مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

یه نگاهی به سری Spectre / Envy/ Dragonfly از HP بنداز. فوق العاده زیبا و سبک و پرفورمنس خوب. استوک تمیزش هم هست.
ممنون بابت نظرت اما همونطور که گفتم پرفورمنس برام مهم نیست چون صرفا واسه ریموت زدن میخوام ازش استفاده کنم. چهارتا اپ هم هستن که پرفورمنس مورد نیازشون از IDM هم کمتره و نیازی به سیستم قوی ندارن (مشکل اصلیم اینه ورژن اندروید ندارن) و همینطور اندازه ش بزرگتر از 13 اینچ نمیخوام باشه.

متاسفانه قیمت مدل های Proش هم اصلا منطقی نیست و تازه با همون قیمت های بالا هم باید سخت افزار های نسل پیشش رو گرفت که صرفه اقتصادیش به نظرم زیاد نیست. شاید هم سراغ iPad برم توی همون رنج 25 تا 40 گزینه های خوب زیاد دارن و اینکه اون اپ هایی هم که میخوام داخل استور اپل هستن.

آخرین ویرایش:
ممنون بابت نظرت اما همونطور که گفتم پرفورمنس برام مهم نیست چون صرفا واسه ریموت زدن میخوام ازش استفاده کنم. چهارتا اپ هم هستن که پرفورمنس مورد نیازشون از IDM هم کمتره و نیازی به سیستم قوی ندارن (مشکل اصلیم اینه ورژن اندروید ندارن) و همینطور اندازه ش بزرگتر از 13 اینچ نمیخوام باشه.

متاسفانه قیمت مدل های Proش هم اصلا منطقی نیست و تازه با همون قیمت های بالا هم باید سخت افزار های نسل پیشش رو گرفت که صرفه اقتصادیش به نظرم زیاد نیست. شاید هم سراغ iPad برم توی همون رنج 25 تا 40 گزینه های خوب زیاد دارن و اینکه اون اپ هایی هم که میخوام داخل استور اپل هستن.
این مدلایی که گفتم نسخه 13 اینچشون فوق العاده سبکه حدود 1 کیلو ایناس.

• Like
Reactions: Sam Drake
سلام و عرض ادب،دوستان بهترین گزینه بازه ۴۰ تا ۴۵ میلیون،کاربری گیمینگ تو بازار چی هست؟بازیهارو بالای ۳۰ فریم روون بده کفایت میکنه،کولینگ خوبی هم داشته باشه

دوستان من چند وقت پیش سورفیس یکی از بچه ها رو دیدم خیلی کوچولو و جمع و جور بود،روم نشد بپرسم چیه ولی فکر کنم سورفیس گو یا پرو بود
الان چند وقته تو کف یه تبلت ویندوزی هستم و واسه مار های روزمره میخوام نه واسه گیم ،میخوام وب گردی کنم یا قبل از خواب تو تخت دو قسمت انیمه یا سریال ببینم نمیخوام زیاد گرون باشه همین در حد 20 تا 25 تومن
حالا چون عکاسی هم میکنم بشه فوتوشاپ نصب کنم عکس ادیت کنم هم بدم نمیاد ولی نشد هم نشد
چی پیشنهاد میدید؟

ویرایش:دوستم گفت مال من سورفیس پرو 7 هستش

آخرین ویرایش:
دوستان من چند وقت پیش سورفیس یکی از بچه ها رو دیدم خیلی کوچولو و جمع و جور بود،روم نشد بپرسم چیه ولی فکر کنم سورفیس گو یا پرو بود
الان چند وقته تو کف یه تبلت ویندوزی هستم و واسه مار های روزمره میخوام نه واسه گیم ،میخوام وب گردی کنم یا قبل از خواب تو تخت دو قسمت انیمه یا سریال ببینم نمیخوام زیاد گرون باشه همین در حد 20 تا 25 تومن
حالا چون عکاسی هم میکنم بشه فوتوشاپ نصب کنم عکس ادیت کنم هم بدم نمیاد ولی نشد هم نشد
چی پیشنهاد میدید؟

همه چیزایی که گفتی رو تبلت اندروید یا ios هم میشه انجام داد.

چون سِرفیس مدلای خوبش خیلی قیمت بالاتره

چی پیشنهاد میدید؟

فکر کنم با این قیمت ها بتونی سرفیس های قدیمی و دست دوم بگیری
تو دیوار سرچ کن

• Like
Reactions: SNIPER II
سلام دوستان
امیدارم حالتون خوب باشه
یه راهنمایی میخواستم ،درباره اینکه یه لپتاپ با کاربری عمومی ( و گیم متوسط) تا بودجه ۴۰ میلیون چی پیشنهاد میدید ؟
ممنون میشم از پاسخ‌گویی

چی پیشنهاد میدید؟

سلام
به عنوان کسی که زخم خورده سرفیس هست پیشنهاد میکنم سمت سرفیس نیایی
2 تا سرفیس پرو 8 زیر دستم خراب شده یدونه هم همین دیروز سرفیس بوک 2 نازنینم خاموش شد و دیگه روشن نشد
بدبختی اینه که این سرفیس ها رو نمیشه راحت بازشون کرد و SSD رو از روشون ورداشت
به همین خاطر نمیتونم بدم دست تعمیرکار
مایکروسافت تو زمینه سخت افزار هنوز مونده به اپل برسه
من خودم الان ROG Flow x16 دارم که تبلت هم میشه
اگر کوچکتر میخواین Rog Flow Z13 هم هست
منتها نه با قیمتهای شما
متاسفانه قیمت سخت افزار خیلی بالا رفته

سلام
به عنوان کسی که زخم خورده سرفیس هست پیشنهاد میکنم سمت سرفیس نیایی
2 تا سرفیس پرو 8 زیر دستم خراب شده یدونه هم همین دیروز سرفیس بوک 2 نازنینم خاموش شد و دیگه روشن نشد
بدبختی اینه که این سرفیس ها رو نمیشه راحت بازشون کرد و SSD رو از روشون ورداشت
به همین خاطر نمیتونم بدم دست تعمیرکار
مایکروسافت تو زمینه سخت افزار هنوز مونده به اپل برسه
من خودم الان ROG Flow x16 دارم که تبلت هم میشه
اگر کوچکتر میخواین Rog Flow Z13 هم هست
منتها نه با قیمتهای شما
متاسفانه قیمت سخت افزار خیلی بالا رفته
نه داداش من 100 میلیون پول نمیخوام هزینه کنم واسه لپتاپ
من یدونه تبلت ویندوزی جمع و جور میخوام که بتونم کیف پول سخت افزاری رو به راحتی بهش وصل کنم و نهایتش کار های ترید و ارز دیجیتالم رو انجام بدم
نه واسه گیم میخوام نه کار های گرافیکی آنچنانی ،اگه فقط مشکل خرابی پیش نیاد چیز دیگه ای نیاز ندارم
الان ذهنم رو پرو 8 هستش برنامه دارم صبر کنم یه دو ماهی اگه تو بلک فرایدی تخفیف خورد پسر عمه م از دوبی بگیره برام

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or