همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

با سلام
ظهر دیدم تیم الکترو بیانیه داده مبنی بر اینکه مشکل فقط برای ایران هست
View attachment 344106

خب اینکه کاملا اشتباهه. مشکل فقط برای ایران نیست و چیز تازه‌ای هم نیست همونطور که گفتم. از چند سال پیش بوده تا همین الان. ضمن اینکه اگه بحث تحریم باشه، کار باید با وی‌پی‌عن راه بیفته و همینطور برای لاگین کردن به کنسول هم باید مشکل داشته باشیم.

خب اینکه کاملا اشتباهه. مشکل فقط برای ایران نیست و چیز تازه‌ای هم نیست همونطور که گفتم. از چند سال پیش بوده تا همین الان. ضمن اینکه اگه بحث تحریم باشه، کار باید با وی‌پی‌عن راه بیفته و همینطور برای لاگین کردن به کنسول هم باید مشکل داشته باشیم.
شما برای استفاده از گوگل پلی مگه vpn نمیزنی ؟
مگه IP ات رو عوض نمیکنی حالا شاید DNS هم عوض کنی
خوب اونجا هم نمیتونیم استفاده کنیم
سرور یه شرکتی اگه نیم ساعت down باشه رقبا پدرشو در میارن
اونوقت شما ببین سونی برا ما چند وقته همینطوریه
من احتمال میدم حرف الکترو منطقی تر باشه تا اینکه مشکل جهانی باشه

• Like
Reactions: milad2mars
البته گوگل پلی برای من با فیلتر شکن بی نقص کار میکنه

جناب اگه تحریم کرده چرا با کنسول راحت میشه وصل شد و بازی کرد یا اکانت زد و هرکاری کرد
چرا فقط با app مشکل هست، اونم برا یه تعدادی، من خودم این هفته حداقا با 10 تا اکانت لاگین کردم هم کنسول هم وب ( اکانت های خودم. دوستام، اکانت ظ2 خریداری شده)
کلا معلوم نیست چی هست،
اگه تحریم بود که یک دفعه همه باهم محروم میشدیم، هم کنسول هم وب، هم اَپ، ( عین بازی دیویژن 2 که هیچ جوره هیشکی نمیتونه وصل بشه)

آقا نوید من نظرات شمارو میخونم دلگرمی پیدا میکنم و امیدوار میشم که به زودی این موضوع رفع بشه و خطرات احتمالی از تنها دلخوشی باقی مانده برای ما دور بشه.😢

• Like
Reactions: NaViiDii
نکته عجیب در مورد این مشکل اینه که وقتی سرچ میکنید، از دو سال پیش واستون پست میاره تا همین امروز! هیچ راه حل منطقی و قطعی هم نداره. یعنی همین پَس‌کی که دوستان میگن هم واسه همه جوابگو نیست چون حتی از طریق وب هم نمیتونن وارد اکانتشون بشن و همین ارور رو میگیرن پس امکان فعال کردن پَس‌کی واسشون وجود نداره. یه چیز کاملا رندوم و مسخره‌ای هستش که اگر اسیرش بشید، فقط باید شانس بیارید که درست بشه.
فعالسازی passkey نیازی به لاگین نداره که trouble login بزنی میره ی ایمیل میاد واسه تغییر پسورد و فعالسازی پس کی

• Like
Reactions: NaViiDii
با سلام
ظهر دیدم تیم الکترو بیانیه داده مبنی بر اینکه مشکل فقط برای ایران هست
View attachment 344106
فکر نکنم همچین کاری بکنه
به هرحال درسته نماینده رسمی نداره تو ایران ولی تمام هزینه ای که پلیرهای ایرانی کردن پس چی میشه؟

فکر نکنم همچین کاری بکنه
به هرحال درسته نماینده رسمی نداره تو ایران ولی تمام هزینه ای که پلیرهای ایرانی کردن پس چی میشه؟
متاسفانه هزینه هایی که ما پلیر های ایرانی کردیم واسه سونی یا هیچ شرکت دیگه ای مهم نیست . بخوان تحریم کنن میکنن .

• Like
Reactions: GameMasterr
فکر نکنم همچین کاری بکنه
تحریم نشده این الکترو هم از بس بهش پیام دادن اینو نوشته
تحریم شده بود اصلا آنلاین نمیتونستیم بشیم

در مورد سوال دوم بر فرض تحریم هم ریجن ایران وجود نداره دیگه ما جز آمار کشورای دیگه هستیم اهمیتی براشون نداره :دی
خلاصه تحریم نشدیم مشکلات لاگین برای کشورای اروپایی و آمریکا و گزارش شده ردیت پره

متاسفانه هزینه هایی که ما پلیر های ایرانی کردیم واسه سونی یا هیچ شرکت دیگه ای مهم نیست . بخوان تحریم کنن میکنن .
درسته بخواد تحریم بکنه میکنه ولی از لحاظ عقلانی منطقی نیست اینکارو بکنه
سونی خودش قطعا میدونه بازار ایران هرچند کوچیک براش گردش مالی داره
چرا بیاد این بازار رو بیخود برای خودش خراب کنه
امیدوارم زودتر حل بشه این مشکل

فعالسازی passkey نیازی به لاگین نداره که trouble login بزنی میره ی ایمیل میاد واسه تغییر پسورد و فعالسازی پس کی

من با QR کد کنسول رفتم توی سایت لاگین خواست. این راه رو هم امتحان میکنم حتما ببینم چی میشه. از تو خود PS App دیگه؟ بدبختی میترسم برم واسه پسورد عوض کردن اونجام به مشکل بخوره و کلا گیر کنم :D

• Like
Reactions: MrElectricWizard
دوستان طبق تحلیل های صورت گرفته، این اقدام سونی در راستای افزایش امنیت سرور ها صورت گرفته تا از مشکلات احتمالی همچون هکی که چند ماه پیش صورت گرفت جلوگیری بشه.

• Like
Reactions: Farhad1363
الکترو فقط برای بازار گرمی از این چرت و پرتها مینویسه که پس فردا بیاد بگه فقط با dns من میتونید login کنید و ما با صحبتهایی که کردیم و زیرساختی که آماده کردیم این مشکل حل کردیم !!
وگرنه به ۲ دلیل حرفشون کاملا غیر منطقی و نادرست هستش!!
اولا من هم با v.p.n و هم v.p.s شخصی خودم تست کردم و باز هم از طریق web و خود اپلیکیشن ، یک در میون وارد میشد !! اگر قضیه تحریم ip ایران باشه با این طریق که ip به فرانسه و هلند و کانادا تغییر دادم پس چرا کار نکرد ؟؟
ثانیا من روی کنسول ۱۰ بار logout و دوباره login کردم و هر ۱۰ بار روی کنسول با اینترنت مخابرات و ایرانسل و ماهان نت بدون مشکل وصل شد !

دوستان طبق تحلیل های صورت گرفته، این اقدام سونی در راستای افزایش امنیت سرور ها صورت گرفته تا از مشکلات احتمالی همچون هکی که چند ماه پیش صورت گرفت جلوگیری بشه.
این حرف منطقی ترین دلیل هستش !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or