Multi Platform The First Descendant

سازنده
NEXON
ناشر
NEXON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سلام بر بازی سنتری های عزیز.
یه بازی معرفی شده به اسم The First Descendant که ظاهرا قراره روی همه پلتفرم ها عرضه بشه.فری هم هستش.این یه بازی سوم شخص لوتر شوتر و اکشن آر پی جی هستش مثل بازیهای Warframe و Destiny 2 .به شخصه خیلی منتظر عرضه بازی هستم و امیدوارم که بازی ف ی ل ت ر و یا تحریم نباشه تا همه طرفداران این سبک بتونن از این بازی جدید لذت ببرن.فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه اعلام نشده ولی شاید اواخر 2022 یا اوایل 2023 برای کنسول ها عرضه بشه.
این هم تریلر رسمی بازی

آخرین ویرایش:
سلام
درخواست راهنمایی :
من با نت مخابرات و دی ان اس الکترو تست کردم ، روی ....connection گیر می کنه
طول می کشه تا لوگین کنه؟
اون لینک اکانت توی تنظیمات بازی تأثیری داره؟

خوب سیزن جدید دیروز اومد.تغییرات خوبی اومده.یه اسکیل تری جدید اضافه کردن.دانجن های روزانه اضافه کردن که روزی ۴ بار میشه رفت.برای گرفتن هیلی باید این دانجن ها رو رفت.دانجن ها چالشی و سخت هستن.دانجن های هارد رو میشه رو ۲۵۰ درصد پابلیک هم رفت و این خیلی خوبه دانجن ها رو سریعتر میشه زد.یه تغییرات ریز دیگه هم بوده ولی مهمترین چیزهایی که من بازی کردم و متوجه شدم اینا بوده.

• Like
Reactions: Rohshen
خوب سیزن جدید دیروز اومد.تغییرات خوبی اومده.یه اسکیل تری جدید اضافه کردن.دانجن های روزانه اضافه کردن که روزی ۴ بار میشه رفت.برای گرفتن هیلی باید این دانجن ها رو رفت.دانجن ها چالشی و سخت هستن.دانجن های هارد رو میشه رو ۲۵۰ درصد پابلیک هم رفت و این خیلی خوبه دانجن ها رو سریعتر میشه زد.یه تغییرات ریز دیگه هم بوده ولی مهمترین چیزهایی که من بازی کردم و متوجه شدم اینا بوده.
من حالا خیلی وارد نیستم و ممکنه نوب بازی درآرم و اسم و اشتباه بگم و ...
اپدیت قبلی که اومد یکم شلوغ پلوغ شد از نظرم که نمایش ایتم های usable مثل گان و ... که اومده بود نمایش پرک های خاص (rear و gold و command ) رو تو نمایش ایتم مثلا reator رو نقطه های بنفش و ابی و طلایی اضاف کرد اگه اشتباه نکنم و
اپدیت جدید شکل reactor رو تغییر دادن که :اتیش و ... راحتتر تشخیص بدید و پرک و قدرت خاص راکتور که اگه رو حالت دیفنس یا هلث باشه رو وسط راکتور قلب و یا سپر و .. داره
یک تغییر ناخوشایند واسه من :D اینه که دیگه نمیشه مفته از کسی که اومده reactor boss رو باز کرده با شاردهاش شما مفته بیای! تو زدن باس کمک کنی که مفته امورفس ت رو باز کنی =(( میگه وده بیاد!!! :)) شارد رو میخواد که باز شه... :-"
یکچیزی که من رو اذیت میکنه و نیازه واقعا : کسی که پیگیره و انگلیسیش خوبه برسونه واقعا!
یکی وجود دیسمنتل تو باکس گم شده هاست ! باید منتقل بشه بعد دیسمنتل کنی ! یعنی چی؟!
یکیش هم دیسمنتل خودکار بود در نظرم که دیروز تازه دیدمش! البته نیمه خودکاره و شما باید دستور بدید! (نمیدونم قبلا بود یا خیر!)
--------------------------------
دانجن رو ندیدم!زیاد بازی نکردم دیروز فقط واسه گرفتم التیمت gley نیاز به ایتم اولیش بودم که با شارن داشتم فارم میکردم بقیش تو ریسرچ بود! الانم باید واسه کدش برم!
چند روز پیش که دنبال التیمیت بانی بودم (استبلایزر و کدش فقط)بس اذیت کردم رفتم سمت والبی و جالب اون رو خیلی راحتتر از بانی بدست اوردم و طوری شد که بانی رو هم داد و باهم زدم! (مال 24 اگوست طبق عکسی که گرفتم!)
Screenshot (1326).png
من یادم رفته بود از ریست شدن لول کارکتر بعد استفاده از کاتالیزور ! و متاسفانه با التیمت بانی زیاد بازی کردم الان فکر کنم لول 36~ 38 باشم! الان واسه بانی چه کاتالیزوری بزنم؟ فکر نمیکنم مودولهام هم کامل باشه!
(6-7 تا کاتالیزور دارم اماده!)

از چه نتی استفاده می کنین؟
با ایرانسل تونستم وارد بشم ولی خوب یک ثانیه تأخیر رو داره
مخابراتم ولی با گیرآپ بوستر میام. همراه اول و الکترو اینا هم بعضی موقع ها کار میکنن ولی خب اون لگ یه ثانیه ای رو دارن.

یک کاراکتر بدرد نخوره فک کنم (البته فعلا!ممکنه پچ شه!) :-B
آره گفتن تمام دیسندنت ها و گان های ضعیف قراره باف شن.این پچ بلیر و اجکس و جیبر باف شدن.
هنوز همه ماجول های قرمزشو ندارم ولی پلی استایل جالبی نداره بنظرم. قوی ترین ابیلیتیش اینه که مین میکاره بعد میزنی منفجر میشه، Burst خوبی داره، الان که اصلا هیچی بیلدش نکردم چندتا مین میچسبونم به باس وید ری‌اکتور میترکونم نصف بیشتر جونش میره بیلد شه قطعا وان شات میکنه ولی خب دوباره باید بری نزدیک باس مین بکاری بعد صبر کنی کول داون تموم شه بعد دوباره مین بکاری، خود دکمه ترکوندن یه اسکیل هست که کول داون داره :| لپیک از هر لحاظ ازش بهتره.

این دانجن های جدید چقد سخته پوست آدمو میکنه بخوای تو تایم طلایی تموم کنی.
آره خیلی سخته متریال Hailey هم خیلی کم میده اصلا نمیشه بازش کرد گفتم یکی دو روزه میرم فارمش میکنم الان فری تو پلی باز نمیشه اصلا ولی دمشون گرم سریع فید بک گرفتن فردا قراره یه هات فیکس بیاد اوضاع رو بهتر کنه

x.com

• Like
Reactions: hadi_gamer
کایکی دیگه تو بازی نمیبینمت.فکر کنم سیزن جدید اصلا پلی ندادی درسته؟
دلیل اصلیش همینه که Rohshen گفت ولی ی فاصله ی 2 هفته ی بین لانچ wow و شروع سیزن 1ش هست که میخواستم توی اون زمان بیام و tfd بازی کنم ولی از شدت افتضاح بودنه این دانجن ها سوپرایز شدم و توی ران دوم درجا بازیو بستم شنیدم الان نرفش کردن ولی خب کلا کانسپتش خیلی بد بود و از پایه مشکل داشت حالا هرچقدرم راحت بشه باز نمیتونه چیزیو تغییر بده حداقل برای من شاید بعضیا خوششون بیاد، ی مورده دیگه هم ک هست اینا خودشونو پاره کردن که مکانیکای وایسادن توی ی دایره و ... رو از بازی حذف کنن و دانجا بیشتر درگیری داشته باشن و سریع تر باشن بعد دوباره توی این دانجا که برای سیزن هست دقیق همون مکانیکی که حذف کردن رو به ی شکل دیگه پیاده کردن این کار هدر دادن کلی ریسورس و زمان برای دولوپ کانتنای بهتر بود

• Like
Reactions: hadi_gamer
سلام بچه ها من توی پستای قبلی ام از اینکه نمی تونم وارد بازی شم و تو صفحه conenneting می موند گله گی کردم ولی متاسفانه خنگی از خودم بوده و نسخه بتاش رو داشتم ران می کردم و نسخه ی اصلی اش را نصب نکرده بودم بخاطر همین تا متوجه این اشتباهم شده بودم کلی تایم از دست دادم ولی خوب بهرحال دیشب وارد بازی شدم ولی خیلی گیجم بازی کلی آیتم و منو داره برای منی که ده ساله فقط دستینی پلی می دم واقعا کنار اومدن با مکانیک گیم پلی این بازی برام سخته در ضمن بگم بازی شباهت های زیادی با دستینی داره . اگه سایت یا جایی هست که به زبان ساده این بازی رو آموزش بده ممنون می شم لینک بدین. در ضمن فعلا تو بازی جوجه پلیرم و بازی این قابلیت رو داره که منو معتاد خودش کنه بلایی که دستینی سرم آورد. سرورهای بازی خوشبختانه شلوغه و پلیر داره جوری که تو هر ایونتی زود به دادت می رسند. در کل بازی خوبی هست به شرط اینکه شرکت سازنده از بازی پشتیبانی خوبی کنه وگرنه تا دو سه سال دیگه بازی بدون پلیر می مونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or