Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
منم ۵ ساعتی بازی کردم ۲ تا باس اصلی را زدم یکیش یکم سختر بود ولی هردوتاشو بار اول زدم .دشمنای اصلی که با دو سه ضربه میمیرن تا الان چلنج خاصی نداشته.یه انتقاد هم بکنم گرافیک هنری بازی خیلی زیباست ولی به همون اندازه گرافیک فنی داغونه بازی همون ۲ سال پیشم گرافیکش پایین بود چه برسه به ۲۰۲۴ .واقعا فرام باید یه فکری به حال موتور گرافیکیش بکنه حالا هر چقدر هم فنای سینه چاکش بیان دفاع کنن که بازی های فرام را کسی برای گرافیک بازی نمیکنه ولی خودمون را دیگه نباید گول بزنیم
لولت چنده؟ فکر کنم زیادی OP ای

Attachments

آخرین ویرایش:
این جریان لول بالا داشتن توی بلادبورن و اولد هانترز هم بود و یادمه اونجا همه بلااستثنا پاره شدیم. من حتی یه مدتی بازی رو ول کردم اینقدر لودویگ منو کشت :D دهن سرویس از عرفان کُ‌س هم منو بیشتر اذیت کرد. حالا بگذریم، چطوریاس که اینجا همه از آسون بودنش میگن؟ کسی هست که با NG+ بالا وارد DLC شده باشه؟
یه مورد دیگه که خیلی واسم عجیب بوده اینه که ظاهرا بازی همچنان افت فریم داره اونم از نوع ناجورش! حالا گرافیک فنی رو بذاریم کنار، ولی انصافا دیگه افت فریم رو درست کنین.

دوستان من هنوز دی ال سی رو نگرفتم، این مشت و لگد که نشون میدادن چیه دقیقا؟ یعنی اسلحه خاصی باید برداشت یا Unequip کنی میشه اون؟ چجوریه اصلا سیستم :D

من لول 161 ـم Dex/blood Build، بخوام اون مدلی برم باید تغییری تو بیلد بدم؟

آخرین ویرایش:
منم ۵ ساعتی بازی کردم ۲ تا باس اصلی را زدم یکیش یکم سختر بود ولی هردوتاشو بار اول زدم .دشمنای اصلی که با دو سه ضربه میمیرن تا الان چلنج خاصی نداشته.یه انتقاد هم بکنم گرافیک هنری بازی خیلی زیباست ولی به همون اندازه گرافیک فنی داغونه بازی همون ۲ سال پیشم گرافیکش پایین بود چه برسه به ۲۰۲۴ .واقعا فرام باید یه فکری به حال موتور گرافیکیش بکنه حالا هر چقدر هم فنای سینه چاکش بیان دفاع کنن که بازی های فرام را کسی برای گرافیک بازی نمیکنه ولی خودمون را دیگه نباید گول بزنیم
خوب خودت رو گول نزن پیش از این همین الان بازی رو پاک کن و دیگه ادامه نده تا فرام سافت ور ادب بشه

این جریان لول بالا داشتن توی بلادبورن و اولد هانترز هم بود و یادمه اونجا همه بلااستثنا پاره شدیم. من حتی یه مدتی بازی رو ول کردم اینقدر لودویگ منو کشت :D دهن سرویس از عرفان کُ‌س هم منو بیشتر اذیت کرد. حالا بگذریم، چطوریاس که اینجا همه از آسون بودنش میگن؟ کسی هست که با NG+ بالا وارد DLC شده باشه؟
یه مورد دیگه که خیلی واسم عجیب بوده اینه که ظاهرا بازی همچنان افت فریم داره اونم از نوع ناجورش! حالا گرافیک فنی رو بذاریم کنار، ولی انصافا دیگه افت فریم رو درست کنین.
اینایی که NG+ رفتن میگن سخته با لول ۳۰۰ وان شات میشن.
خودم با کارکتر لول ۱۵۰ میخوام برم دی ال سی رو قراره پاره شم فک کنم :D

• Like
Reactions: NaViiDii
خوب خودت رو گول نزن پیش از این همین الان بازی رو پاک کن و دیگه ادامه نده تا فرام سافت ور ادب بشه
این دوست ما چیز بدی نگفت که سریع علیه ایشون جبهه میگیرید :D
کسی که بازی اصلی رو رفته و انقدر بازی کرده که هم پلات کرده و هم کارکتر op داره و هم الان دی وان داره دی ال سی رو میرن قطعا نه مخالف این بازیه نه بدش میاد ازش و نه خصومتی داره.
همه ما میدونیم که فرامسافتور و شخص میازاکی واقعا اعجوبه هستن و هر بازی ای که میسازن همه ما رو غرق در دنیاش میکنه و در ردیف استودیوهای درجه یک هستن اما نمیشه کتمان کرد که انجین بازی قدیمی شده و گرافیک فنی بازی و ایرادات فنی از جمله افت فریم جای دفاع نداره هر چقدر هم از لحاظ هنری زیبا باشه.
این رو من هم شدیداً تاکید دارم که دگ برای بازی بعدیشون واقعا یه انجین جدید لازمه و حتی ارتقای انجین فعلی هم تحول آنچنان ایجاد نمیکنه.

خب به این هم توجه کن که برای کنسولهای 10سال پیش هم این بازی و اکسپنشن منتشر شده.
و خب FS هیچوقت خروجی گرافیکیش به روز نبوده .
شاید بشه گفت تا حدی بلادبورن خوب بوده چون انجین رو خیلی به روز کردن.
البته شاید عامل مهمی که بهتر از مابقی به نظر میرسید آرت استایل و اتمسفر منحصر به فردش بود.

همه اینها رو ما سر هر بازی جدیدی که میدن تکرار میکنیم و هر دفعه هم میگیم دیگه وقتشه ولی کو گوش شنوا.

آره واقعا فرام سافتور باید یه انجین آپگرید درست و حسابی برای بازی بعدیش داشته باشه.
واقعا حیفه همچین بازی درجه یک و مهمی خروجی گرافیکی و پرفورمنسش اینطور ضعیف باشه.
بالاخره باید یه توازنی بین گرافیک هنری و زیبایی بصری وجود داشته باشه ، اونهم تو یه بازی AAA.

ولی هر کار میکنن سوییچ نکنن به UE و... همین رو حفظ کنن.
من کاملا مخالف اینم که استودیوها انجین داخلی خودشون رو بزارن کنار.
مثل کاری که CDPR کرد و اون غول تشن زیبا و بهینه رو به راحتی گذاشت کنار:(

در مورد انیجن فرام سافتور این پاسخگویی حین بخش مبارزه‌ها ، فیزیک و... خیلی مهمه که حفظ کنن.
چون تو بازیهای آنریل من نمونه ای براش ندارم که اینطور خوب جواب بده.

چیزی که مشخصه اینکه فرام سافتور مثل الگوش بتسدا قرار نیست که از انجینشون حالا حالاها دست بکشه.

من لوله ۳۳۰ روو نیو گیم پلاس ۳رفتن دی ال سی برا آنمی ها استیبله بازی، ولی یه باس فرعی زدم یکم بلید ضعیف بود بلید با کاتانا rivers of blood البته اول بازی بود واز آیتم scadutree blessing استفاده نکردم تازه ۲تا فارم کردم کلا زیاد لوله مهم نیست روو دی ال سی این ایتم scadutree blessing مهم روو هسته دی ال سی کارتر هم اتکش بیشتر میشه هم دمیج کمتر در یافت میکنه یه تلیسمن پیدا کردم بعد هر کیرتیکالی که بزنی اتک پارت رو زیاد میکنه همون اول بازی توو یه ساختمون ویرونه میشه پیداش کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or