آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
PS4 hack: The latest status for 5.50, 5.05 (and below) - updates from Qwertyoruiop - Wololo.net
طبق منبع qwertyoruiop هکر نام آشنا رسما علام کرده که در آپدیت ۵.۵۰ kernal exploit ش بسته شده یعنی ممکنه بزودی برنامه ش که خصوصی مونده رو عمومی کنه و خودش دستگاه ش رو آپیت کرده و دنبال حفره جدید می گرده
البته همونطور که در منبع اشاره شده kernal exploit بعدی بروی فریمور ۴.۷۰ یا ۵ خواهد بود
البته اگر از نظرات حضرات درست فهمیده باشم هکر ها منتظرن که فریمور جدید بیاد تا مطمئن بشن حفره های اونها کشف و بسته نشه بهرحال همه منتظرن بزودی Kexploit فریمور ۵ بزودی بیاد
ما هم انشاالله از کف دربیایم
خسته شدم روزی ۱۰۰ باز خبرهای هک رو ترجمه کردم
به امید ظهور
یا علی مدد

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
PS4 hack: The latest status for 5.50, 5.05 (and below) - updates from Qwertyoruiop - Wololo.net
طبق منبع qwertyoruiop هکر نام آشنا رسما علام کرده که در آپدیت ۵.۵۰ kernal exploit ش بسته شده یعنی ممکنه بزودی برنامه ش که خصوصی مونده رو عمومی کنه و خودش دستگاه ش رو آپیت کرده و دنبال حفره جدید می گرده
البته همونطور که در منبع اشاره شده kernal exploit بعدی بروی فریمور ۴.۷۰ یا ۵ خواهد بود
البته اگر از نظرات حضرات درست فهمیده باشم هکر ها منتظرن که فریمور جدید بیاد تا مطمئن بشن حفره های اونها کشف و بسته نشه بهرحال همه منتظرن بزودی Kexploit فریمور ۵ بزودی بیاد
ما هم انشاالله از کف دربیایم
خسته شدم روزی ۱۰۰ باز خبرهای هک رو ترجمه کردم
به امید ظهور
یا علی مدد
دستت طلا
اینم توضیح میدی
PS4 4.55 Kernel Dumper Gets SBRAM Support by Zecoxao
ممنون

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
دستت طلا
اینم توضیح میدی
PS4 4.55 Kernel Dumper Gets SBRAM Support by Zecoxao
ممنون
دوست عزیز سلام
متاسفانه دقیق توضیح نداده اما اون جیزی که برمیاد همون دامپ کردن کرنال در فریمور ۴.۵۵ از طریق حالت امن یا همون safe mode دستگاه ps4 هست
روش های راحتری مثل استفاده از برنامه اندروید و آیفون و اشتراک گذاری نقطه اتصال گوشی یا همون host spot share هست

• Like
Reactions: mostafa 1362 4 5

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
دوستان گویا Qwertyoruiop در تویترش یه چیزی راجب به کرنل فریمور 5.xx گفته، که البته خیلی تکنیکی بود من چیزی سر در نیاوردم:
... and as of 5.xx, Sony's PS4 kernel seems to check RSP every now and then to prevent pivoting. I'm using this same strategy to achieve pivot-less code execution.
و توی کامنتا هم یکی گفته که مشکلی نیست من 5.50 دارم روی اون بمونم و آیا امیدی هست؟ که اونم جواب داده که فعلاً هیچ نوع کرنل اکسپلویتی برای 5.50 وجود نداره و اون هم به دلیل کمبود وقت، خیلی نتونسته روش کار کنه.
طبق معمول هم چیزی در مورد عرضه کرنل 5.05 نگفته. :-w
گرچه میشه نتیجه گرفت که به هیچ وجه به 5.50 آپدیت نکنید و روی 5.05 یا پایینتر بمونید.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
@qwertyoruiopz
All the people in my mentions asking for PS4 5.05 EXPLOIT WEN don't realize i've been trained by the iOS community at ignoring such requests
آخرین چیزی که راجب 5.05 گفته فعلا همینه. فکر کنم عصابش داغون شده که 5.50 رو نتونسته کاریش کنه xD ولی شاید specterdev داره رووش کار میکنه.

• Like
Reactions: StrawHat

reza rezvani

کاربر سایت
Mar 17, 2018
20
@qwertyoruiopz
All the people in my mentions asking for PS4 5.05 EXPLOIT WEN don't realize i've been trained by the iOS community at ignoring such requests
آخرین چیزی که راجب 5.05 گفته فعلا همینه. فکر کنم عصابش داغون شده که 5.50 رو نتونسته کاریش کنه xD ولی شاید specterdev داره رووش کار میکنه.
در ادامه یکی از کاربرا ازش سوال کرده گفته
so you have a private exploit then
یعنی پس شما یک اکسپلویت شخصی یا پنهان داری
و جواب qwertyoruiopz این بود
شما مثل اینکه هشت ماه عقب هستی
این یعنی ایشون هشت ماه هست که کرنل ۵.۰۵ داره و اماده است
حالا قبلا میگفتیم منتظره پچ بشه
حالا که پچ شده چرا عرضه نمیکنه؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
در ادامه یکی از کاربرا ازش سوال کرده گفته
so you have a private exploit then
یعنی پس شما یک اکسپلویت شخصی یا پنهان داری
و جواب qwertyoruiopz این بود
شما مثل اینکه هشت ماه عقب هستی
این یعنی ایشون هشت ماه هست که کرنل ۵.۰۵ داره و اماده است
حالا قبلا میگفتیم منتظره پچ بشه
حالا که پچ شده چرا عرضه نمیکنه؟
داداش هشت ماه پیش هنوز فریمور 5 هم بیرون نیومده بود این چجوری هشت ماهه کرنل 5.05 رو داره؟

• Like
Reactions: arya2121

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر