Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
بالاخره تمام باس ها رو زدم تقریبا :دی
فقط یه needle و رفقاش مونده و باس اخر.
تا اینجا اسون‌ترین باس، bayle بود و سخت ترینش برای من گایوس دیوث بود‌ :دی
بریم ببینیم باس اخر چی میگه.

الان من بعد از 6 ماه برگشتم به بازی، نتنها هیچی یادم نمیاد ، بلکه نمیدونم چیکار باید بکنم و کجا باید برم
این چه وضع مپ هست... :/

View attachment 343863
اینجوری خفن ترین پلیر هم نمیتونه آقا.مپ هر منطقه رو باید پیدا کنی و clear کنی با علامت گذاری.بنظرم از اول شروع کنی بهتره.

يعنى نقشه هيچ جا رو تو محيط پيدا نكردى؟ :D
اینجوری خفن ترین پلیر هم نمیتونه آقا.مپ هر منطقه رو باید پیدا کنی و clear کنی با علامت گذاری.بنظرم از اول شروع کنی بهتره.
اقا دور اولی که کل مپ بازی رو کلیر کردم با تمام دانجن ها و تمام NFC های داستانی، دیگه حسش نیست از اول منطقه به منطقه کلیر کنم...
الان هم جهت پیکان اخرین بن فایر مشخصه و پیداش کردم و بعد باس این منطقه دوباره ادمه بخش داستانی هست تا برسم به ردان ، رادان بود ؟ بزنمش و وارد دی ال سی بشم
احساس میکنم کاراکترم هم زیادی قوی هست اکثر دشمنان وان شات میشن با لول 165...باس ها که دیگه هیچی...

• Like
Reactions: Rohshen
اقا دور اولی که کل مپ بازی رو کلیر کردم با تمام دانجن ها و تمام NFC های داستانی، دیگه حسش نیست از اول منطقه به منطقه کلیر کنم...
الان هم جهت پیکان اخرین بن فایر مشخصه و پیداش کردم و بعد باس این منطقه دوباره ادمه بخش داستانی هست تا برسم به ردان ، رادان بود ؟ بزنمش و وارد دی ال سی بشم
احساس میکنم کاراکترم هم زیادی قوی هست اکثر دشمنان وان شات میشن با لول 165...باس ها که دیگه هیچی...
نه قوی نیستی زیاد واسه دی ال سی خیالت راحت

رادان +MOHG رو باید بزنی وقتی مهگ رو زدی دست میکلا فشار میدی وارد دی ال سی میشی

موگ رو هم بايد بزنى و بدون نقشه گيج ميشى

• Like
Reactions: Paradise Lost
دوستان کسی میدونه اگر نیو گیم پلاس شروع کنیم وضعیت dlc چطور میشه؟

scadtree fragment هایی که جمع کردیم میمونن؟
باز دوباره برای رفن به dlc باید رادان و موگ رو بزنیم؟

کراکتر astrology یه همچین چیزی بود برداشتم.
بعدش یه rock sling و rock blaster پیدا کردم باس اول رو رو تو 3 دقیقه زدم و اون اسب سوار اولی هم تو 2 دقیقه تموم کرد. فکر نمیکردم با جادو اینقدر اسون میشه.
احتمالا کلاس رو تغییر بدم.
داستان dlc از وسط بازی اصلی شروع میشه ؟ من که دور اول هستم به اون دو تا باس برسم خود به خود میره تو dlc ؟ بعد که تموم بشه برمیگرده تو دنیای اصلی؟

کراکتر astrology یه همچین چیزی بود برداشتم.
بعدش یه rock sling و rock blaster پیدا کردم باس اول رو رو تو 3 دقیقه زدم و اون اسب سوار اولی هم تو 2 دقیقه تموم کرد. فکر نمیکردم با جادو اینقدر اسون میشه.
احتمالا کلاس رو تغییر بدم.
داستان dlc از وسط بازی اصلی شروع میشه ؟ من که دور اول هستم به اون دو تا باس برسم خود به خود میره تو dlc ؟ بعد که تموم بشه برمیگرده تو دنیای اصلی؟
dlc رو هر موقع که اون دو تا باس رو بزنی می تونی شروع کنی. تقریبا از اواخر بازی اصلی می تونی وارد dlc بشی اما یه راه سریعتر هم داره که همون اوایل بازی بتونی بری داخل dlc اما پیشنهاد نمی کنم چون احتمالا خیلی ضعیفی مگه اینکه فارم و لول آپ کنی.
اون دوتا باس رو بزنی بعد زدن دومیش (موگ) تو همون محیط باس پیله میکلا رو لمس می کنی و وارد dlc می شی. برای خارج شدن ازش هم هر موقع که بخوای چه اول و چه آخرش می تونی بین مپ ها سوییچ کنی و بیای تو lands between.
===============
در مورد بیلدت درسته آسون تر از melee هست اما نیاز به تغییر نیست چون اون باس و اسب سوار اول بازی در مقابل باس های اندگیم و dlc پشم هم حساب نمی شن. اگه دیدی موگ برات آسونه اون موقع برای dlc خواستی عوضش کن.

• Like
Reactions: mac man
خوب خوب خوب.
بالاخره تموم شد :دی
باس اخر اونطور که فکر‌ میکردم سخت نبود. فقط بایست سپر فینگرپرینت رو بگیری دست چپت و توی دست راستت هم antspur rapier . تمام :دی
قطعا دلم برای بازی تنگ میشه . خیلی دنیای مخوفی داشت.
بدرود الدن رینگ

• Like
Reactions: jdepp and m.d.makan
هفته پیش بازیو تموم کردم
داشت یادم می رفت بیام اینجا ;)~o)
دیدید Mohg بیچاره چطور در توطئه گرفتار شده بود:D در واقع Miquella از Mohg استفاده ابزاری کرد
یک نکته در رابطه با باس پایانی اگه دقت کرده باشید Horn های Omen دور دست و پاهای رادان بود و رادان هم از یکی دوتا تکنیک Blood که مخصوص Mohg بود استفاده می کرد یعنی بدن Mohg و روح هم رادان
یک نکته درباره Ymir و اون Cathedral مثل اینکه اون Meytr هم یک Outer God بود نکته جالب اینه بعد از شکست دادنش از طریق پورتال میره و در واقع نمیمیره این به تعبیری بچه ی Outer God برای Two Finger ها هست و Outer God ایی که برای Three Finger ها هست کاملا متفاوت هستش جالبه که جمع اینا میشه تعداد انگشت یک مشت
اکثر Demi-God ها با Outer God هایی ارتباط میگیرن که خود اون Outer God ها هم معلوم نیست اصن هدفی دارن یا چه برنامه ایی دارن یا اصن برای اون Demi-God مثبت هستن یا نه
مثل مالنیا که Rot نصیبش شد
باس Romina به احتمال قوی اولین فردی که با Divine Rot و Scarlet Rot آشنا شده همین بوده
Shaman Village کشته شدن و داخل Jar کردن اون مردم و در مقابل رد شدن Marika از Gate of Divinity و بعدا دستور دادن به Messmer برای به آتیش کشیدن Hornsent ها اصلا بهونه خوبی برای مثبت نشان دادن Marika نیست
داستان بازی به حدی سنگین که بخوام بنویسم باید حالا حالا ها بنویسم
تعجبم اینجا خیلی درباره Lore و داستان صحبتی نشده
اگر متوجه نکته جالبی شدید دوستان اشتراک بگذارید

در نهایت درباره خود بازی هم بگم
طراحی محیط ها دیگه تا اون حد ممکن خفن بود بعضی وقتا فقط می ایستادم و به اطراف نگاه می کردم.
تنوع باس ها عالی بود هیچکدوم آنچنان گیر نکردم و همه رو راحت رد کردم فقط باس آخر کمی اذیت کرد انگار سرعت 2x بود طوریکه وقتی رفتم باس اخر Base Game زدم مثل آب خوردن بود انگار اون کند بود اصن.
چه تنوع سلاحی Backhand Blade ، Milady ، Rakshasa و کلی چیز با حال کل بازیو Dex / Faith رفتم بدون سپر .
تجربه لذت بخشی بود بیشتر شبیه یک بازی کامل بود تا DLC .

هفته پیش بازیو تموم کردم
داشت یادم می رفت بیام اینجا ;)~o)
دیدید Mohg بیچاره چطور در توطئه گرفتار شده بود:D در واقع Miquella از Mohg استفاده ابزاری کرد
یک نکته در رابطه با باس پایانی اگه دقت کرده باشید Horn های Omen دور دست و پاهای رادان بود و رادان هم از یکی دوتا تکنیک Blood که مخصوص Mohg بود استفاده می کرد یعنی بدن Mohg و روح هم رادان
یک نکته درباره Ymir و اون Cathedral مثل اینکه اون Meytr هم یک Outer God بود نکته جالب اینه بعد از شکست دادنش از طریق پورتال میره و در واقع نمیمیره این به تعبیری بچه ی Outer God برای Two Finger ها هست و Outer God ایی که برای Three Finger ها هست کاملا متفاوت هستش جالبه که جمع اینا میشه تعداد انگشت یک مشت
اکثر Demi-God ها با Outer God هایی ارتباط میگیرن که خود اون Outer God ها هم معلوم نیست اصن هدفی دارن یا چه برنامه ایی دارن یا اصن برای اون Demi-God مثبت هستن یا نه
مثل مالنیا که Rot نصیبش شد
باس Romina به احتمال قوی اولین فردی که با Divine Rot و Scarlet Rot آشنا شده همین بوده
Shaman Village کشته شدن و داخل Jar کردن اون مردم و در مقابل رد شدن Marika از Gate of Divinity و بعدا دستور دادن به Messmer برای به آتیش کشیدن Hornsent ها اصلا بهونه خوبی برای مثبت نشان دادن Marika نیست
داستان بازی به حدی سنگین که بخوام بنویسم باید حالا حالا ها بنویسم
تعجبم اینجا خیلی درباره Lore و داستان صحبتی نشده
اگر متوجه نکته جالبی شدید دوستان اشتراک بگذارید

در نهایت درباره خود بازی هم بگم
طراحی محیط ها دیگه تا اون حد ممکن خفن بود بعضی وقتا فقط می ایستادم و به اطراف نگاه می کردم.
تنوع باس ها عالی بود هیچکدوم آنچنان گیر نکردم و همه رو راحت رد کردم فقط باس آخر کمی اذیت کرد انگار سرعت 2x بود طوریکه وقتی رفتم باس اخر Base Game زدم مثل آب خوردن بود انگار اون کند بود اصن.
چه تنوع سلاحی Backhand Blade ، Milady ، Rakshasa و کلی چیز با حال کل بازیو Dex / Faith رفتم بدون سپر .
تجربه لذت بخشی بود بیشتر شبیه یک بازی کامل بود تا DLC .
من جزو همون دستم که lore بازی رو جداگونه میخونم تا متوجه بشم بازم ممکنه با دفعه اول خوندن متوجه نشم کامل:D لامصب داستان elden ring خیلی خفنو پیچیدس.ولی روایت داستان تو dlc بنظرم خیلی بهتر از کارای قبلیه FS بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or