بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

داداش پلی استیشن رو باند چرا گذاشته بودی حالا
باز کن ببین جایی نشکسته یا سیمی چیزی قطع نشده
اصلاا حواسم به این نبود که میخاد بیوفته 🥲
فعلا دادم به یه تعمیر کار گفت فردا بیا بگم چشه
شما نمیدونی این نوع روشن نشدن دلیلش چیه؟

سلام من ولی استیشن ۳ کپی خور دارم هیج بازی رو هارد نداره و بازی ها روی یه هارد مستقل هست که با سیم به سیستم وصل میشه من قبل از این که هارد رو وصل کنم سیستم رو روشن میکنم و بعد از چند دقیقه تصویر خشک میشه بعد هیچ کاری نمیشه کرد دیگه

۲. در محیط ریکاوری یا همون sefa modاکر درست نوشته باشم میخوام دستگاه رو ابدیت کنم دوباره تصویر خشک میشه چیکار کنم

سلام من ولی استیشن ۳ کپی خور دارم هیج بازی رو هارد نداره و بازی ها روی یه هارد مستقل هست که با سیم به سیستم وصل میشه من قبل از این که هارد رو وصل کنم سیستم رو روشن میکنم و بعد از چند دقیقه تصویر خشک میشه بعد هیچ کاری نمیشه کرد دیگه

۲. در محیط ریکاوری یا همون sefa modاکر درست نوشته باشم میخوام دستگاه رو ابدیت کنم دوباره تصویر خشک میشه چیکار کنم
تورو خدا جواب بدید

تورو خدا جواب بدید
یعنی چی خشک میشه منظورتون فریز هست؟
وارد ریکاوری مود بشید بیلد دیتابیس رو بزنید دوباره اخرین ورژن فریمور هیبریدی یا همون hfw رو نصب کنید با با هن کپی خور کنید مجددا مطمئن شید که هارد سیستم مشکلی نداشته باشه

سلام دوستان عزیز وقت بخیر.. یه ps3 fat دارم بعدچند سال دور فنش بالا میره یکی دو بار دادم خمیر سیلیکون عوض کردن بدتر هم شد.. جایی رو سراغ دارید برای تعمیر ممنون

سلام دوستان عزیز وقت بخیر.. یه ps3 fat دارم بعدچند سال دور فنش بالا میره یکی دو بار دادم خمیر سیلیکون عوض کردن بدتر هم شد.. جایی رو سراغ دارید برای تعمیر ممنون

سلام
خمیر سیلیکون زیر IHS سی پی یو یا جی پی یو هر کدوم که دماش خیلی بالا میره رو باید تعویض کنید از بهترین خمیر سیلیکون باید استفاده کنید خمیر سیلیکون های از جنس با رسانایی بالا که قیمت بالایی هم بعضا دارن خمیرهای بر پایه فلز liquid metal رسانایی بالایی در انتقال حرارت دارن ولی احتمال نشت و اتصال قطعات هم دارن که باید با لاک ناخن از این کار جلوگیری کرد ریسک این کار بالاست حتما باید ببرید یه تعمیرکار با تجربه توو تهران که توپ خونه تعمیرکار زیاده جاهای دیگه نمیدونم

آخرین ویرایش:
دوستان سلام من یه. Ps3 fat دارم که ورژن ۴خرده ای بود و مولتی من روش نصب بود دستگاه رو به نت وصل کردم اپدیت داد و نصب کردم مولتی من پرید اومدم کاستوم فریمور ارجینال ۴.۹۱ ریختم هین رو نصب کردم جواب داد ولی بعضی بازیارو صفحه سیاه میاره میخواستم ببینم این ۴.۹۱ کبرا میشه روش نصب کرد؟مشکلی پیش نمیاد ممنون میشم جوابمو بدین

در ضمن وقتی دستگاه رو خاموش میککم فنش یکسره روشنه خاموش نمیشه

دوستان سلام من یه. Ps3 fat دارم که ورژن ۴خرده ای بود و مولتی من روش نصب بود دستگاه رو به نت وصل کردم اپدیت داد و نصب کردم مولتی من پرید اومدم کاستوم فریمور ارجینال ۴.۹۱ ریختم هین رو نصب کردم جواب داد ولی بعضی بازیارو صفحه سیاه میاره میخواستم ببینم این ۴.۹۱ کبرا میشه روش نصب کرد؟مشکلی پیش نمیاد ممنون میشم جوابمو بدین

در ضمن وقتی دستگاه رو خاموش میککم فنش یکسره روشنه خاموش نمیشه
روی هن تمام بازیای ورژن اورجینال همراه لایسنس اجرا میشه برای دانلود ورژن های دستکاری نشده به سایت archive.org و nopaystation.com برو نسخه های دستکاری شده که برای کاستون فریمور هست بعضیاش سیاه میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or