بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

خب ماهم یک تجربه ای از این محبوب دل ها CDKEYSHARE بگوییم. ما همون اول یه اکانت RDR2 از ایشون خریدیم. ۶ ماهی گذشت و دستمون خورد اشتباهی اکانت رو پاک کردم. پیام دادم گفتم اینطوری شده گفته ما به این آیدی تلگرام چیزی تحویل ندادیم. گفتم رسیددارم و این حرفا گفت نه ما به این آیدی تلگرام چیزی تحویل ندادیم! خلاصه که ما اخر نفهمیدیم وقتی معیار اکانت تلگرام هست دیگه سایت برای چی هست؟

سلام
از game-store خرید داشتم هم تحویل فوری بود و هم پشتیبانی خوب

به علت عدم آماده بودن فایل بازی، رمز دو مرحله ای از کار افتاده بود که اونم خداییش پشتیبانی نهایتا با اینکه ساعت ۱۱ شب باهاش چت میکردم نیم ساعته راه انداخت و شماره تلفن که ثبت سفارش بود رو چک کرد فقط و بهانه جویی نداشت که بخواد بزنه زیرش.

داخل سایت هم آموزش های تکمیلی و توضیحات شفاف دادن اما قیمتش شاید مقداری نسبت به رقبای بیشتر به نظرتون بیاد

اما به نسبت نوع فروش و برخورد پشتیبانی میارزه

البته الان که میبینم دیگه زده تحویل تا ۲۴ و ۴۸ ساعت، ولی Alan wake 2 رو همون لحظه خرید تحویل داد

سلام
از game-store خرید داشتم هم تحویل فوری بود و هم پشتیبانی خوب

به علت عدم آماده بودن فایل بازی، رمز دو مرحله ای از کار افتاده بود که اونم خداییش پشتیبانی نهایتا با اینکه ساعت ۱۱ شب باهاش چت میکردم نیم ساعته راه انداخت و شماره تلفن که ثبت سفارش بود رو چک کرد فقط و بهانه جویی نداشت که بخواد بزنه زیرش.

داخل سایت هم آموزش های تکمیلی و توضیحات شفاف دادن اما قیمتش شاید مقداری نسبت به رقبای بیشتر به نظرتون بیاد

اما به نسبت نوع فروش و برخورد پشتیبانی میارزه

البته الان که میبینم دیگه زده تحویل تا ۲۴ و ۴۸ ساعت، ولی Alan wake 2 رو همون لحظه خرید تحویل داد

اتفاقا پشتيبانى بى شعورى داره :D

حقیقتا من یه تجربه بد از گلدن گیم داشتم که دیگه واقعا اطمینان کردن به این فروشگاه ها برام سخت شد اما متاسفانه انقدر قیمت دیسک و ظرفیت کامل بالاست که آدم جرعت نمیکنه نزدیکشون بشه
هر فروشگاهی هم هر کسی معرفی کرده یکم میای پایین تر میبینی خیلیا باهاش مشکل داشتن
فروشگاهی که اصلا ندیدم کسی اسمی ازش بیاره آپراگیمه
ظاهر سایت خوبه و نماد اعتماد الکترونیکی هم دارن
کسی هست تا حالا ازشون خریدی داشته باشه؟

سلام
من چنل scammers رو چک نکرده بودم این هفته چندتا اکانت از xgamesstore خریدم تا الان خوب بوده ولی دیدم بچه ها نوشتن بعد یه مدت اذیت میکنه امیدوارم اینجور نباشه.
یه بازی هم چند روزه از game-center خریدم هر چی میگم میگه میفرستم براتون.یبار میگه سرورهای سونی مشکل داره بک اپ کد نمیده و... گرفتارش شدیم.
---------------------------------------------------
برای ظرفیت2 جایی که واقعا پشتیبانی دائمی داشته باشه و امکان فروش مجدد هم بده کجا پیشنهاد میدید(تا الان خودتون راضی بودید)؟
این سه تا چطورن؟
ouxingame(تلگرام)
CDSTOP(تلگرام)
yungcenter(سایت)
جای دیگه ای هست مجموعه کاملی داشته باشه؟

سلام
من چنل scammers رو چک نکرده بودم این هفته چندتا اکانت از xgamesstore خریدم تا الان خوب بوده ولی دیدم بچه ها نوشتن بعد یه مدت اذیت میکنه امیدوارم اینجور نباشه.
یه بازی هم چند روزه از game-center خریدم هر چی میگم میگه میفرستم براتون.یبار میگه سرورهای سونی مشکل داره بک اپ کد نمیده و... گرفتارش شدیم.
برای ظرفیت2 جایی که واقعا پشتیبانی دائمی داشته باشه و امکان فروش مجدد هم بده کجا پیشنهاد میدید(تا الان خودتون راضی بودید)؟
این سه تا چطورن؟
ouxingame(تلگرام)
CDSTOP(تلگرام)
yungcenter(سایت)
عملا نیست و میشه گفت هیچ جا
همون cdstop گندش دراومده اشتراکی می‌فروشه

سلام
این سه تا چطورن؟
ouxingame(تلگرام)
CDSTOP(تلگرام)
yungcenter(سایت)

يانگ سنتر و سى دى استاپ من ازشون خريد داشتم و خوبن.
بقيه رو نميدونم.

۳ روزه از گیم سنتر اکانت خریدم اصلا هیچی به هیچی پشتیبانی انلاینه اصلا سین نمیکنه شماره ها خاموش یا اشغال تهش فح ش کشیدم باز جواب نداد کلا انکار مردن

۳ روزه از گیم سنتر اکانت خریدم اصلا هیچی به هیچی پشتیبانی انلاینه اصلا سین نمیکنه شماره ها خاموش یا اشغال تهش فح ش کشیدم باز جواب نداد کلا انکار مردن
من پارسال یه بازی ازشون گرفتم!!! ( نگرفتم)
گفتن موجوده،. واریز کردم، پیام دادم واریز شد، گفتن موجود نیست، بعد یک هفته طول کشید پول رو پس بدن، (گفتن به واحد مالی فرستادیم تا پولتون رو پس بدن، فکر کنم قبل من بودجه کشور رو داده بودن تا تقسیم کنه، واسه همین یک هفته طول کشید نوبت من برسه)

سلام
این سه تا چطورن؟
ouxingame(تلگرام)
CDSTOP(تلگرام)
yungcenter(سایت)
سلام
من از
یانگ سنتر
پلی باکس ( هم خریدم هم اجاره کردم)
گیمپلی ایران ( ادمینش از بچه های قدیم همین بازیسنتر هست)
خیلی خرید داشتم و عالی هستن،

آخرین ویرایش:
دوستان کانال تلگرامی persian_xbox معتبر هست برای خرید ظرفیتی بازی ؟

جز این چنتا سایت یا کانال معتبر واسه بازی های ظرفیتی اکس باکس معرفی میکنید لطفا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or