TV Center

پخش سریال Halo پس از دو فصل، رسما کنسل شد.
عاقبت دخالت من درآوردی نویسنده ها و عوامل ساخت تو داستان و محتوا تهش میشه همین همون بهتر که کنسل شد فقط ظاهرش halo بود باطنش اشغال بود باز fallout رفت یه داستان جدید از دنیاشو تو سریالش نشون داد و موفق شد ولی عوامل halo نه تن به یه داستان جدید تو یونیورس halo دادن و نتونستن داستان سه گانه و ریچ رو خوب و وفادار دربیارن بعد فصل ۱ باید کنسل میشد

همین خبر «هیلو» رو متاسفانه درست و کامل نمی‌گذارید؛ «ایکس باکس» گفته است که ادامه سریال Halo را به شبکه دیگری می‌فروشد؛ یعنی احتمال احیای آن وجود دارد! 🦆 :D
فرض رو بر این گرفتیم که هیچ شبکه دیگه ای این سم رو نمیخواد :D

سلام دوستان چند تا سریال ترسناک مثل the haunting of hill house معرفی می کنین ارزشش رو داشته باشه

سریال های دیگه همین خالق اثر را میتونی ببینی مثل:

The Haunting of Bly Manor
The Fall of the House of Usher
Midnight Mass

که به ترتیب خوب بودن نوشتم. The Midnight Club هم کار کرده که خودم ندیدم هنوز. سری American Horror Story هم خوبه به خصوص فصل Asylum

سلام دوستان چند تا سریال ترسناک مثل the haunting of hill house معرفی می کنین ارزشش رو داشته باشه

Masters of Horror
Fear Itself
Twin Peaks
Channel Zero
The Outsider
Dead Set
Harper's Island
American Horror Story: Asylum
The Enfield Haunting
Kingdom (لارس ون تریه)
سایر کارهای مایک فلنگن

• Like
Reactions: milad.ps4
بالاخره اپیزود آخر از فصل چهارم خسته کننده و کودکانه The Boys هم دیدم! :D

اگر بخوام نمره نهایی به تمامی فصل های سریال بدم، اینطوریه:

فصل ۱ = نمره: ۹

فصل ۲ = نمره: ۸.۵

فصل ۳ = نمره: ۶.۵

فصل ۴ = نمره: ۲

سرتونون رو درد نیارم، خیلی راحت میتونم بگم که داداچ «آنتوی استار» نبود، اصلا نگاه نمیکردم!:D

راستی، یه خبر خوب هم بدم که فصل چهارم اینقدر افتضاح بود که باعث شد فصل های قبلی رو از تو آرشیو پاک کنم!:D

آخرین ویرایش:
پیش درآمد سریال دکستر دارن میسازن !
بعد از اون ریدمانی فصل آخر ،حس میکنم بیشتر میرینن توش !
بازیگر نقش دکستر هم پاتریک گیبسون 😐😐
Dexter: New Blood واقعا عالی بود ولی از اونجایی مخ مسئولین شوتایم تعطیله از پایان سریال اصلی درس نگرفتن و دوباره همون گندکاری رو تکرار کردن. یعنی بهترین راه برای ادامه سریال با ماکیل سی هال رو بستن. اگر خود سی هال هم قصد ادامه نداشت میتونستن از بازیگری مثل سباستین استن استفاده کنن.

این پیش درآمد هم مشخص نیست چطوری از آب دربیاد ولی این هم مسیرش بهتر از قبلی نیست

آخرین ویرایش:
Dexter: New Blood واقعا عالی بود ولی از اونجایی مخ مسئولین شوتایم تعطیله از پایان سریال اصلی درس نگرفتن و دوباره همون گندکاری رو تکرار کردن. یعنی بهترین راه برای ادامه سریال با ماکیل سی هال رو بستن. اگر خود سی هال هم قصد ادامه نداشت میتونستن از بازیگری مثل سباستین استن استفاده کنن.

این پیش درآمد هم مشخص نیست چطوری از آب دربیاد ولی این هم مسیرش بهتر از قبلی نیست
New blood برای من یه چیزی اینورتر از افتضاح بود ،همون پایان فصل آخر رو همینطوری ول میکردن بهتر بود تا ساختن این شت new blood!
خیلی راحت برای پول درآوردن دارن میرینن به خیلی از خاطرات خوب و علایق مردم

بالاخره اپیزود آخر از فصل چهارم خسته کننده و کودکانه The Boys هم دیدم! :D

اگر بخوام نمره نهایی به تمامی فصل های سریال بدم، اینطوریه:

فصل ۱ = نمره: ۹

فصل ۲ = نمره: ۸.۵

فصل ۳ = نمره: ۶.۵

فصل ۴ = نمره: ۲

سرتونون رو درد نیارم، خیلی راحت میتونم بگم که داداچ «آنتوی استار» نبود، اصلا نگاه نمیکردم!:D

راستی، یه خبر خوب هم بدم که فصل چهارم اینقدر افتضاح بود که باعث شد فصل های قبلی رو از تو آرشیو پاک کنم!:D

وقتی که شورانر یه اثر طرز فکرش این باشه اگر اون اثر تهش چیز به درد بخوری در بیاد باید تعجب کرد :

2.jpg

تازه فرصت شد آخرین قسمت از فصل زباله Boys رو نگاه کنم بلکه حداقل تمامش کرده باشم تا با خیال راحت تر به زباله دونی ذهنم منتقلش کنم ! با وجودیکه دو فصل اولش رو دوست داشتم و فصل سومش هم باحال و قابل تحمل دیدم ولی به نظرم کلا تعصب توی هر مقوله ای جز نابودی نتیجه ای نداره حالا میخاد با هر دیدگاه و منطق و لیبل و کلمه قلمبه سلمبه ای معرفی بشه... از شروع فصل سوم بویژه وقتی حضرات همچین چیزی رو نشون دادن :

1.jpg

میشد پیش بینی کرد که کلا دیگه زدن جاده خاکی وقتی بجای اینکه فکر و تمرکز و خلاقیت شون رو بزارن روی کارشون اینجوری قربون صدقه لیدر یه جناح خاص رفتن و قند تو دلشون براش آب شده بوده و ب قولا همه دغدغه شون این شده که فقط یه جماعت خاصی خوششون بیاد بقیش مهم نی L-)

بخام به زبون خودمونی که قشنگ متوجه عمق قضیه بشیم و خیلی دقیق هم قابل لمس برای ماها که اینجا هستیم باشه به نظرم کلا فصلی ک پخش شد و مخصوصا قسمت آخر فصل چهارم Boys قشنگ انگار تیم نویسندگی سریال دست جمعی جمع شدن و رفتن محضر کله گنده های لیبرال دموکرات شرف یاب شدن و توصیه های مهم رو نکته برداری فرمودن و خیلی دقیق و برنامه ریزی شده و براساس تقویم و پیش بینی اتفاقات سیا#0سی پیش روی اونجا ، یه بیانیه در قالب مدیوم سریال آماده کردن تا به خورد مخاطب عام بدن 8-> لولو هه داره میاد حواستون باشه :-"

حالا کاری به بحث های غیر موضوع تاپیک ندارم ولی واقعا این چپ های اونجا دیگه ع ن قضیه رو درآوردن ، بابا مدیا تمام و کمال در اختیار دارین اکیه ، یه لشکر حلقه به گوش ام آماده به فرمان دارین (از نویسنده و بازیگر و کارگردان و کمدین های معروف ریز و درشت و برنامه ساز و غیره) که براتون تبلیغ کنن اکیه ، ولی دیگه حداقل یه مسیری در پیش بگیرین آدم بدبختایی که نه سر پیازن نه ته پیاز به شعورشون توهین نشه این وسط ، حالا ماها که اینجا غیر قانونی دان میزنیم کلا اثرمون خنثی هست نهایتش وقت و انرژی مون هدر رفته که بعضا اونم می ارزه حداقل در مقابل آثار فاخر و تاثیر گذار خودمون که شبانه روز تهیه و در حال پخشه و موندیم بین شون کدوم رو انتخاب کنیم و به کمال برسیم :D ولی حداقلش لعنتی ها میخواین مخالف خودتون قهوه ای کنین این وسط هر از گاهی هم یه Punch به کثافت کاری سمت مقابل هم حواله کنین جوری ژشت از خودشون در میکنن انگار که اون سمت از بالا تا پایینش هیچ گندی توش نیست %-(

اینکه حرف «کریپکی» که می‌گوید سریال «همین هست» و «اگه دوست نداری، برو یک چیز دیگه نگاه کن» چیز عجیبی نیست؛ سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه هم گفت که «اگه از بازی بد تیمم ناراحتید، کانال رو عوض کنید». این دقیقاً همون مثال هست که اگه به محتوای LGBTQ سریال «ویدا» علاقه ندارید، پس غلط می‌کنید هم نگاهش می‌کنید و هم از انتقاد»!

پی‌نوشت: مشکل بویز رو از ایدئولوژی سیاسی نمی‌دونم، مشکل از یه جای دیگه هست! 🦆 :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or