fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
675
میدونی ، معیارهایی که الان برا زیبایی در نظر گرفتن بنظرم خیلی محدوده که به عقیده یه سری محدودی تو لیست اون به اصطلاح "خوشگل" قرار میگیرن
مثلا الان بینی خوشگل ، بینی هست که جراح های پلاستیک میتونن به اون شکل معروفی که همه میدونین درش بیارن ، پس مابقی میشن زشت
اگه معیارهایی که الان برا زیبایی بین همه جا افتاده و تو مغزمون کردن نبود ، بله ، هر کس برای خودش زیبا و صد البته منحصر بفرده🌸
1-برای زیبایی مثل هر چیز دیگه ای استاندار وجود داره . بین زندیا و جسکیا آلبا اگه رای بزاریم با اکثریت آلبا می بره حالا چند درصد هم به زندیا رای بدن
2- کسی چیزی توی مغز کسی نکرده و چشم انسان توانایی تشخیص زیبایی رو داره. هر کس می تونه برای خودش زیبا باشه ولی نه برای بقیه

فردا سر ایشون هم بحث می کنن . هر کی هم گفته شبیه جنه سکسیسته

1712318522786.png

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
شاید رومئو این داستان خیلی زیبایی ظاهری براش مهم نباشه و بیشتر عاشق باطن زیبای طرف شده باشه؛ فکر میکنم همچین ادم‌هایی هم وجود داشته باشن. جدا از اینکه زیبایی، با اینکه مسلما معیارهایی براش هست، سلیقه‌ایه و ممکنه این خانوم رو که من فوق‌العاده زشت میبینم به چشم یکی دیگه زیبا باشه، باید ببینیم زیبایی ظاهری اصلا جز ویژگی‌های اون نقش تعریف شده یا نه. علاوه بر اون اصلا قبول میکنیم که این خانوم زشته و هر کی هم غیر از این گفت میگیم سلیقه عجیب‌وغریبی داره ولی وقتی اینجا به قیافه یکی مثل زندیا هم ایراد میگیرن، نمیشه به این فکر نکرد که نظرشون ممکنه مغرضانه باشه.​
والله با این چیزی که من می بینم به نظرم سناریو باید برعکس باشه . خاندان رومئو به زور می خوان این دو تارو باهم وصلت بدن رومئو خودش از این طرف فراریه . سر همین بین خانواده جنگ میشه . آخرش هم بعد این که به زور ازدواج کردن رومئو خودش رو می کشه =))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,393
نام
محمد
شاید هم رومئو توی زندانه و این شخص به عنوان یک زن گدرتمند ارتش جمع می کنه و دو خاندان رو شکست می ده و رومئو از زندان آزاد می کنه :-?
چه داستان غیر کلیشه ای هم میشه :D
.Don't give them Ideas

وقتی سفید برفی اون فاجعه شده اصلا بعید نیست.:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
این dune که اومده کیفیتش چطوره؟ بگیریم همینو؟
بلوری نیست ولی 1080ه. به نظرم بگیر.
و اینکه ترجیحا با یه سیستم صوتی خوب ببینین حالا یا هدفون خوب یا ساندباری چیزی که تفکیک صدا داشته باشه. بعضی جاهاش اونقدر بسش قویه که تو آیمکس ارتعاش صداش آدمو میلرزوند :D

مثلا این ترک دو دقیقه رو با چند تا اسپیکر/هدست مختلف تست کنین کامل تفاوتش رو حس میکنین.

هنس زیمر واقعا حقشه یه اسکار برای Dune 2 بگیره.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
الله اکبر از Dune 2... دست مریزاد واقعا به ویلنو. :-t:-t^:)^^:)^ موسیقی هانس زیمر...^:)^^:)^
تکته منفی درجه سنی فیلمه. قشنگ یه R مشتی میطلبید... ولی حیف ممکن بود رو فروش تاثیر منفی بزاره.
پ.ن : همین WebDL که اومده نسخه 6 گیگی رو بگیرید کیفیت عالیست.اگر میتونید نفس اماره تون رو نگه دارید صبر کنید تا هفته دیگه 4k WebDL بیاد . خاک برسر ما که نمیتونیم این دست فیلما رو تو سینما ببینیم... حیف...

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,600
نام
Mehrdad
پوستر نسخه ی ریلیز مجدد Mummy بمناسبت ۲۵ سالگی

View attachment 333761

چقدر من هم ایشون هم د مامی ریترنز رو دوست داشتم، هنوزم دارم، اون نسخه چین هم باحال بود،

بازی پی اس وانشم خیلی خفن بود زمان خودش...

خلاصه عالیه...

**

تو فیلم بازی ها، سیاره میمون های کلاسیک هم خیییلی دوست داشتم، که ایشونم اتفاقا یک بازی خیلی باحال داشت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر