امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
بنچمارک 4K گذاشتی خب :D من روی 1440میزنم و البته ری تریسینگ خاموش. با ری تریسینگ مدیوم، بین ۸۰ تا ۱۰۰.
تمام زیبایی بازی بخاطر نورپردازی فوق العاده اشه بعد ری تریس خاموش می کنی؟ :دی عجبا! استیکر پوکر فیس به سایز 20 در 20 کیلومتر لطفا تصور کنید خودتون :دی

• Like
Reactions: 8030v2
l

این هاشم اقا رو کلا ول کنید طرف فکر می کنه دوتا می رن توییچ‌ یا یوتیوب نگاش می کنن خبری هست

شما فقط خزبعلات ایشون درباره SSاوایل نسل بشنوید حساب کار دستتون میاد
امیر گیم شو با این همه پرت بودن از هاشم اقا خیلی سر تره😂
هاشم بدجوری تو دیوار.....الکی الکی هم یه چندتا کژوال پلیر میرن نگاش میکنن یارو هر روزم قصه تعریف میکنه نقد میکنه فکر میکنه فراستیه!!!!
نمیدونم دوستان یادشون هست یا نه ولی یادمه 5 6 سال پیش هی میگفتن از کانتنت کریتور گیم ایران حمایت کنید حمایت کنید، بیا تهشم شده آقا هاشم که نکته منفی حساب میکنه چرا شبیه سولز نیست بازی که از ثانیه اول عرضه اش همه گفتن شبیه سولز نیست!!!!
باز خوبه نگفت چرا ما یه میمون هستیم و نکته منفی در نظرش بگیره:D
اتفاقا فک کنم استاد هاشم و استاد امیر گیم شو باهم قهرم هستن، انقد که سطح علمیشون بالا رفته که دیگه تو یه قاب نمیگنجن :D ولی باز انرژی امیر گیم شو دوست دارم جو خوبی میده تشنه ات میکنه برا حتی ش*ت ترین بازیها:D

این دلقکو ببینید که حتی برای سولز نبودن ایراد گرفته
بخدا چه کسایی استریم میکنن و به خودشون میگن منتقد
View attachment 347585

این چه منطق مصخرفی هست که یه عده فک میکنن دنیا رو سولزلایک میچرخه؟! یا اینکه چون سولز بازی میکنن، حتما شاخ هستن و هر چرت و پرتی رو میتونن بگن!!

این چه منطق مصخرفی هست که یه عده فک میکنن دنیا رو سولزلایک میچرخه؟! یا اینکه چون سولز بازی میکنن، حتما شاخ هستن و هر چرت و پرتی رو میتونن بگن!!
تازه بنظر من نینجا گایدن باید نماد بازی های Skill Based و سخت باشه. اونموقع که نینجا گایدن بود اصلا سولزی وجود نداشت.:دی

View attachment 347747
خب مث اینکه منتقدا خیلی ناراضین که چرا توی بازی لگبت و ووک نیست.
خدایی من خودم دارم بازی رو تجربه میکنم و واقعا خوبه.
سال به سال داره ارزش متا پایینتر میاد
امتیاز PS5 بر اساس ۴ تا نقده. نقد هاش رو PC ان که ۸۱ متا
البته بازم کمه و متا کم ارزش شده

View attachment 347747
تو این چهار تا نقد که برا ps5 اومده ، هیچ کدومشون از نبود woke و lg.. ایرادی نگرفتند و نصفشون از پرفورمنس بازی به عنوان یکی از نقاط ضعف بازی یاد کردن
E480A0E7-B0DD-4940-A87D-2E26C3F25E94.jpeg
در ضمن اگه این بازی بخاطر نبود این محتوایی که گفتید نمره اش کم شده ، کنکورد که سردمدار این قضیه هست ( با وجود گیم پلی خوب که یکی از دوستان که بازی کرده تو تاپیکش تعریف کرده) باید ۸ به بالا می گرفت
تاثیر داره ولی نه بیشتر از دو سه نمره در مجموع

تو این چهار تا نقد که برا ps5 اومده ، هیچ کدومشون از نبود woke و lg.. ایرادی نگرفتند و نصفشون از پرفورمنس بازی به عنوان یکی از نقاط ضعف بازی یاد کردن
View attachment 347757
در ضمن اگه این بازی بخاطر نبود این محتوایی که گفتید نمره اش کم شده ، کنکورد که سردمدار این قضیه هست ( با وجود گیم پلی خوب که یکی از دوستان که بازی کرده تو تاپیکش تعریف کرده) باید ۸ به بالا می گرفت
یعنی فکر میکنی میان واضح میگن بخاطر ووکه؟
سایت اسکرین رنت اینکارو کرد دیدی که چیکارش کردن ملت‌ . بقیه شون زرنگن و با چندتا دلیل مسخره بازیو میکوبن.
بازی رو مود پرفورمنس در بدترین لحظه ها زیر ۴۵ فریم رو نمیبینه .
این نقدایی هم گذاشتی بیشترش بخاطر داستان بازی و لول دیزاین ایراد گرفتن که همینش هم مسخره اس. دوتاش فقط در مورد پرفورمنسه که اتفاقا اصلا شرایط بدی رو PS5 نداره . همین ایراد پرفورمنس و Technical Issue تقریبا تو تمام نقدهای PC هم گرفته شده.
اصلا اگه ایراد عجیبی رو کنسول داشت نصف کاربرهای اینجا که دارن رو کنسول بازی میکنن باید مرتبا از این قضیه شاکی میبودن.
بعد از کی تاحالا بخاطر پرفورمنس نمره کم میکنن ؟ چرا کسی بابت پرفورمنس اجرایی بد استارفیلد در زمان لانچ نمره کم نکرد؟
رو همون نسخه پی سی هم این ایرادات رو گرفتن ولی اصلا نمره ۸۱ لایق این اثر نیست. به شدت مشخصه بخاطر چی دارن بازیو میکوبن تو این وسط دنبال فن بازیت هستی؟
وقتی IGN به این بازی 8 میده و به بازی زباله ی ساخت آنتیفا 7 میده باید حساب خیلی چیزا دیگه دست همه بیاد

20240826_180047.jpg

آخرین ویرایش:
View attachment 347747
همینم زیادشه
این بازی:
۱_ باس راشه
۲_ سولزلایک نیست
۳_ اثر هنری نیست
همین سه تا کافیه که بازی زیر ۵۰ باشه

هاشم هستم یک اثر هنری ...

View attachment 347747
بازی 3 تا 8 داره یه 6
یه 9 بگیره متا میشه 80
متای 4 نقدی دیگه منبع میشه آخه؟

View attachment 347757
GV7MOM8WUAAcTC5.jpg

ایراد کاملا درست منتقد ها به پرفورمنس بازی روی PS5 و نتیجه کار :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or