکنن تا یه سری رو نا امید کنن از هک

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
دوستان عزیز سلام
دوباره آمدم
طبق منبع زیر
PS4: Qwertyoruiop shares some details on the 5.05 kernel exploit - Wololo.net
عمو Qwerty در کنفرانس هکر ها در هفته قبل در رومانی درباره هک ۵.۰۵ صحبت کرده
اینم منبع ش
0x41con 2018
اینم متن سخنرانی
PerisanGig پرشین گیگ
زمان دقیق انتشارش مشخص نیست امااااااااا.... نکته قابل توجه بیشتر بروی پروژه Mira هست که قرار با کلی سوپرایز بیاد
هنوز برنامه مشخصی براش نبامده اما با توجه به مطالعات من یک سری امکانات خاصی به برنامه نویسان میده
فعلا در دسترس هکر ها قرار گرفته که با امکانات و برنامه های شگفت انگیز بیاد(خیلی امیدوارم)
البته mira بروی فریمور ۵.۰۱ هست گه به راحتی میشه روی ۵.۰۵ پورت بشه
فدا مدا

آخرین ویرایش:

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
فعلا دوتا از امکانات میرا رو بگم دوستانی که باهاش اشنایی ندارند و میخوان بدونند کاربرد این میرا چی هست

پشتیبانی از پلاگین
این فریمور از دو نوع پلاگین پشتیبانی میکنی پلاگین های درونی خود فریمور و پلاگین های که جداگانه عرضه میشن و از هارد اکسترنال پلی 4 میشه لودشون کرد مثل پلاگین لودر لینکوس PS4 Linux Loader

یک فروشگاه به نام OpenOrbis Store که مستقیم برنامه ها و پیلود ها و پلاگین های که برای پلی 4 میاد رو میشه از اونجا دانلود و نصب کرد چیزی مثل PSN سونی و نیازی به دانلود جداگانه نداره اینجوری هر برنامه یا ورژنی بیاد همه اخرین نسخع رو سریع دانلود میکنند و این خوبه

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
دوستان صفحه قبلو ببینید اسپکتر رد کرده اون حرفاتو زده که این هفته هک منتشر میشه! کلن گفته چون هک این ورژن خیلی سخته به من ربطی نداره!!
چشم انتظار نباشید :D
تو که اینقدر بهت فشار میاد چرا میای تو تاپیک بجای اینکارا برو انگلیسیتو تقویت کن :
DdqSHpCVMAAtLE_.jpg

Note the careful choice of words here: “kexpl”, “closer”, and “probably”. All of these words could lead to disappointment if you don’t read them correctly. Something that’s “

اینا از لینکیه که خودت فرستادی اگه دوست داری و بلدی برو یدور بخون
از بچه های خوشمزه ی همین تاپیک هم بخای برات ترجمشو میزارن

Wololo هم شخص نیست یه سایته که به این شایعات دامن زده نشون میده خیلی با دنیای هک و خبرگذاریهاش آشنایی!

بابا همه انگلیسی زبانها... ^:)^
دوست عزیز نمیخام وارد بحث شیرین و جذاب شما شم.

ولی برداشت شما کاملا اشتباهه، منظور اسپکتر خبر روز 20 می بود که شایعه راه انداخته بودن و از جانب اون گفتند بودند بیستم کرنل ریلیز میشه! در صورتی که فقط قرار بود رونمایی از MiraCFW باشه که شد.

یه خط مونده به آخر هم که گفته انتشار کرنل نزدیکه شاید این هفته ... کجاش گفته ریلیز نمیکنم!؟

در آخر هم نگفته هک سخته و کار نمیکنم و... منظور ایشون کار بروی ابزارها و چیزای دیگست مث ابزارهای کاستوم میرا و... نه کرنل اکسپلویت!

در ضمن سواد من سوم راهنماییه!

Schmith

کاربر سایت
Nov 19, 2010
54
خواهشا اینقدر اسپم ندین و شایعه راه نندازین، هفته پیش اومدن گفتن بیست می کرنل میاد... در صورتی که اسپکتر همچین چیزی نگفته بود و به قول خودش (من هیچوقت تاریخ دقیق اعلام نمیکنم)
بعدشم دوستان خبر دقیق و مستقیما از توییتر طرف جویا شید و به اخبار نا امید کننده دیگران گوش ندین!
به شخصه اسپکتر و خیلی قبول دارم و رو حرفاش حساب میکنم و مطمئنم قولی که میده رو بهش عمل میکنه.

پس... از انتشار کرنل مطمئن باشید و منتظر، از بحث دری وری هم خودداری کنید.

یه خبر هم برای دوستان بالای 5.05
ظاهرا کرنل بالای 5.50 که Mathieu Hervais خصوصی در اختیار داره نه تنها تو 5.53 پچ نشده بلکه تو فریمور جدید (5.55) هم سونی نتونسته حفره رو پیدا کنه و جلوشو بگیره!

اینم بگم ظاهرا ایشون فعلا هیچ اشتیاقی برای انتشار و عمومی کردنش نداره.
این آقا هم حرفاش یجورایی سنده و هر چی قبلا گفته درست بوده! میشه روش حساب کرد... شاید دو سه ماه دیگه یخبرایی بشه دوست داشتید آپدیت نکنید و منتظر باشید.

موفق باشید

Last edited by a moderator:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
این هکرای PS4 هم پسرفت میکنن عوض پیشرفت.ابزاری که برای 5.05 نوشتن عوض انتشار جیلبریک 5.05 اون ابزار رو دانگرید میکنن برای 4.55 !! عجبا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر