Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Archive - 2020

photo_2024_08_28_15_35_08.jpg

فرای هر چیزی در خصوص بازی و هنرنمایی بازیگرای فیلم، من مجذوب ایده و پلات فیلم بودم که واقعا آدم رو مجذوب خودش می کرد. داستان مردی که می خواد بوسیله AI همسر فوت شده اش رو در قالب یک ربات برگردونه و چالش هایی که توی این مسیر با انواع و اقسام اتفاقات محیطی که درش حضور داره براش رخ میده. مثل ایده های فضایی و آثار متمرکز در سیارات دیگه ابهام و سنگینی علامت تعجب بخصوصی رو در دل آدم بوجود میاره و این زیباترین احساسی هست که میشه از چنین آثاری بدست آورد. احساس ناشناخته بودن و نامفهوم بودن اون چه که جلوی روی ماست و دنبال کردن مسیری که کمتر اطلاعی داریم که داره به کجا منتهی میشه.

نه که این فیلم در بالاترین سطح ممکن در زمینه آثار علمی تخیلی قرار گرفته باشه ولی در هر صورت آینده نگری جالبی رو به رخ می کشه؛ آینده ای که اصلا دور از انتظار نیست و میشه تصور کرد که روزی حرص و فراق انسان اون رو به چنین جایگاهی بکشونه؛ جایی که بخوابم عزیزان از دست رفته خودمون رو به هر طریقی شده برگردونیم.

ولی این سوال همیشه باقیه که : آیا اون چیزی که برمیگردونیم حقیقتا همون عزیز از دست رفته ست؟ من همیشه بین دوستان میگم و اینجا هم دوباره میگم؛ تا مدتی دیگه میشه یک فیلم رو با استفاده از AI ساخت که جیمز دین، براندو، دین مارتین، جین کلی، بوگارت و هر بازیگر کلاسیک دیگه ای رو توش قرار بدیم و یه داستان جذاب هم داشته باشه ولی آیا این فیلم روحی خواهد داشت؟ آیا دیدنش جذاب میشه؟ کنار اومدن با فرهنگ AI از نظر من چیزی نیست که به این سادگی حداقل برای نسل من ممکن باشه. شاید نسل جدید بهتر بتونه پذیرش اون رو داشته باشه ولی برای افرادی مثل من که اومدن و رفتن ستاره های سینمایی رو در طول سال ها دیدیم، تصور اینکه براندو پس از مرگش روی پرده نمایش در کار جدیدی باشه، خالی از روح به نظر می رسه.

نمی دونم. نهایتا باید روزی توی موقعیت قرار بگیریم تا حسمون رو بسنجیم.

روی هم رفته فیلم سرگرم کننده و باحالی بود. (7/10)

1725016479178.png
Trap 2024
5/10

کارِ فیلم «تله» ایرجِ ملکی هالیوود در همان 30 دقیقه ابتدایی به پایان می‌رسد؛ حتی اگر سخت‌گیرانه نگاه کنم؛ برگِ برنده فیلم در همان ده دقیقه ابتدایی رو می‌شود؛ ایرجِ ملکی هالیوود خیلی سریع می‌فهماند که پروتاگونیست داستان در اصل آنتاگونیست است و باید با او حس سمپاتیک داشته باشید؛ عملاً من نه او را به خوبی می‌شناسم و با وجود افشای هویت، دیگر حس همدلی با او نیز ندارم؛ این تِرمالی باعث می‌شود که حس کلاسترفوبیا در کنسرت هم از بین برود. بعد از آن 30 دقیقه به همان کلیشه‌های موش و گربه بازی ادامه می‌یابد که در ناشی‌ترین شکل ممکن، ایرجِ ملکی هالیوود داستان را با یک کلوزآپ مسخره به پایان می‌رساند.

Revenge (1990).jpg

Revenge 1990

6/10
فیلم سراسر مشکل داشت ، از ابتدای فیلم که شروعی نامعلوم و ارتباط بین اشخاص گنگ و محو
تا جمع کردن سریع فیلم به شکلی که از دید من این فیلم حدود 30 الی 60 دقیقه کم بود
انگار داستانی رو تیتر وار و سریع بخونی و از بعضی از بخش ها بگذری
تنها زیبایی فیلم بخش ero عاشقانه بین بازیگر زن و مرد بود
و هیچ جور از دید منطقی نمیشد با شخصیت اصلی داستان ارتباط برقرار کرد ، چرا که اون دزد ناموس هست و شخصیت مونث فیلم یک خیانتکار
اگر شما موزیک ویدیو هیرو از انرکیه ایگلاسیاس رو دیده باشید عملا انگار این فیلم رو دیدید.
صحنه های جدا شده از فیلم بر روی موزیک Enrique Iglesias - Hero
به صورتی که اگر شما کلیپ پایین رو ببینید انگار کل فیلم رو دیدید (اسپویل خالص)

FERRIS BUELLER'S DAY OFF (1986).jpg

FERRIS BUELLER'S DAY OFF 1986

به نسبت زمان خودش 7/10

به نسبت زمان حال 5/10

با این سبک فیلم های کمدی تینجری قدیمی ارتباط برقرار نمیکنم
فیلم های کمدی تینجری( بچه مدرسه ای ) زمان حال به نظرم جذاب تر هستند​

آخرین ویرایش:
IMG_3557.jpeg

Little Odessa
8/10
بنظرم بهترین فیلم‌ جیمز گری هست. روایت، داستان و عملکرد بازیگران خیلی خوب هست. نمیدونم چرا منتقدین خیلی با فیلم ارتباط نگرفتند شاید برخی موارد توی داستان توی ذوق میزنه که خب کارگردان اولین فیلمش هست و ۲۵ ساله بوده که این فیلم رو ساخته! درکل دوست داشتم.

• Like
Reactions: ce7en44

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or