مشاوره در امر خرید مانیتور

• Thread starter Thread starter test84
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
@Farshidstar2012
سلام و وقت بخیر
یه چند تا مانیتور با زاویه دید خوب معرفی میکنید؟ ترجیحاً 2 تا پورت HDMI داشته باشه و یه خروجی صدا برای وصل کردن اسپیکر (جک 3.5؟)
بین 24/25 تا 32 اینچ
از لحاظ رنگ و کنتراست هم خوب باشه (یه موقع فتوشاپ باز میکنم بشه به تصویرش اعتماد کرد)
با یه قیمت حدودی (ترجیحا زیر 10 تومن)
ممنون🌹

آخرین ویرایش:
@Farshidstar2012
سلام و وقت بخیر
یه چند تا مانیتور با زاویه دید خوب معرفی میکنید؟ ترجیحاً 2 تا پورت HDMI داشته باشه و یه خروجی صدا برای وصل کردن اسپیکر (جک 3.5؟)
بین 24/25 تا 32 اینچ
از لحاظ رنگ و کنتراست هم خوب باشه (یه موقع فتوشاپ باز میکنم بشه به تصویرش اعتماد کرد)
با یه قیمت حدودی (ترجیحا زیر 10 تومن)
ممنون🌹

زاویه دید خوب برای پنل های IPS هست که اگر بخواید سایز 24 اینچی بگیرید 1080p و برای 27 اینچ و بالاتر هم باید 1440p یا همون 2K باشه.
قیمت زیر ده تومن رو بیشتر باید دنبال 24 اینچی IPS بود و مدلی مثل Asus VY279HGE

اگر کالیبره کارخانه ای هم باشه که رنگش به رنگ طبیعی نزدیکتر هست.

@Farshidstar2012
سلام فرشید جان.
مانیتور 24 اینچ زیر 10 تومن چی خوبه بگیرم؟ 4k هم اگر باشه عالیه. واسه فیلم دیدن میخوام بازی واسم مهم نیست.

مانیتور 24 اینچ که فقط 1080p هست و یه سری مدلهای خاص ممکنه 2k.4K باشن
اما زیر ده تومن شاید بشه مدلی با پنل IPS خرید که طیف رنگی دقیق و رفرش ریت 144 هرتز داشته باشه، مثلا ASUS TUF Gaming VG24VQR .

سلام به همگی
ایکس باکس سریز ایکس رو به یک تلویزیونی اینچ 4k با رفرش ریت ۶۰ وصل کردم. پنل تلویزیون معمولیه و در کل ازش راضیم (دوو)
بنظرتون اگر بجای تلویزیون به یک مانیتور با کیفیت fhd مثل سامسونگ با رفرش ریت ۱۲۰ و شدت نور و کیفیت رنگ بهتر وصل بشم کیفیت بیشتری میگیرم یا روی همون تلویزیون بمونم؟

سلام به همگی
ایکس باکس سریز ایکس رو به یک تلویزیونی اینچ 4k با رفرش ریت ۶۰ وصل کردم. پنل تلویزیون معمولیه و در کل ازش راضیم (دوو)
بنظرتون اگر بجای تلویزیون به یک مانیتور با کیفیت fhd مثل سامسونگ با رفرش ریت ۱۲۰ و شدت نور و کیفیت رنگ بهتر وصل بشم کیفیت بیشتری میگیرم یا روی همون تلویزیون بمونم؟
به نظرمن رو کنسول سریز اکس و PS5 ، رزولوشن صفحه نمایش به رفرش ریت اولویت داره. کیفیت بازیها رو نمایشگر 4K چیز دیگس. ضمن اینکه رو کنسولهای فعلی تعداد بازیهای زیادی نیستن که از فریم ریتهای بالای ۶۰ پشتیانی کنند.

سلام.

می‌دونم اینجا تاپیک مانیتور هستش ولی

کسی از تلویزیون های شیائومی بازخوردی داره ؟

جاتون خالی دیروز تلویزیون ما به ملکوت اعلا پیوست و دنبال تلویزیون میگردم. از بانه و ... هم کلا دل خوشی ندارم.

مارک های داخلی هم که همه شاهکارن.

یکی بهم تلویزیون شیائومی معرفی کرد.

ممنون.

سلام.

می‌دونم اینجا تاپیک مانیتور هستش ولی

کسی از تلویزیون های شیائومی بازخوردی داره ؟

جاتون خالی دیروز تلویزیون ما به ملکوت اعلا پیوست و دنبال تلویزیون میگردم. از بانه و ... هم کلا دل خوشی ندارم.

مارک های داخلی هم که همه شاهکارن.

یکی بهم تلویزیون شیائومی معرفی کرد.

ممنون.

سلام.
تو این تاپیک بپرس سریعتر جواب میگیری.

• Like
Reactions: Hellgate:london

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or