PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
5.jpgEiFEhx3WkAI0j-X[1].pngIMG_20200917_030552-614x345.jpg6.jpgElf51eaXIAEThu-[1].jpgEmrmWhXW4AIM6xu.jpgEm6l6RmXUAAtaZh.jpgEm6l60bXUAAuiMa.jpg61C5543E-9BD8-4D0A-ACC1-C7AD3329D08F.jpeg.jpgw1xBipi (1).jpgdemonssouls_2020111309bkfc.jpg50607290281_b7ba9d0967_o.jpgEm6l60bXUAAuiMa.jpgEB9B64D1-A393-4ECD-91AD-21E6523C4C34.jpeg.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:
بخوای بری تو فاز جادو جمبل بازی ساده تر نمیشه ؟!
کلا کلاس جادو و... تو این بازیها بازی رو آسون میکنه ، شاید خیلی خیلی آسون میکنه.
تو الدن رینگ این مورد رو بالانس تر کردن ولی اصولا تو بازیهای قبلی من این کلاس رو چیت حساب میکنم.
از طرف دیگه هم به نظرم بازی کردن با این کلاس اصلا اون احساسی که با کلاسهای دیگه بازی میکنی رو بهت انقال نمیده.

من توصیه میکنم دفعه اول حتما کلاس میلی وردار ، حالا هرکدوم که دوست داشتی.
برای آسون تر شدن بازی فارم کردن راه حلشه.
به فارم کردن اینطوری نگاه نکن ، به این فکر کن که اگه فلان قدر سول جمع کنی میتونی لول آپ کنی و شخصیتت رو قویتر کنی.
این لول آپ کردن و تو این فارم ها آیتم دراپهایی که به دست میاریه که روند گیم پلی رو جذاب تر میکنه.

هدف این بازیها انداختن باسهاست ولی اکسپلور کردن ، آیتم پیدا کردن ، فارم کردن برای آیتم دراپ و لول آپ و قویتر شدن ، بیلد مورد نظر رو بستن و... همش جزو گیم پلی بازیه و از جذابیتهاش.

• Like
Reactions: AxeL90
ممنون یعنی تا رسیدم به یه بونفایر ارتقا بدم ؟!

ممنون ، کلا اینکه یه مسیر با یه سری انمی تکراری درگیر بشم اذیتم می‌کنه ( حالا در حد تعادل مشکلی نیست ) ، هر چند می‌دونم یکی از ویژگی های سولز لایک بوده همیشه
جادویی من اصلا نتونستم تو سولز ها کار کنم . چون casting time دارن و بعضی دشمن ها سریع هستن وسط cast میان interupt میکنن .
اما خیلی دوست دارم امتحان کنم و میگن توی الدن خیلی خوبه .
برای این بازی فقط poison cloud میشه گفت ترتیب همه باس ها رو میده.

• Like
Reactions: AxeL90
دوستان انقد از سكيرو به عنوان گزينه حرف نزنيد بنده خدا ميره بازى ميكنه بعد از سكيرو بره سراغ الدن رينگ چند ساعت بايد بره دنبال اينكه ياد بگيره چطور بايد بيلد بسازه :D
ممنون یعنی تا رسیدم به یه بونفایر ارتقا بدم ؟!

اره تا به اندازه لول دادن رسيدى حتما ارتقا بده.
حتى اگه ديدى نزديك هستى يكم يه فارم سيف انجام بده و لول بده و با سول سنگين راه نيفت تو نقشه :D
ممنون ، کلا اینکه یه مسیر با یه سری انمی تکراری درگیر بشم اذیتم می‌کنه ( حالا در حد تعادل مشکلی نیست ) ، هر چند می‌دونم یکی از ویژگی های سولز لایک بوده همیشه

فاز جادو جمبل بازيو ساده ميكنه ولى همونم تا دستت بياد طول ميكشه.
به نظرم با همين ريميك يا دارك سولز ٣ كارو شروع كن اگه اصرار دارى حتما با خود بازياى ميازاكى باشه وگرنه همچنان به نظرم lies of p واسه دست گرمى خيلى خوبه كه دستت بياد چى به چيه.

دم همه دوستان گرم ، واقعا کامیونیتی سری سولز خفن ترین با حال ترین کامیونیتی حال حاضر صنعت گیم هست بدون شک :دی حالا فعلا با همین demons souls شروع میکنم ببینم چی میشه :دی
الدن رینگ رو دوست دارم برم ، ولی همینجوری هم سری سولز پیچیده هست ، حالا اینکه مستقیم برم سراغ بزرگترین نسخه (حداقل از نظر وسعت ) به نظرم خیلی ترسناکه :دی

• Cool
Reactions: Lions Gate
دم همه دوستان گرم ، واقعا کامیونیتی سری سولز خفن ترین با حال ترین کامیونیتی حال حاضر صنعت گیم هست بدون شک :دی حالا فعلا با همین demons souls شروع میکنم ببینم چی میشه :دی
الدن رینگ رو دوست دارم برم ، ولی همینجوری هم سری سولز پیچیده هست ، حالا اینکه مستقیم برم سراغ بزرگترین نسخه (حداقل از نظر وسعت ) به نظرم خیلی ترسناکه :دی
پیشنهاد میکنم الدن رو بزاری واسه جلوتر. دیمن سولز بهترین انتخاب واسه شروع سری سولز هست. هم از همه راحت تره هم کوتاه تر. پیچیدگی خیلی خاصی هم نداری.گ بعد این اگه با گیمپلی قدیمی مشکلی نداره برو سراغ دارک سولز ۱ بعدش هم بلادبورن یا دارک سولز ۳.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tboy2022 and AxeL90
دوستان برای پلات کردن سوالی داشتم.
اگه با دوستم پلی بدم تاثیری تو ورلد تندسی من داره حالا سفید یا سیاه؟یا باید حتما تکی پلی بدم؟

اگه با دوستم پلی بدم تاثیری تو ورلد تندسی من داره حالا سفید یا سیاه؟یا باید حتما تکی پلی بدم؟
اگه اشتباه نکنم، برای بعضی از کوئست‌ها و برای پلات بازی چ نیاز داری که PBWT یا PWCT باشید. پس دوستتون می‌تونه به صورت بلک‌فانتوم ظاهر بشه، شما اونو هی بکشید تا سیاه بشید. کمک کردن ایشون تاثیری ندار تا جایی که میدونم. در‌کل بعد از کشتن هر باس برید نکسوس خودت رو پرت کن پایین که بمیری، اینجوری دیگه وقتی داخل بازی بمیری تندنسی بی اثر میشه.

سلام دو تا حلقه هست که تو کرکتر تندنسی سیاه کامل و سفید کامل میده، اینا رو دونفری خیلی راحت تر میشه گرفت،

• Like
Reactions: porfesor
بلفرض برای سفید شدن دوستمم باید حالت غیر انسانی باشه یا فقط خودم مهمه که غیر انسانی باشم؟

تا جایی که یادمه برای اینکه کسی جوین تو بشه اون باید روح باشه وگرنه نمیشه .
بر اساس psnprofiles بری مرحله به مرحله میتونی تو همون دور اول یا دوم پلات کنی بدون کمک از کسی .

• Like
Reactions: porfesor

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or