TV Center

The Boys:
فصل اول:8.5
فصل دوم:10
فصل سوم قسمت های با سولجر بوی 10 (بجز فاینال) در بقیه فصل 7.5 بود.سولجر بوی بعد از هوملندر و بوچر بهترین کرکتر کل سریال است.
فصل چهارم:3
پس طبق نظر دوستان 3 فصل اول رو ببینیم . خوبه فصل 4 رو دانلود نکردم

سریال The Acolyte به عنوان زباله‌ترین محصول دنیای Star Wars هم بالاخره تموم شد و راحت شدیم!
انسان سالم وقتی از یه چیزی در این حد بدش میاد، باید کنار بذارتش ولی من مشکل روانی دارم و چون اسم Star Wars روش بود، مجبور بودم تا آخر ببینم. :| واقعاً بعضی جاهاش احساس شرمندگی می‌کردم که چرا وقتم داره با همچین چیزی تلف می‌شه و مخصوصاً جاهایی که عبارت حال به هم زن «اوشی» به جای اسم «اوشا» شنیده می‌شد یا بازی بچه‌ها و شعر خوندن‌شون رو می‌دیدم، مویرگ‌های مغزم پاره می‌شد! واقعاً اپیزود نهم با اون همه داغون بودنش شرف داشت به این...
فقط یه نکته جالب داشت که البته اون هم از زاویه‌ای یه نکته منفی به حساب میاد، چون این احتمال رو پررنگ می‌کنه که ادامه سریال ساخته می‌شه. :(
بالاخره بعد از قرن‌ها چشممون به جمال حضرت Darth Plagueis روشن شد و برای اولین بار توی آثار لایو اکشن این مجموعه دیدیمش! :دی البته در حد دو ثانیه، ولی به هر حال همین هم غنیمتی بود.

5ac820_24xzcasd.jpg

ایشون یکی از مخوف‌ترین سیث‌های تاریخ هست و شاید بشه یه جورایی شروع ماجراهای فیلم‌های Star Wars رو به همین کاراکتر ربط داد. طرف استاد پالپاتین (دارث سیدیوس) بوده و قدرت به شدت زیاد و عجیب غریبی داشته، ولی در نهایت توسط شاگردش به قتل می‌رسه و بعد هم ماجراهای خاندان اسکای‌واکر پیش میاد و...

سریال The Acolyte به عنوان زباله‌ترین محصول دنیای Star Wars هم بالاخره تموم شد و راحت شدیم!
انسان سالم وقتی از یه چیزی در این حد بدش میاد، باید کنار بذارتش ولی من مشکل روانی دارم و چون اسم Star Wars روش بود، مجبور بودم تا آخر ببینم. :| واقعاً بعضی جاهاش احساس شرمندگی می‌کردم که چرا وقتم داره با همچین چیزی تلف می‌شه و مخصوصاً جاهایی که عبارت حال به هم زن «اوشی» به جای اسم «اوشا» شنیده می‌شد یا بازی بچه‌ها و شعر خوندن‌شون رو می‌دیدم، مویرگ‌های مغزم پاره می‌شد! واقعاً اپیزود نهم با اون همه داغون بودنش شرف داشت به این...
فقط یه نکته جالب داشت که البته اون هم از زاویه‌ای یه نکته منفی به حساب میاد، چون این احتمال رو پررنگ می‌کنه که ادامه سریال ساخته می‌شه. :(
بالاخره بعد از قرن‌ها چشممون به جمال حضرت Darth Plagueis روشن شد و برای اولین بار توی آثار لایو اکشن این مجموعه دیدیمش! :دی البته در حد دو ثانیه، ولی به هر حال همین هم غنیمتی بود.

5ac820_24xzcasd.jpg

ایشون یکی از مخوف‌ترین سیث‌های تاریخ هست و شاید بشه یه جورایی شروع ماجراهای فیلم‌های Star Wars رو به همین کاراکتر ربط داد. طرف استاد پالپاتین (دارث سیدیوس) بوده و قدرت به شدت زیاد و عجیب غریبی داشته، ولی در نهایت توسط شاگردش به قتل می‌رسه و بعد هم ماجراهای خاندان اسکای‌واکر پیش میاد و...
چند وقت پیش هم اون Ahsoka چرت حالا هم این
به عنوان یه فن دو آتیشه Star Wars باید بگم که دیگه کم کم باید قبول کرد فقط همون آثار جرج لوکاس ارزشمند بودن.
از اون زمان به بعد فقط شاید دو فصل مندلورین و دو قسمت اوبی وان کنوبی خوب بودن.
و همین بازی Jedi و Cal Kestis ارزش وقت گذاشتن داشتن.
دیگه امید چندانی به فیلم و سریال های Star Wars ندارم.

به عنوان یه فن دو آتیشه Star Wars باید بگم که دیگه کم کم باید قبول کرد فقط همون آثار جرج لوکاس ارزشمند بودن.
آره اون Ahsoka هم جالب نبود. یکی از معدود چیزهای اون سریال که ازش خوشم اومد و دوست داشتم در آینده بیشتر ببینمش هم این شخصیت بود که متاسفانه بازیگرش از دنیا رفت. :(

4fa320_24Baylan-Ahsoka-1-0.jpg

کلا Star Wars نیاز به یه سری تغییرات اساسی داره. یه همچین دنیای عظیمی خیلی پتانسیل برای داستان‌گویی داره، ولی یا گیر می‌دن به یه بخش خاص و ماجراهای امپراتوری و قبل و بعدش، یا اگه سراغ دوره‌های دیگه هم می‌رن نتیجه می‌شه آشغالی مثل The Acolyte. :|

آره اون Ahsoka هم جالب نبود. یکی از معدود چیزهای اون سریال که ازش خوشم اومد و دوست داشتم در آینده بیشتر ببینمش هم این شخصیت بود که متاسفانه بازیگرش از دنیا رفت. :(

کلا Star Wars نیاز به یه سری تغییرات اساسی داره. یه همچین دنیای عظیمی خیلی پتانسیل برای داستان‌گویی داره، ولی یا گیر می‌دن به یه بخش خاص و ماجراهای امپراتوری و قبل و بعدش، یا اگه سراغ دوره‌های دیگه هم می‌رن نتیجه می‌شه آشغالی مثل The Acolyte. :|
همش تقصیر این کاترین کندی گوساله است. ده ساله به این فرنچایز گند زده.

کاملا با آریا و خودت موافقم.
در تاییدت من فقط اضافه کنم درسته که میتونیم بگیم Andor استاروارز نبود ولی به نظرم جذابترین اثری بود که از دنیای استاروارز تو بخش سریالها و حتی اکثر فیلمهاش دیدم.
برای من حکم یه سایدکوئست خفن تو دنیای بازیها رو داشت که دستش خیلی باز بود و به فضا و زبان کلی بازی اونقدری کاری نداشت.
ولی عجب چیزی بود.
خیلی منتظر فصل دومشم که این آت و آشغالهای آخری رو بشوره ببره.

مندولوریان تموم شد یا قراره باقیشو بسازن؟

تو فیلمهایی که جرج نساخت Rogue One هم خیلی خوب بود و بنظرم بهترین استار وارز بعد جرج لوکاس بود.

• Like
Reactions: Arios 22
در تاییدت من فقط اضافه کنم درسته که میتونیم بگیم Andor استاروارز نبود ولی به نظرم جذابترین اثری بود که از دنیای استاروارز تو بخش سریالها و حتی اکثر فیلمهاش دیدم.
دقیقا بنظرم بهترین نکتشم همین بود!
از توی دنیای استاروارز اینقد میشه داستانای ریز و درشت کشید بیرون که اصلا نیازی نیست حتما ربطی به جدای، مندولورینا و ... داشته باشه، حتی نیاز نیست اکشن داشته باشه میتونه درام خالص باشه و در عین حال جذاب.

اما اینا هنوز گیر همون کلیشه قدیمن، تهشم چهار تا شخصیت سوپر مقوا با موهای رنگارنگ میندازن توش که دیگه کرینجشو تکمیل کنه :دی

عـن دارث ویدر/انکین رو هم که به معنای واقعی درآوردن، با اینکه هیچ جا یادم نمیاد گند زده باشن بهش حتی تو Ahsoka، اما وقتی میبینی یه شخصیت قدیمی رو هی از زیر خاک میکشونن بیرون تا یکم جذب مخاطب کنن میفهمی چقد وضع خرابه.

آخرین ویرایش:
مندولوریان تموم شد یا قراره باقیشو بسازن؟
قرار بود فصل چهارم رو بسازن، ولی بعدش اعلام شد که جان فاورو قراره فیلم سینمایی از این سری برای اکران توی ۲۰۲۶ بسازه، به نام The Mandalorian and Grogu. :دی احتمالاً سریال فعلاً تعطیله و روی همین فیلم کار می‌کنن تا بعدش ببینن چی می‌شه.
البته یه سریال دیگه به نام Skeleton Crew در دست تولیده که توی همون بازه زمانی The Mandalorian اتفاق می‌افته و شاید بعضی از کاراکترهای سریال‌های این سال‌ها رو توش ببینیم. ولی متأسفانه امید خاصی به این سریال هم ندارم و گویا داستانش در مورد چهار تا بچه هست که درگیر اتفاقاتی می‌شن و لابد به نیروی درون پی می‌برن و از این صحبت‌ها. فقط این وسط بازی جود لا توی سریال جالبه که اون هم بعید نیست یکی دو قسمت بیاد و بره و تمام! :|

همش تقصیر این کاترین کندی گوساله است. ده ساله به این فرنچایز گند زده.
دقیقاً یکی از مواردی که می‌تونه باعث تغییر و تحولات مثبت بشه، تعویض همین آدم‌هاست و باید سراغ افراد جدیدی برن که یه روح تازه‌ای در کالبد این مجموعه بِدَمَن! :دی (عجب فعلی شد)

کاملا با آریا و خودت موافقم.
برای من حکم یه سایدکوئست خفن تو دنیای بازیها رو داشت که دستش خیلی باز بود و به فضا و زبان کلی بازی اونقدری کاری نداشت.
ولی عجب چیزی بود.
خیلی منتظر فصل دومشم که این آت و آشغالهای آخری رو بشوره ببره.
آره Andor جزو بهترین‌های این سال‌های Star Wars بود و یه حالت شیک و تر و تمیزتری نسبت به خیلی از کارها داشت.
کاش از این چیزها بیشتر می‌ساختن و موارد تکراری رو ول می‌کردن. بدبختی اینجاست که احترامی هم برای جدای‌ها قائل نیستن و هر چی که می‌سازن، آخرش جدای‌ها یه مشت آدم ابله و شُل‌مغز هستن و عزت و آبرو براشون نمی‌مونه! :دی کلاً یه مدت این بندگان خدا رو ول کنن و برن سراغ چیزهای دیگه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or