تصاویر مقایسه نسخه اورجینال با ریمستر بازی Horizon Zero Dawn منتشر شدند

dantemaximum

کاربر سایت
🟧 در طی مراسم State of Play از نسخه ریمستر Horizon Zero Dawn رونمایی شده که در تاریخ 10 آبان ماه 1403 برای پلتفرم PC و PS5 منتشر میشه

🔸برای کسانی که نسخه اورجینال دارن با پرداخت 10 دلار میتونن به نسخه ریمستر ارتقا بدن و خود بازی ریمستر هم 50 دلار قیمت داره

🔸در ادامه میتونید تصاویر مقایسه نسخه اورجینال با ریمستر بازی Horizon Zero Dawn رو ببینید

sshot-407.jpg
sshot-411.jpg
sshot-410.jpg
sshot-409.jpg
sshot-408.jpg
sshot-406.jpg
sshot-404.jpg
sshot-403.jpg
sshot-405.jpg
sshot-412.jpg
sshot-413.jpgsshot-415.jpgsshot-416.jpgsshot-419.jpgsshot-420.jpgsshot-421.jpgsshot-422.jpgsshot-423.jpg

آخرین ویرایش:
من فکر میکنم کلا از دو حالت خارج نیست. یا سونی تصمیم داره یه بخش زیادی از بازیای PS3 رو ریمیک کنه یا اینکه واقعا به قدری براشون پورت کردن ازش مشکله که کلا از دستور کار گذاشتنش کنار و قرار نیست هیچوقت به جز استریم راه دیگه ای واسه دسترسی به بازیاش وجود داشته باشه.

این چند ساله بازیایی روی پی اس 5 پورت شدن که اتفاقا چند تا نسخشونم روی PS3 اومده بود منتها هر نسخه ای به جز همون نسخه ها پورت شده. حتی کیلزون و رسیستنس هم نسخه های PSP شون رو PS5 پورت شد ولی هیچ خبری از نسخه های PS3 نیست. یا نسخه های مختلف رچت که نسخه های PS3 اسکیپ شدن یا اسلای کوپر که نسخه PS2 فقط پورت شد.
اینکه براشون سخته بازی های ps3 رو پورت کنن احتمالا درست باشه ولی دیگه اونقدر هم فکر نمیکنم براشون مشکل باشه که در مقیاس هزینه و منابعی که مثلا صرف ریمسترها و ریمیک ها میشه کمتر از پورت یا ریمستر این بازی ها باشه

دیگه بی انصافی نکن، درسته که سیاست سونی عجیبه ولی ریسمتر تغییرات بهتری داره

فیلتر رنگ، وضوح، جزئیات و نورپردازی بدون شک بهتر شدن اما تو طراحی ممکنه اختلاف نظر وجود داشته باشه ولی شخصیت اصلی بازی به نظر من چهره بهتری تو نسخه ریمستر داره

اگر سیاست سونی دقت کنی همیشه همینطور بوده، بدون شک این حجم از تنفر به خاطر بلادبورن که واقعا جای انتقاد داره و حق گیمراست که اعتراض داشته باشن

▫️God of War III 2010
▫️God of War III Remastered 2015

▫️The Last of Us 2013
▫️The Last of Us Remastered 2014
▫️The Last of Us Remake 2022

▫️The Last of Us 2 2020
▫️The Last of Us 2 Remastered 2024

▫️Horizon Zero Dawn 2017
▫️Horizon Zero Dawn Remastered 2024

▫️Uncharted 3 2011
▫️Uncharted: The Nathan Drake Collection Remastered 2015

▫️UNCHARTED™: Legacy of Thieves 2016
▫️UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection Remastered 2022

▫️Gravity Rush 2012
▫️Gravity Rush Remastered 2016

▫️Shadow of the Colossus 2005
▫️Shadow of the Colossus Remake 2018

▫️Demon's Souls 2009
▫️Demon's Souls Remake 2020

▫️Jak and Daxter 2001
▫️Jak and Daxter Collection Remastered 2013
داداش واقعا حوصله کل کل ندارم :دی به عنوان یک مخالفت پروپاقرص ریمستر حتی ریسمتر تلو پارت ۲ رو هم نگرفتم باز اون ی تفاوتی میشد دید ولی چون اصولا دوست ندارم از این بدعت خطرناک حمایت کنم نخریدم
چه برسه به هورایزن که توی اکثر همین تصاویر نسخه اوریجینال بهتره! دای هارد ترین فن های سونی هم شاکین واقعا جای دفاع نداره
۴ تا شاخه علف و سنگ اضافه کردن ۱۰ دلارم میخوان اگه واست منطقیه خوب بگیر لذت ببر
برای من نه تنها منطقی نیست توهین آمیز هم هست :دی
#نه_به_ریمستر

اینکه براشون سخته بازی های ps3 رو پورت کنن احتمالا درست باشه ولی دیگه اونقدر هم فکر نمیکنم براشون مشکل باشه که در مقیاس هزینه و منابعی که مثلا صرف ریمسترها و ریمیک ها میشه کمتر از پورت یا ریمستر این بازی ها باشه
سونی الان به هیچ وجه زیر بار این نمیره که مخاطب دای‌هاردش که حداقل از نسل هفت تا الان باهاش بوده به راحتی به لایبرری دیجیتال یا فیزیکی نسل هفتیش دسترسی داشته باشه.

نمی‌دونم خبراش رو دنبال می‌کنید یا نه، ولی PS3 هنوز ماهانه دو میلیون کاربر فعال داره. تازه اینا افرادین که با کنسول آنلاین میشن :D یعنی شما برای بکوارد PS3 حداقل دو میلیون کاربر بالقوه داری!
ولی سونی تصمیم میگیره کاملا چشمش رو به روی همچین چیزی مثل مسائل دیگه که خودمون بهتر میدونیم چیه ببنده و دقیقا نقطه مقابل کاری که ازش انتظار میره‌ رو انجام میده. کلا فاز اپل صنعت گیم برداشتن اینا :)

بحث به صرفه بودن و ممکن بودن یا نبودنش هم یه چیز نخ نما شدس حقیقتا. ما RPCS3 رو داریم که کلا بدون بودجه خاصی دولوپ شده و نتیجش روی سخت‌افزارای ضعیف‌تر از PS5 مشخصه. سونی لعنتی :D به عنوان سازنده PS3 قاعدتا خیلی بهتر می‌تونه انجامش بده.

وقتی کونامی که دیگه دولوپر درست حسابی نداره هم کم کم داره MGS4 رو ریمستر میکنه بعید میدونم واسه خود سونی سخت باشه

• Like
Reactions: stanley
🟧 در طی مراسم State of Play از نسخه ریمستر Horizon Zero Dawn رونمایی شده که در تاریخ 10 آبان ماه 1403 برای پلتفرم PC و PS5 منتشر میشه

🔸برای کسانی که نسخه اورجینال دارن با پرداخت 10 دلار میتونن به نسخه ریمستر ارتقا بدن و خود بازی ریمستر هم 50 دلار قیمت داره

🔸در ادامه میتونید تصاویر مقایسه نسخه اورجینال با ریمستر بازی Horizon Zero Dawn رو ببینید

View attachment 351104
View attachment 351097
View attachment 351098
View attachment 351099
View attachment 351100
View attachment 351101
View attachment 351102
View attachment 351103
View attachment 351105
1000113805.gif

من کلا با این بازی ارتباط برقرار نکردم، با چیزی که ازش دیده بودم فکر میکردم خیلی باهاش حال کنم اما بنظرم جز گرافیک و موسیقی متن خوب هیچی نداشت.
بازی پر زرق و برق و پوچی بود در عین حال. ولی گرافیکش همین الانم فک براندازه واقعا عجیبه اینم ریمستر کرده و میفروشه... از چ...س چربی گرفتن رو معنا کردن واقعا.

داداش واقعا حوصله کل کل ندارم :دی به عنوان یک مخالفت پروپاقرص ریمستر حتی ریسمتر تلو پارت ۲ رو هم نگرفتم باز اون ی تفاوتی میشد دید ولی چون اصولا دوست ندارم از این بدعت خطرناک حمایت کنم نخریدم
چه برسه به هورایزن که توی اکثر همین تصاویر نسخه اوریجینال بهتره! دای هارد ترین فن های سونی هم شاکین واقعا جای دفاع نداره
۴ تا شاخه علف و سنگ اضافه کردن ۱۰ دلارم میخوان اگه واست منطقیه خوب بگیر لذت ببر
برای من نه تنها منطقی نیست توهین آمیز هم هست :دی
#نه_به_ریمستر
شما کلا با ایده ریمستر مخالفی پس بحثی نمیمونه که هر چقدر تفاوت داشته باشه، البته شما میگی تفاوتی نداره ولی بحث اینکه اورجینال بهتر میکنی

• Like
Reactions: SHAYAN1999
این بررسی خوبیه بنظرم.
تا حدودی نظرم مثبت شد.

جدا از این بحث تکراری که ریمستر لازم داشت یا نداشت!
کاراکتر هارو مدلاشو فاکتور بگیریم، کامل بازی شده فوربیدن وست! و اصلا یک ریمستر ساده به نظر نمیاد!

مخاطب حق داره از دست سونی و پلی استیشن عصبی باشه! ولی همینکه سونی بازیو تو سکوت ریمستر کرده و فقط کمتر 40 روزه دیگه می خواد منتشرش کنه، یعنی قرار نیست سونی با تبلیغ ریمستر ریمستر مخاطب رو خفه کنه!(حتی ریمیک تلو پارت یک رو سه ماه به عرضه معرفی کرد، همه اینا نشونه اینه اصلا مارکتینگ پلی استیشن کاملا سوار بر این مسائل ریمستر و ریمیک نیست و صرفا سونی برا درامد بیشتر داره اینکارو می کنه)

من خودم ایراد های بسیاری از این ip گرفتم و می گیرم، ولی نمیشه کتمان کنم محصول تمیزی رو نکسیز ارائه داده!

باز میگم ضروری نبوده این محصول! این قضیه رو انکار نمی کنیم! ولی سونی نسخه اصلی رو بارها گزاشته رو پلاس، حتی چند سال پیش رایگانشم کرد! هرکی اون نسخه رو داره که سونی بازیو محدود نکرده! اگه پلیر تازه ای می خواد وارد این مجموعه بشه، این نسخه ریمستر واقعا گزینه بهتریه! و به شدت چشم نواز

ولی الان شرایط سونی با این ریمستر ها، دقیقا مثل بحث ووک شده! هر ریمستری بده از پیش محکومه! باز میگم من از این اثر خوشم نمیاد! ولی انصافا نمی تونم از این خروجی که ارائه دادن بد بگم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or