Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

mhd1367

کاربر سایت
Nov 22, 2015
74
دوستان تو منطقه ای که برای فارم اون پرنده رو می کشیم یکسری دشمن هم هستن که کشتن شون رون خوبی میده
من تو ویدئو ها دیدم طرف با یه شمشیر و اسکیل تمام شون رو باهم به آتیش می کشه
کسی اسم این شمشیر رو میدونه؟

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
دوستان تو منطقه ای که برای فارم اون پرنده رو می کشیم یکسری دشمن هم هستن که کشتن شون رون خوبی میده
اسم شمشیرو نمیدونم اما مال باس اخر بازی هستش که باید بزنیش و رونشو با شمشیر عوض کنی اسکیلش خیلی قویه

• Like
Reactions: jdepp

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
Sacred Relic Sword استفاده می کنن. باید بازیو تموم کنی تا بگیریش و اینکه بیلد DEX & FAI می خواد.
بر اساس بیلدت Starscourge Greatsword & Blasphemous Blade & Rivers of Blood & Moonveil اینا برای فارم خوب هستن.

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
سلام بر اساتید، دوستان من الآن لول 98 هستم ولی در مقابل این Fire Giant خیلی احساس under powered بودن دارم. ولی مثلا باس قبلیش که Morgott بود رو همون دور اول (البته با کمک جفت summon ها😁) زدم.

روی str و dex بیلد کردم (بترتیب 35 و 40) و سلاحهام، دست راست bloodhounds fang+8 و دست چپ morgotts cursed sword +9 هستند (که باید 8 و 9ش برعکس می‌بودن و اشتباه کردم😡)

مشکلمم اینجاس که به خیال خودم کل جاها و باسهای ممکنو گشتم و واقعا نمیدونم/نمیتونم چطور خودمو بیشتر لول بدم یا حداقل یه somber smithing stone 9 دیگه پیدا کنم و bloodhounds fang رو 9 کنم.

خلاصه واقعا گیر کردم.

Any help or piece of advice on this specific situation would be appreciated.

Game of Death

کاربر سایت
Jan 25, 2019
36
سلام بر اساتید، دوستان من الآن لول 98 هستم ولی در مقابل این Fire Giant خیلی احساس under powered بودن دارم. ولی مثلا باس قبلیش که Morgott بود رو همون دور اول (البته با کمک جفت summon ها😁) زدم.

روی str و dex بیلد کردم (بترتیب 35 و 40) و سلاحهام، دست راست bloodhounds fang+8 و دست چپ morgotts cursed sword +9 هستند (که باید 8 و 9ش برعکس می‌بودن و اشتباه کردم😡)

مشکلمم اینجاس که به خیال خودم کل جاها و باسهای ممکنو گشتم و واقعا نمیدونم/نمیتونم چطور خودمو بیشتر لول بدم یا حداقل یه somber smithing stone 9 دیگه پیدا کنم و bloodhounds fang رو 9 کنم.

خلاصه واقعا گیر کردم.

Any help or piece of advice on this specific situation would be appreciated.

یکی از بهترین از روش های کشتن FG: وقتی تو فاز اول هست بری پشت اون و به پای چپ اون حمله کنی. توی فاز دوم هم بی امان برو پشتش و این بار به پای راست اون حمله کن.
خودت نیمه اول این ویدیوی یوتیوب رو ببینی همه چی رو متوجه میشی و نیازی نیست سلاح هات هم تا آخرین لول آپگرید شده باشن:

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
یکی از بهترین از روش های کشتن FG: وقتی تو فاز اول هست بری پشت اون و به پای چپ اون حمله کنی. توی فاز دوم هم بی امان برو پشتش و این بار به پای راست اون حمله کن.
خودت نیمه اول این ویدیوی یوتیوب رو ببینی همه چی رو متوجه میشی و نیازی نیست سلاح هات هم تا آخرین لول آپگرید شده باشن:
ممنون، حتما میبینمش.

ولی اینکه برسی به پشت سرش هم داستانیه. کلا ضرباتش با اون سینی چایی دستش و همچنین اون فایر بال‌ها که ول میده من احساس میکنم هر کاری میکنم قابل داج نیستن، نمیدونم.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
ممنون، حتما میبینمش.

ولی اینکه برسی به پشت سرش هم داستانیه. کلا ضرباتش با اون سینی چایی دستش و همچنین اون فایر بال‌ها که ول میده من احساس میکنم هر کاری میکنم قابل داج نیستن، نمیدونم.

با اسب حركت كن فك كنم بشه.

• Like
Reactions: Yasin_azh

Game of Death

کاربر سایت
Jan 25, 2019
36
ممنون، حتما میبینمش.

ویدیوی یوتیوبی که پست قبل گذاشتم رو ندیدی؟ براحتی با اسب میتونی جاخالی بدی.

• Like
Reactions: Yasin_azh

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
خب دوستان،

بعد از 78 ساعت و 45 دقیقه و 15 ثانیه 😁، بازی رو بعنوان اولین سولز لایک عمرم تموم کردم (قبلن گفته بودم که هیچوقت هیچکدوم از دارک سولز ها و یا بلادبورن و سکیرو رو تموم نکرده بودم متاسفانه).
IMG_20240326_225950.jpg

اگر بخوام از احساسی که الآن دارم بگم، واقعا و به معنای واقعی کلمه ارضا شدم😁

بازی براحتی جزو بازی‌های برتر عمرم قرار گرفت. راستش تا الآن پای هیچ بازی ای (و یا حتی هیچ فعالیتی) این مدت زمان رو بصورت فشرده و پیاپی صرف نکرده بودم، ولی خب واقعا راضیم از زمان ارزشمندی که صرف این شاهکار کردم.

سخت ترین باس بازی بنظرم malikath بود (دیگه سراغ haligtree و مالنیا نرفتم حقیقتش😊)

امتیاز اینجانب به بازی 9.75/10 (اون. 25 رو هم فقط برای اپتیمایز نبودن گرافیک فنی بازی برای نسل نهم کم کردم😁)
و در نهایت

Fallen leaves tell a story, of a tarnished who became the elden lord😎

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خب دوستان،

بعد از 78 ساعت و 45 دقیقه و 15 ثانیه 😁، بازی رو بعنوان اولین سولز لایک عمرم تموم کردم (قبلن گفته بودم که هیچوقت هیچکدوم از دارک سولز ها و یا بلادبورن و سکیرو رو تموم نکرده بودم متاسفانه).
View attachment 332743

بازی براحتی جزو بازی‌های برتر عمرم قرار گرفت. راستش تا الآن پای هیچ بازی ای (و یا حتی هیچ فعالیتی) این مدت زمان رو بصورت فشرده و پیاپی صرف نکرده بودم، ولی خب واقعا راضیم از زمان ارزشمندی که صرف این شاهکار کردم.

سخت ترین باس بازی بنظرم malikath بود (دیگه سراغ haligtree و مالنیا نرفتم حقیقتش😊)

امتیاز اینجانب به بازی 9.75/10 (اون. 25 رو هم فقط برای اپتیمایز نبودن گرافیک فنی بازی برای نسل نهم کم کردم😁)
و در نهایت

خب تازه سفرت شروع شده :D
چون مطمئنا میری عقب و قبلیها رو هم بازی میکنی.
بعد تجربه اونها دوست دارم نظرت در مورد الدن رینگ رو بدونم.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
خب دوستان،

View attachment 332743

و در نهایت

تبریک میگم:x
صاف رفتی سراغ تاپ ترین ولی بقیه بازی هارو هم برو حتما
فکر میکنم بازم چیزای زیادی از دست دادی
توصیه می کنم پایان Age of Stars بری
همه مراحل فرعی برو حتما
سراغ مالنیا برو حتما
خلاصه بازیو شخم بزن حیفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر