آتش‌گرفتن چند دستگاه Vita

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
30995534546357558602.jpg

به نقل از سرویس خبری Andriasang دولت ژاپن در پی گزارش آتش‌گرفتن چند عدد کنسول دستی PlayStation Vita توسط نشریه‌ی Daily Yomiuri درصدد کشف علت می‌باشد.

شرکت سونی گفته که 31 مورد سوختن دستگاه‌های ویتا به هنگام شارژ شدن گزارش شده که از این موارد 23 تا در ژاپن و هشت عدد در امریکا و بریتانیا و استرالیا رخ داده است.

اوایل ماه جاری سونی اطلاعاتی درباره‌ی این مسئله به سازمان جهانی تکنولوژی و ارزیابی (National Institute of Technology and Evaluation) فرستاد. نکته‌ی جالب توجه اینجاست که در تمامی موارد گفته‌شده قسمتی که کابل شارژ کننده را به ویتا متصل می‌کند دچار آتش‌سوزی گردیده است.

خوش‌بختانه از این حوادث کسی مجروح نشده است.

سونی تاکید دارد که این مشکل ناشی از نقص فنی دستگاه نیست بلکه در اثر وجود رطوبت یا شی‌ء خارجی در محل اتصال به وجود می‌آید. بنابراین آن‌هایی که به این مشکل برخورده‌اند باید هزینه‌ی تعمیر آن را به سونی بپردازند.

ویتای شما که همچین مشکلی پیدا نکرده؟!

[صفحه‌ی اصلی] [منبع خبر]

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بابا اینجا که اثری نداره ! بریزین خیابونا شعار بدین مرگ بر سونی جهانخوار , مرگ بر Playstation قدرت و غیرت و مردانگی و همبستگی خودتون رو به جهانیان نشون بدید !
پ.ن : فکر کنم مشکل این 31 ویتا با سشوار صنعتی حل بشه ! :-"

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
واقعاً داريد اين مشكل رو كه براي 30 تا ps vita رخ داده رو با مشكل سه چراغه شدن مدل هاي اوليه x360 كه شامل تمامي كنسول هاي مدل core و اكثر كنسول هاي x360 با برد فالكون ميشه مقايسه ميكنيد.
تازه همين 30تا psvita هم معلوم نشده دقيقاً چيه مشكل.
لا اقل بايد كمي انصاف داشته باشيم.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
چه بساطی را افتاده اینجا از فردا جلوی در سونی بریزید این شعارها رو بدید
ای سونی بی غیرت بشنو صدای ملت
سوختگی , خرابی , the last of us انچارتدی , مرگ بر این سونی مردم فریب
از اونور هم اگه پنکه های سونی بهتون حمله کردن شعار بدین
ای پنکه با غیرت حمایت حمایت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
خراب شدن با آتش گرفتن خیلی فرق داره..

فرض کن دستگاه رو شب کنار تختت گذاشتی برای شارژ به صبح نرسیده میشی "گیمر سوخاری"..!

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
کاری به این خبر ندارم.ولی کیفیت ساخته PSP هم اصلا جالب نبود.نمیدونم شاید اونایی که من میخریدم مشکل داشت!!!!چون به شخصه 2 تا PSP خریدم.و هر 2 تا هم بیش از 1.5 سال عمر نکرد.ورودی هدفون،که سه سوت خراب میشد.یعنی رد خور نداشت.یا رَمش دچار مشکل میشد.یا اگر حواستون نبود و از دستتون میوفتاد زمین،باید به فکر تدفینش میوفتادید.
منظورت psp های قدیمی هست ها؟
من که خودم 2000 دارم چه بلا هایی که سرش نیوردم. یه بار موقع gow بازی کردن از دستم پرت شد که هر تیکش یه جا افتاد درش یه ور باتریش یه ور خودش 2 متر اونورتر. یه بارم که آب رفت داخل کاورش که به طور معجزه آسایی سالم موند. الانم 3 سالو خورده ایه دارم. آخم نگفته. چجوری شما میگی کیفیت نداشت؟ شاید اشکال از خود psp بوده.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
الان سعی دارین با این حرفا [ سونی جهان خوار و اینا ] ایراد دستگاه رو بی اهمیت جلوه بدین مثلا ؟ :-/ ... روش جالبیه :d .
مگه میشه ایراد به این بزرگی رو بی اهمیت جلوه داد!!
yahoo_7.gif
yahoo_4.gif

اگه بگی مرگ بر سونی جهان خوار میشه انگار ... >:d<

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
الان سعی دارین با این حرفا ایراد دستگاه رو بی اهمیت جلوه بدین ؟ :-/ ... روش جالبیه :d .
مگه میشه ایراد به این بزرگی رو بی اهمیت جلوه داد!!:-/:d
اگه بگی مرگ بر سونی جهان خوار میشه انگار ...
yahoo_6.gif
به جاش اونم میگیم...;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر