Movie Center

چقد دیدن باکس آفیس و فروش فیلم ها حال خراب کنه
واقعا چرا اکثریت مردم فیلم بد رو ترجیح میدن نمیفهمم
هیچوقت دنبال نمیکنم الان رفتم تو سایت باکس آفیس موجو واقعا جا خوردم

Last Jedi پر فروش ترین فیلم سال خودش شده
Barbie پرفروش ترین فیلم سال خودش شده
Jurassic World :| :|
Lion King 2019 که هیچگونه روح و منحصر به فرد بودنی نداره بسیار پرفروش بوده
و ...

انتظار ندارم مردم به ارزش هنری توجه کنن اما حداقل تو همون بلاک باستر ها شعورتون برسه چی خوبه چی بد:|
یک سر به سال 2015 بزن :دی
Mad Max Fury Road از بهترین اکشن های تاریخ که آدرنالین رو تا سقف میچسبونه رتبه 21 داره پایین تر از San Andreas و Fifty Shades of Grey و Cindrella و ...
اصلا این Mad Max جزو باگ‌های درک من از نحوه کارکرد فروش و فیلم های پاپ کورنی هست!
دیگه چقدر باید یک فیلم این معیارها رو تا سقف بچسبونه تا مردم برن ببینن؟!!

بعضی از فیلمهای ترسناک - درصد کمشون - هستن که اصلا انتظار خاصی نداری ازشون نداری و با خودت میگی ۹۰ دقیقه سرگرممون کنه و بعدش یه شیفت و دلیلت میزنی بهش و میری سراغ کار و زندگیت! :D

اما (همیشه یه اما وجود داره!):D

فیلم The Exorcism با بازی راسل کرو اینقدر افتضاحه - تو تمامی موارد - که حتی ارزش خرید اون چیپس و تخمه ی که با فیلم میخری که بخوری هم نداره!:D
من فکر کردم ادامه جن گیر پاپ هست میخواستم ببینیم فهمیدم کلا زباله ست دانلودش نکردم

یک سر به سال 2015 بزن :دی
Mad Max Fury Road از بهترین اکشن های تاریخ که آدرنالین رو تا سقف میچسبونه رتبه 21 داره پایین تر از San Andreas و Fifty Shades of Grey و Cindrella و ...
اصلا این Mad Max جزو باگ‌های درک من از نحوه کارکرد فروش و فیلم های پاپ کورنی هست!
دیگه چقدر باید یک فیلم این معیارها رو تا سقف بچسبونه تا مردم برن ببینن؟!!

دلایل شکست مد مکس تو گیشه رو قبلاً گفتم؛ اما سه مورد دیگه:

سان آندریاس: حضور دواین جانسون تقریباً فروش فیلم رو قطعی میکنه؛ اونم در سال 2015 که اوایل اوج محبوبیتش هست
فیفتی شیدز: یادم میاد یونیورسال از اواخر سال 2013، کمپین تبلیغاتی فیلم رو با قودرت آغاز کرده بود؛ فیوری روید نصف کمپین تبلیغاتی این فیلم رو نداشت؛ همچنین هدف تبلیغات فیفتی شیدز، آوردن یک فیلم اروتیک مین‌استریم پس از سال‌های طولانی به سالن‌های سینما بود.
سیندرلا: خب سرمایه‌گذاری دیزنی و دیدن یکی از نخستین لایو اکشن‌ها از انیمیشن‌های کلاسیک؛ دیدیم که بعد از 2019، لایو اکشن‌های دیزنی کلاً باختند تو پرده نقره‌ای.

من فکر کردم ادامه جن گیر پاپ هست میخواستم ببینیم فهمیدم کلا زباله ست دانلودش نکردم

بزرگترین لطفو در حق خودت کردی! :D

باورم نمیشه راسل کرو کسی که یه زمانی فقط موتی (movie of the year) بازی میکرد، تو چنین فیلم زباله ای بازی کرده باشه!:|:D

دوستان اخیرا سریال himym رو تموم کردم میشه چند تا سریال کمدی که مثل این و فرندز و افیس سرگرم کننده و سطح کمدی بالایی داشته باشه .؟
Two and a Half Men
Shameless
Family Guy
Freaks and Geeks
Modern Family
Archer
Fleabag
Se/x Education
Big Bang Theory
Seinfeld
It's Always Sunny in Philadelphia

باورم نمیشه راسل کرو کسی که یه زمانی فقط موتی (movie of the year) بازی میکرد، تو چنین فیلم زباله ای بازی کرده باشه!:|:D
این جنگیر راسل کرو همون موقع تریلرش رو که دیدم احساس کردم زباله باشه :D

ابی نظرت در مورد Longlegs چیه ؟ یعنی بالاخره نیکلاس کیج یه فیلم درست و حسابی بازی کرد :D

ابی نظرت در مورد Longlegs چیه ؟ یعنی بالاخره نیکولاس کیج یه فیلم درست و حسابی بازی کرد

تریلرهاش که نشون میداد چیز مریضی باشه! :D

از طرفی دیگه هم، خیلی دارن ازش تعریف میکنن و عجیب هایپ ش م!:D:-t

• Love
  • Like
Reactions: Taha75 and Evil

همون راهی داره می ره ‌که جان تراولتا، نیکلاس کیج ، بروس ویلیس رفتند

• Like
Reactions: TheGodfather
کیج فیلم خوب یا حتی عالی کم نداشته تو این چندساله ، منتها برنامش اینجوریه که چندتا آشغال بازی کنه یدونه خوب :D
اولویتش پول و بیکار نبودنه ، که خب منطقی هم هست با این سن ، اون لابه لا کارای خفن هم به پستش میخوره.فعلا هم که افتاده رو دور دوباره پروژه های جذابی بهش خورده :D

• Like
Reactions: Evil
به نظر منم گیر دادن به این داستان دنزل خیلی واجب نیست چون ریشه هایی از رنگین پوستی در مورد امپراتور مورد نظر وجود داره، پس میشه خیلی راحت بهش به عنوان اقتباس خلاقانه نگاه کرد، و این لزوما مساوی با کپی کاری جعلی نیست، تامام، سزار رو که سیاه نکردن..

___

اما این انگ نژادپرستی زدن هم واقعا خنده داره (نظر بدون سانسور دوست دارین دیگه؟ :D)

خیلی واضحه، مهم ترین نشانه نژادپرستی در یک انسان یا پدیده: اشاره "غیر ضروری" به هویت و ماهیت (فردی جغرافیایی ژنتیکی گروهی و غیره) مهم ترین نشانه نژادپرستی هست،

یعنی؟ هروقت دیدید کسی از نژادپرست بودن دیگران انتقاد کرد و گفت "ایرانی" نژادپرست بودنش خنده داره، در واقع نااگاهانه داره اعلام میکنه که "من خودم یک نژادپرستم، چون به جای استدلال منطقی، به شکل غیر ضروری به "هویت ایرانی" اشاره میکنم تا منظورم رو برسونم"

یعنی، 99 درصد این انتی نژادپرست ها که میبینید، در واقع خودشون نژادپرست هستند و خبر ندارند، در واقع اصلا نمیدونن نژادپرست هستند، اصن نمیدونن نژادپرست یعنی چی :D یه چیزا هایی شنیدن و دیدن و صرفا خودشون رو فرافکنی میکنن و انگ میزنن..

*هروقت دیدید کسی برای استدلال، مسخره امیز یا مودبانه، غیر ضروری، به خاورمیانه ای بودن، اسیایی بودن، فولان هویت رو داشتن یا نداشتن، اشاره کرد، بدونید که با یک نژادپرست طرف هستیم، عزیزان طرفین این بحث و تاپیک رو نمیگم، اما معمولا، این تیپ ادما، به شدت عقده ای هستند، و میشه این رو در سخنان گوناگونشون پیدا کرد، عقده هاشون رو به شکل تخریب دیگری (انگ زدن) بروز میدن و نژادپرستی درون خودشون رو برملا میکنند....

*نژادپرستی ایرانی قطعا وجود داره، به نظرم یک واکنش هست نسبت به حقارت های تحمیل شده در 1400 سال اخیر، مخصوصا چند صد و دهه اخیر... یک نوع مکانیسم دفاعی به شکل خودبرتربینی... واکنشی به از عرش به زیرزمین و فاضلاب رسیدن...
یه کم دیر شده چون تازه این کامنت بی‌نهایت مسخره (نظر بدون سانسور در مورد کامنت شما) رو دیدم :دی کلا مفهوم نژادپرستی رو اشتباه متوجه شدی. نژادپرستی یعنی یک نژاد متفاوت از خودت رو پست‌تر بدونی، دیگه ساده‌تر از این نمیشه توضیح داد. حالا من میگم نژادپرستی ایرانی‌ها خنده‌داره دقیقا چه مفهوم نژادپرستی داره آخه؟ :)) اتفاقا جمع بستم یعنی خودم هم می‌تونم تو همین دسته قرار داشته باشم، اصلا خودم هم از همین نژاد هستم و در واقع نمی‌تونم نسبت به نژاد خودم نژادپرست باشم (یعنی موضوع این‌قدر واضح هست که نمی‌دونم چطور باید توضیح بدم در موردش :دی). در کل خوبه وقتی کوچک‌ترین اطلاعی از یه بحث نداریم، ناشیانه نظر ندیم تا اینجوری بی‌اطلاعی خودمون رو نشون بدیم. دیگه توضیح واضحات که اسمش انگ زدن نیست، حداقل یه کم مطالعه در این مورد داشته باشید تا این‌قدر حرف‌های اشتباه نزنید. جالبه کلی هم توهین کردی بعدش میگی منظورت طرفین این بحث نیستن!

آخرین ویرایش:
یه کم دیر شده چون تازه این کامنت بی‌نهایت مسخره (نظر بدون سانسور در مورد کامنت شما) رو دیدم :دی کلا مفهوم نژادپرستی رو اشتباه متوجه شدی. نژادپرستی یعنی یک نژاد متفاوت از خودت رو پست‌تر بدونی، دیگه ساده‌تر از این نمیشه توضیح داد. حالا من میگم نژادپرستی ایرانی‌ها خنده‌داره دقیقا چه مفهوم نژادپرستی داره آخه؟ :)) اتفاقا جمع بستم یعنی خودم هم می‌تونم تو همین دسته قرار داشته باشم، اصلا خودم هم از همین نژاد هستم و در واقع نمی‌تونم نسبت به نژاد خودم نژادپرست باشم (یعنی موضوع این‌قدر واضح هست که نمی‌دونم چطور باید توضیح بدم در موردش :دی). در کل خوبه وقتی کوچک‌ترین اطلاعی از یه بحث نداریم یهو پابرهنه نپریم وسطش تا اینجوری بی‌اطلاعی خودمون رو نشون بدیم. دیگه توضیح واضحات که اسمش انگ زدن نیست، حداقل یه کم مطالعه در این مورد داشته باشید تا این‌قدر حرف‌های اشتباه نزنید. جالبه کلی هم توهین کردی بعدش میگی منظورت طرفین این بحث نیستن!
به خدا اذیت میکنین، من واقعا حوصله ندارم به تو و حرفات بپردازم، ولی دیگه مجبورم میکنی...

واقعا نمیدونم وقتی باور دارید یک چیزی "نیستید" پس چرا به خودتون میگیرید و عصبانی میشید؟ میخوای چندین پستت که "میتونست" به من بخوره حالا در هر بحثی، اما من چون به خودم مطمئن هستم و حرفای شما هم "اشتباه" حساب کردم و نتیجتا به خودم نگرفتم، رو برات رو کنم که ببینی مشکل از گیرایی تو هست؟ و منم میتونستم هزار بار اینطوری مثل تو جوش بیارم؟ اما نیاوردم، چون حرف تو یا اون پستی که لایک کردی برام مردود بود و به خودم نگرفتم :D

*فقط اون بخش "عقده ای" رو گفتم منظورم طرفین این بحث نیستند، چون برخلاف تو که راحت و مثل اب خوردن این انگ رو قبلا به من زدی (فکت) من نخواستم بهت جسارت شه، چون دوست نداشتم ناراحت شی، وگرنه جسارت کردنم برام مثل اب خوردنه و سیس با ادب الکی نمیگیرم،

و حقیقتا فروبری، من نه از تو نه از بقیه نمیترسم و صادقانه باهت حرف میزنم انتطار دارم حرفم رو باور کنی، کلیت این پست منظورم تو نبودی فروبری :D حتی پست اولت رو از قصد لایک کردم که یک موقع به خودت نگیری چون میدونم اینجا ملت عادت دارند به خودشون بگیرند :D باور کن، چون تو در پستت استدلال کردی که "ایرانی ها چون فولان بهمان هستند پس خنده داره که نژادپرست باشند" و همین استدلالت اون حالت "غیر ضروری" رو تا حد زیادی خاموش میکنه هرچند هنوزم "ایرانی" اضافه است بر اساس استاندارد های روز که جلوتر توضیح میدم، برای همین واقعا فرض رو بر این گذاشتم که ناخواسته اینطوری نظر دادی چون حواست نبود که نژادپرستی صرفا "نیت خوانی" مثل توضیحی که دادی نیست، این چیزی که تو میگی نیت خوانی هست، و رو هوا و غیر قابل استناد:

نژادپرستی یعنی یک نژاد متفاوت از خودت رو پست‌تر بدونی،
این چیزی هست که تو میگی، رو هوا و غیر قابل اثبات، همینم میشه که رو هوا به بقیه انگ میزنی، مولفه خاصی برای اثبات حرفت نداری، خب چطوری باید این رو ثابت کرد؟ همونطور که بهت گفتم، راحت ترینش این هست که ببینی چه کسی به شکل "غیر ضروری" به نژاد یا هویت اشاره میکنه...

نژادپرستی یک سری شاخص داره، یکی از مهم ترین هاشم برای تشخیص این هست که بیبنی ایا کسی برای رسوندن منظور منفی یا مثبتش، مودبانه یا تمسخر امیزش، به شکل "غیر ضروری" به هویت (اینجا نژاد) اشاره میکنه یا نه؟

-مثلا، اگر من بگم "افغانی مگه میتونه اشپز بشه؟ افغانی مگه میتونه استاد دانشگاه بشه؟ افغانی مگه میتونه دکتر باشه؟" خواسته یا ناخواسته دارم اعلام میکنم که "نژادپرست" هستم، چون اشپز بودن و شدن ربطی به افغانی بودن یا نبودن نداره، الان بهت یاداوری شد نژادپرستی یعنی چی؟ :D

-اما وقتی، گفته میشه: "بر اساس امار، و به دلیل عدم وجود ساز و کار مناسب ثبت و اسنادی، مهاجرین غیر قانونی (حالا افغان یا امریکن یا عرب یا ماساچوستی یا هرکی) مناسب فولان کار نیستند" دیگه اسمش نژادپرستی نیست، چون اینجا یک استدلال منطقی و اجتماعی وجود داره، نه صرفا انگ نژادی.... و اصلا میتونه بدون هیچ اشاره ای به هویت پیش بره.... سخن شما هم از این جنس بودو استدلال کردی که ایرانی ها به این دلیل و ان دلیل خنده دار هست نژادپرست باشند، برای همین میگم منظورم شما نبودی، و کلی مطرح کردم...

همینم، ادبیات مهمه، هرچند من همینم سعی میکنم نیت خوانی نکنم، مثلا اشاره به منطق اماری در مورد مهاجرین غیر قانونی، با شورتکات زدن به "افغانی بی فرهنگ غیر قانونی" فرق داره، من میتونم در یک نوشته، به "غیر قانونی بودن" مهاجرین بپردازم، میتونم در یک نوشته دیگه به عنوان تمسخر "افغانی" هم اخرش اضافه کنم؛ گرفتی؟

یعنی خیلی راحت، میشه به منطق "مشکلات مهاجرین غیر قانونی" یا منطق "انسان هایی که خودشون مورد تبعیض در دنیا هستند" پرداخت، بدون اینکه برای تمسخر، افغانی (مهاجر غیر قانونی) یا ایرانی(مورد تبعیض در دنیا) رو بهش اشاره کرد؟

گرفتی عزیز دلم؟ شما اگه خیلی از نژادپرستی بدت میاد، بهتره بدون اشاره به هویت، به "منطق" ضد نژادپرستیت بپردازی، اما وقتی در کنار منطقت، به هویت (ایرانی) هم اشاره میکنی در صورتی که ضروری نیست و بدون این اشاره هم منطقت (حتی دقیق تر و بهتر) رسونده میشه، پس خودتم اداب ضد نژادپرستی رو درستی رعایت نمیکنی و در عین حال مدام به این و اون انگ نژادپرست میزنی،

4 بار غیرضروری در یک جامعه به "هویت" اشاره بشه، حتی با منطق (مثل مثال شما و مثال من در مورد مهاجرین و ایرانی ها) در نهایت به نژادپرستی میرسه، چون به مرور بهانه و دستاویز و دینامیزم به سمت "تحقیر" اون هویت پیش میره، و نهایتا میشه همون چیزی که خودت گفتی، القای حس برتری نسبت به یک هویت و تحقیر نسبت به دیگری...

*مسخره تر از خندیدن یک "ایرانی" به دلایل (منطقی) به فولان نداریم => وجود رگه هایی از نژادپرستی....
*مسخره تر از خندیدن یک "انسان" به دلایل (منطقی) به فولان نداریم => عدم وجود نژادپرستی...

*بار ها دیدم کامنت هایی رو لایک کردی که "غیرضروری" ترین حالت ممکن به خاورمیانه ای بودن اشاره کرده بود برای تحقیر، یک نمونه تو تاپیک گرند دفت اتو 6، وقتی یک بحث در مورد طراحی مراحل رد دد 2 بود و ملت با مشکل دار بودنش مخالفت میکردن، یکی اومد پستی زد با این تقریبا این مضمون که " به عنوان خاورمیانه ای ها تعجب نمیکنم که مخالفت میکنید، حتی تعجب نمیکنم اگه سر این مخالفت ادم رو حذف کنید" و تو فروبری، این پست رو لایک کردی، این که حرفای الان منم به خودت گرفتی شاید این باشه،

** فروبری اولین بار نیست مستقیم نامحترمانه باهام برخورد میکنی، و من حقیقتا خیلیییییی جلوت کوتاه اومدم تا حالا، من دوستت دارم قبلا تو خصوصی هم بهت گفتم، اما تا یک جایی تحمل میکنم و اونطوری که باهام برخورد میکنی، جوابت رو نمیدم، امیدوارم این حد رو خراب نکنی، این اخرین باری هست که درست و با توضیح پاسخت رو دادم، دفعات بعد عین خودت باهات برخورد میکنم... ای کاش کار به اونجا نکشه چون دوست ندارم اخطار بگیرم...

• Like
Reactions: GameS123

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or