سریال The Last of Us

افزایش تدابیر امنیتی برای کیتلین دیور در زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us به دلیل بیزاری هواداران از شخصیت ابی اندرسون

«ایزابلا مرسد» دیگر بازیگر این سریال در مصاحبه با پادکست Happy Sad Confused می‌گوید به دلیل «تنفر واقعی» هواداران از شخصیت «ابی اندرسون»، سربازی که در نهایت با «الی» با بازی «بلا رمزی» ناسازگاری پیدا می‌کند، اچ‌بی‌او تدابیر امنیتی برای دیور را افزایش داده است.

افزایش تدابیر امنیتی برای کیتلین دیور در زمان فیلمبرداری سریال The Last of Us به دلیل بیزاری هواداران از شخصیت ابی اندرسون

«ایزابلا مرسد» دیگر بازیگر این سریال در مصاحبه با پادکست Happy Sad Confused می‌گوید به دلیل «تنفر واقعی» هواداران از شخصیت «ابی اندرسون»، سربازی که در نهایت با «الی» با بازی «بلا رمزی» ناسازگاری پیدا می‌کند، اچ‌بی‌او تدابیر امنیتی برای دیور را افزایش داده است.

دوباره از اول باید با این جماعت لوزر سر و کله بزنن :D
قشنگ قراره تمام اتفاقات دوباره تکرار بشه.

cailee spaeny
اتفاقا با بازیگر دینا (Isabela Merced) توی Alien: Romulus هم بازین
این عکسا هم برای همون فیلمه
خیلی شبیه الی هست
واقعا بلا رمزی فوق العاده نچسبه و هیچ از بازیشم خوشم نمیاد
کاش حداقل برای فصل دو عوضش میکردن

• Like
Reactions: graywolf
ما كه ميدونيم فصل دوم قراره چى بشه.
اونايي كه اصلا از دنياى گيم خبر ندارن و فقط سريالو ديدن واقعا لحظات سنگينى رو تحمل خواهند كرد :D
من خودم توى بازى يادمه با دهن باز صحنه رو ميديدم و جورى هنگ كرده بودم كه كنترلر از دستم افتاد زمين.
قشنگ تا چند دقيقه نميتونستن واكنشى بدم.
بعدشم كه كنترل اون سليطه رو دادن دستمون واقعا اعصابم بهم ريخت و حس نفرت خاصى داشتم ولى رفته رفته با هنر داستان نويسى ديدم كه خوب و بد مطلق نيست و اين كه ميگن قهرمان داستان شما ميتونه شخصيت شرور داستان يه نفر ديگه باشه يعنى چى.

سطح دغدغه شون رو ببین این خارجی ها هم .سخلی چیزی هستنا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or