Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
خدا ازتون نگذره من الان 10 روزه که دارم صبح تا شب دارم الدن میزنم
دیوانه شدم زنم قهر کرده موهام داره میریزه دیوانه شدم :D
کلا ویژگی ژانر سولزبورن/سولزلایک همینه
اولش میگی ای بابا این که خیلی سخته، داستان هم که نداره همینطوری فقط باید بری جلو بمیری و بُکُشی. حالا یه امتحانی میکنم چون خیلی ازش تعریف میشه
بعد که یکم ادامه دادی جذبش میشی میبینی ای بابا گرفتارش شدم رفت، الان دست و دلم به هیچ بازی دیگه‌ای هم نمیره
تبریک میگم، به جمع معتادین بازیای میازاکی خوش اومدی:دی

عه پس قفلت باز شد :D
قفل کلید تو هم بالاخره تو یکی از این بازیهای پیش رو باز میشه.
اون موقع برمیگردی همین الدن ملدن رو میزاری روی سرت و حلوا حلوا میکنی :D

بعدش بپر سراغ bloodborne دنیای گوتیگ و تاریکی رو تجربه کن😬بعد دارک سولز ۱ تا ۳.هر کی گفت دو رو انجام نده گوش نده اتفاقا ۲ هم با این که کمبودهایی داره نسبت به بقیه عالیه.

دیروز کلی تایپ کردم برای کسانی که سیو ندارن و بازی رو تموم کردن و الان مشکل دارن برای باز کردن اکسپنشن ولی متاسفانه با یک اشتباه هرچی تایپ کرده بودم پرید.

بطور خلاصه قضیه سخت نیست و وقت زیادی نمیخواد. یه بیلد op بردارید و براحتی میرسید به اول اکسپنشن.
من با وجود انکه سیو قبلیم در اخر بازی رو داشتم ولی میخواستم مجددا از اول برم. همین کار رو کردم و چون قبلا یکبار همه جای بازی رو گشته بودم الان با بیلد امتحان پس داده دیگران سریع یکبار دیگه بازی رو رفتم و الان تقریبا اخر بازی هستم با حدود 40 ساعت. فکر میکنم در حدودای 20 ساعت بود که Mohg رو زدم. تازه از این سریع تر هم میشه ولی خودم نمیخواستم و چون دو سال گذشته میخواستم یخورده بیشتر داخل بازی بگردم.
روش بازی به این صورت بود که همون اول بازی greatsword رو گرفتم و با کمک این شمشیر Ash of War: Lion's Claw رو گرفتم و گذاشتم روش. بعد radahn رو با کمک این زدم. اکادمی رو اسکیپ کردم و رفتم Giant Crusher رو گرفتم که کار بیخودی بود و میشد اسکیپ کرد و 60 تا str به هدر رفت. بعد رفتم bellring 1 و 2 رو گرفتم و داخل معدن فارم کردم برای رسوندن اسلحه به لول 15. بعد برگشتم قلعه و اکادمی رو مثل اب خوردن جارو کردم. بعد شمشیر radahn رو تا جایی که میشد اپگرید کردم و کوئست این یارو که در خروجی اول بازی ایستاده رو انجام دادم که باعث شد بتونم به فارم نزدیک mohg برسم. اونجا به کمک شمشیر radahn حسابی فارم کردم و فوری به لول بالای 100 رسیدم. بعد الان که دیگه اماده زدن mohg بودم تصمیم گرفتم یخورده برم بگردم. کوئستهای volcano manor رو انجام دادم و blasphemous blade رو گرفتم و اپگردیش کردم برگشتم و mohg رو زدم. به همین سادگی.
بقیه مدت رو هم صرف پیدا کردن talisman های مختلف کردم که برای اکسپنشن اماده باشم و رفتم ساید کوئستهای مختلف رو انجام دادم و قسمتهای سخت نقشه رو جارو کردم.

با این بیلد فوق العاده op اکثر باسها همون بار اول میمیرن. یه سری قلق هم داره برای گرفتن زره و ایتمهای اپگرد که در توضیحات بیلدها اکثرا هست. منظور اینه که شمایی که بار اولت نیست و دیگه نگران اسپویل نیستی و نگران اسونشدن زیادی بازی هم نیستی چون حداقل یکبار بازی رو با شرایط خودت تموم کردی براحتی میتونی از بیلدهای خیلی قوی استفاده کنی و اکسپنشن رو باز کنی. تازه این بیلدی که من استفاده کردم اولا اپتیمم نبود و خیلی استت ها رو هدر دادم و ریست هم نکردم و اگر ریست کنم خیلی قویتر میشه ثانیا به هیچ باسی رحم نکردم و تقریبا غیر از نقشه اخر بازی همه باسها رو زدم (اونها رو نگه داشتم برای بعد) یعنی شما وقت صرف زدن باسهای اختیاری نکنی زمان خیلی کمتر میشه.

احتمالا این توضیحات کافیه ولی اگر کسی نیاز به لینک ویدئوی بیلد داره بگه تا لینک بدم.

دوستان مراقب اسپویلر ها باشید مثله اینکه باس ها و خیلی چیزا لو رفته فرام سافتورم تایید کرده
من تو سایت گیم رادار تاییدشونو دیدم
مشخص شده کل دی ال سی چند ساعته؟ممنون میشم تو اسپویلر بگید اگه دیدی

• Like
Reactions: J. Constantine
مشخص شده کل دی ال سی چند ساعته؟ممنون میشم تو اسپویلر بگید اگه دیدی
حقیقت من یکم نگاه کردم ببینم راسته یا نه چیزای که دراومده ازش بعدم مطمئنم شدم بستم همه رو بلاک کردم از همه جا.
چیزای که لیک شده نشون نمیده دقیق که چند ساعت محتوا داره.ولی تایید میکنه که بازی خیلی محتواش زیاده همون ۳۰ تا ۷۰ ساعتو میانگین بگیر.
لیک ها مربوط به داستان باس ها ایتم ها اینجور چیزاس.خلاصه میخواید اسپویل نشید بلاک کنید محتوای الدن رینگو

حقیقت من یکم نگاه کردم ببینم راسته یا نه چیزای که دراومده ازش بعدم مطمئنم شدم بستم همه رو بلاک کردم از همه جا.
چیزای که لیک شده نشون نمیده دقیق که چند ساعت محتوا داره.ولی تایید میکنه که بازی خیلی محتواش زیاده همون ۳۰ تا ۷۰ ساعتو میانگین بگیر.
لیک ها مربوط به داستان باس ها ایتم ها اینجور چیزاس.خلاصه میخواید اسپویل نشید بلاک کنید محتوای الدن رینگو
اگه یه بازی بود که داستان و پلات سرراستی داشت یه چیزی.
این بازیهارو که بازی میکنی و میجوی باز دستت نمیاد که چی به چیه.
اگه فاصله هم افتاده باشه که اصلا هیچی.

ولی آره مثل اینکه حجم لیکها وحشتناکه و حتی باس نهایی رو هم کامل لیک کردن نامردا.
تجربه دیدن و لذت بردن از ویژگیهایی مثل این برای اولین بار تو بازی رو با دیدن لیکها از بین نبرید و ارزون نفروشیدشون.
میرید میبینین و بازی رو برای خودتون کم ارزش میکنین.

البته این بازیها رو حتی با نگاه کردن همزمان واکترو اگه پیش ببرید باز هم لذت میبرین ولی اون لذت به نسبت یک هزارم یک تجربه کاملا جدید ، کورکورانه و بدون پیش زمینه از بازی و غرق شدن درش هم نمیرسه.

اگه یه بازی بود که داستان و پلات سرراستی داشت یه چیزی.
این بازیهارو که بازی میکنی و میجوی باز دستت نمیاد که چی به چیه.
اگه فاصله هم افتاده باشه که اصلا هیچی.

ولی آره مثل اینکه حجم لیکها وحشتناکه و حتی باس نهایی رو هم کامل لیک کردن نامردا.
تجربه دیدن و لذت بردن از ویژگیهایی مثل این برای اولین بار تو بازی رو با دیدن لیکها از بین نبرید و ارزون نفروشیدشون.
میرید میبینین و بازی رو برای خودتون کم ارزش میکنین.

البته این بازیها رو حتی با نگاه کردن همزمان واکترو اگه پیش ببرید باز هم لذت میبرین ولی اون لذت به نسبت یک هزارم یک تجربه کاملا جدید ، کورکورانه و بدون پیش زمینه از بازی و غرق شدن درش هم نمیرسه.
دقیقا حرفت درسته یادمه بازی اصلی هم قبل انتشار لیک شده اونم تمام و کمال با دیالوگهاش منم اسپویل شده بودم.ولی با این حال ارزش و لذت بازی سره جاش بود با خودم میگفتم من که خیلی چیزاشو میدونم دارم از بازی لذت میبرم حالا اگه نمیدونستم قطعا این لذت بیشترم میشد.برای دی ال سی میخام بدون اسپویل و راهنما برم تا اون حس اکتشاف هم داشته باشه.

• Like
Reactions: jdepp and m.d.makan
علائم اولیش تو اکثریت مردم همیناست.
متاسفانه باید بگم شما به میازاخیسم مبتلا شدی و دیگه راه بازگشتی نیست، از اون بیماری هاست که دیگه باید باهاش کنار بیای و فقط میشه موقتی آرومش کرد، فعلا این رو برای شما تجویز میکنم:
1718629800339.png
:D

شاید باورتون نشه ولی من اولین سولزبورنی که کامل تجربه کردم بلادبورن بود و از قبل از سیر تا پیاز این بازی واسم اسپویل شده بود:|:دی یعنی تک‌تک باس‌ها و لور داستانی، مدت زمان بازی، حتی دی‌ال‌سی و میزان سختی و چالش هر باس، همه‌چی خلاصه.
ولی برعکس، این باعث شده بود هیجانم واسه بازی ده برابر بشه و قشنگ تشنه‌ی رسیدن به قسمتای اصلی و اوجش بودم. شب میخوابیدم فقط به فکر اینکه کِی به لودویگ و لارنس و لیدی ماریا و اورفن میرسم؟ اینا قراره چه بلایی سرم بیارن؟ آیا گیر میکنم و چند روز درگیرشونم یا می‌تونم راحت ردشون کنم؟ در مقایسه با باس‌های بازی اصلی چطورن؟ بعد چند ترای قراره سخت ترین باس سری (Orphan of Kos) رو شکست بدم، اصلا میتونم شکستش بدم یا نه؟:دی و کلی سناریو سازی دیگه که چه اتفاقاتی ممکنه بیوفته.
برا همین واسه تجربه‌ی این دی‌ال‌سی هم خیلی هیجان دارم، فرام سافتور تو DLC بازیاش همیشه گل میکاره لامصب، یه لِول همه چیز بالاتره.

در کل اسپویل خوب نیست، نکنید:دی ولی در مورد بازیای این سبکی بنظرم تاثیر زیادی نمیذاره رو تجربه. مثلا بایوشاک رو اگر اسپویل بشی قشنگ هشتاد درصد لذتش از دست رفته، ولی الدن رینگ نه:دی

یبار پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم D:

من بازیم رو pc ورژن ۱.۰۲ هست مال همون دوسال پیش و تمومش کزدم اماده گداشتم واسه DLC جدید..

بعد اگه بخام اپدیت هارو دونه دونه نصب کنم رو همدیگه .. تو سایتا ۱.۰۳ و ۱.۰۴ و ۱.۰۵ اصلا نیست..

اگه روز عرضه dlc .. بازیو تو سایت بزارن کامل مثلا حالا بشه هر ورژنی .

بعد سیوامو کپی کنم جدا .. بعد بازیو کلا پاک کنم و اون ورژن جدیدو نصب کنم ، سیوا روش جواب میده و اوکیه؟

یا باید حتما اپدیتارو دونه دونه پیدا کنم پشت هم نصب کنم تا برسم به جدیدترین نسخه ؟..

یبار پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم D:

من بازیم رو pc ورژن ۱.۰۲ هست مال همون دوسال پیش و تمومش کزدم اماده گداشتم واسه DLC جدید..

بعد اگه بخام اپدیت هارو دونه دونه نصب کنم رو همدیگه .. تو سایتا ۱.۰۳ و ۱.۰۴ و ۱.۰۵ اصلا نیست..

اگه روز عرضه dlc .. بازیو تو سایت بزارن کامل مثلا حالا بشه هر ورژنی .

بعد سیوامو کپی کنم جدا .. بعد بازیو کلا پاک کنم و اون ورژن جدیدو نصب کنم ، سیوا روش جواب میده و اوکیه؟

یا باید حتما اپدیتارو دونه دونه پیدا کنم پشت هم نصب کنم تا برسم به جدیدترین نسخه ؟..
بزار موقعی که کرک شد بازی و DLC رو یکجا دانلود کن .
قفل دوونو نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or