PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان یه سوال
من پارسال یه پلاس اکسترا ظرفیت 3 داشتم (ریجن ترکیه) که داخلش بتلفیلد 2042 بازی میکردم. حالا تموم شده و میخوام پلاس اکسترا ظرفیت 2 (ریجن اوکراین) بگیرم، سوالم اینه که اگه اینکارو بکنم، همچنان میتونم داخل اکانت قبلی که مهلت پلاسش تموم شده، بتلفلید رو بازی کنم؟ یا هربازی دیگه ای که داخل قبلی داشتم رو ادامه بدم؟ این تفاوت ریجن ها مشکلی ایجاد نمیکنه؟
من فک نکنم مشکل پیش بیاد
ریجن ها با اینکه متفاوته و شاید مشکل بوجود بیاره ولی هر دو ریجن دو هستن
باید ببینی کد بازی تو ریجن ترکیه و اوکراین یکیه یا نه اگه یکی بود احتمالا مشکلی نیست
در مورد ظرفیت ها هم تا جایی که میدونم مشکلی پیش نمیاد
میخوای اول یه یک ماهه تستی بگیر

• Like
Reactions: BF3
این آنچارتدی که تو پلاس هست شامل بخش آنلاین هم میشه ؟ اگه آره کسی می‌دونه هنوز پلیر داره یا نه ؟ وفلیتر هست یا نه ؟
کالکشن جدیدش مولتی پلیر نداره اما خود آنچارتد۴ روی پلاس شامل مولتی پلیر هم میشه اما بعیده پلیر داشته باشه . موقع نصب ازت میپرسه اول سینگل پلیر رو میخوای شروع کنی یا مولتی پلیر . اون موقع که بازی میکردیم مشکلی نبود الان متاسفانه نمیدونم چه خبره بهتره دانلود کنی امتحان کنی

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN
سلام وقت بخیر

اگر اکانت ظرفیت ۳ خریداری کنم و بعدا هر بازی اکانتی که نصب کنم شامل قابلیت های پلاس خصوصا مولتی پلیر میشه ؟ یا حتما باید بازی داخل اکانت پلاس خریداری و نثب بشه ؟

دوستان من ۲تا اکانت روی کنسول دارم، یکی آمریکا یکی ترکیه، الان روی آمریکا بازی خریدم ولی میخوام با اکانت ترکیه‌ام بازیش بکنم، اول باید دانلود بشه بعد توی اکانت ترکیه قابل بازی کردن بشه؟

دوستان من ۲تا اکانت روی کنسول دارم، یکی آمریکا یکی ترکیه، الان روی آمریکا بازی خریدم ولی میخوام با اکانت ترکیه‌ام بازیش بکنم، اول باید دانلود بشه بعد توی اکانت ترکیه قابل بازی کردن بشه؟
هر دوتا اکانت پرایمری باشن .
میری تو لایبرری اکانت آمریکا بازی رو میزاری واسه دانلود . تو لیست دانلود که اومد میری اکانت ترکیه . از همون اکانت ترکیه دانلود کن

سلام وقت بخیر

اگر اکانت ظرفیت ۳ خریداری کنم و بعدا هر بازی اکانتی که نصب کنم شامل قابلیت های پلاس خصوصا مولتی پلیر میشه ؟ یا حتما باید بازی داخل اکانت پلاس خریداری و نثب بشه ؟
چون ظرفیت 3 پرایمری نمیشه تو اکانت های دیگه نمیتونی ازش استفاده کنی

میری تو لایبرری اکانت آمریکا بازی رو میزاری واسه دانلود . تو لیست دانلود که اومد میری اکانت ترکیه . از همون اکانت ترکیه دانلود کن
من trial بازی رو داشتم، ولی بعد از خرید دوباره میخواد دانلودش بکنه ☹️

ظرفیت ۲ مشکلی نداره ؟

پس ظرفیت ۳ فقط به درد بازی های رایگانی که هر ماه اضافه میشه به همون اکانت خوبه و کسی credit card داشته باشه بتونه مستقیم دلاری بازی خریداری و نصب کنه روی اکانت پلاس ظرفیت ۳ که به نظرم توجیحی نداره پس خرید ظرفیت ۳ پلاس
البته این برداشت من هست

ظرفیت ۲ مشکلی نداره ؟

پس ظرفیت ۳ فقط به درد بازی های رایگانی که هر ماه اضافه میشه به همون اکانت خوبه و کسی credit card داشته باشه بتونه مستقیم دلاری بازی خریداری و نصب کنه روی اکانت پلاس ظرفیت ۳ که به نظرم توجیحی نداره پس خرید ظرفیت ۳ پلاس
البته این برداشت من هست
منظورتو از هر دوتا سوال نفهمیدم

اکانت ها از خوب به پایین /
ظرفیت کامل یا همون اکانت خودت بهترین حالت روی اکانت خودت بازی یا پلاس میخری راحت بازی میکنی.
ظرفیت 2 (ارزونتر از ظرفیت کامل و گرونتر از بقیه ظرفیت ها) میتونی بعدا بفروشی و تروفی ها روی اکانت خودت میان هر چی اکانت ظرفیت 2 داشته باشه روی اکانت خودت هم شیر میشه.
ظرفیت 1 (ارزونترین ظرفیت) که فقط آفلاین هست و بدرد بازیای آفلاین میخوره و میری روی اکانت خودت بازی میکنی
ظرفیت 3 (از لحاظ قیمتی بین 2 و 1 هست) باید بری روی همون اکانت بازی کنی و همه چی روی همون ثبت میشه و تقریبا همیشه آنلاین باید باشی .

اونی که بخواد بازی مستقیم بخره میره روی اکانت خودش میخره چرا بیاد روی اکانت یه نفر دیگه پول خرج کنه .
پلاس ظرفیت 3 بدرد کسی میخوره که تفننی میخواد یه بازی بزنه حالا هر چی بود

منظورتو از هر دوتا سوال نفهمیدم

اکانت ها از خوب به پایین /
ظرفیت کامل یا همون اکانت خودت بهترین حالت روی اکانت خودت بازی یا پلاس میخری راحت بازی میکنی.
ظرفیت 2 (ارزونتر از ظرفیت کامل و گرونتر از بقیه ظرفیت ها) میتونی بعدا بفروشی و تروفی ها روی اکانت خودت میان هر چی اکانت ظرفیت 2 داشته باشه روی اکانت خودت هم شیر میشه.
ظرفیت 1 (ارزونترین ظرفیت) که فقط آفلاین هست و بدرد بازیای آفلاین میخوره و میری روی اکانت خودت بازی میکنی
ظرفیت 3 (از لحاظ قیمتی بین 2 و 1 هست) باید بری روی همون اکانت بازی کنی و همه چی روی همون ثبت میشه و تقریبا همیشه آنلاین باید باشی .

اونی که بخواد بازی مستقیم بخره میره روی اکانت خودش میخره چرا بیاد روی اکانت یه نفر دیگه پول خرج کنه .
پلاس ظرفیت 3 بدرد کسی میخوره که تفننی میخواد یه بازی بزنه حالا هر چی بود
پلاس ظرفیت کامل چه تفاوتی با ظرفیت ۲ داره؟
توی ظرفیت ۲ می‌شه این ۳-۴ بازی رایگان اسنشال ماهانه رو اضافه کرد؟ ساز و کارش چطوره؟
الان مشغول چندتا بازی رده اکسترا از کاتالوگ پلاس هستم، وقتی پلاس اکانتم تموم شد، ظرفیت ۲ همون ریجن ترکیه رو بگیرم می‌تونم با سیو اکانت خودم ادامه بدم، درسته؟
کلا الان موندم یکی دو ماه دیگه که تموم شد، باز برم ظرفیت کامل بگیرم یا ظرفیت ۲. می‌خوام ببینم ظرفیت ۲ بگیرم، به غیر از اون بازی‌های ثبت شده اسنشال توی اکانت، باز چی رو از دست می‌دم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or