Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دو روز پیش میازاکی در یه مصاحبه ای گفته با وجود گذشت دو سال ، رازی در بازی وجود دارد که گیمرها نتونستن پیداش کنن

😐😳

View attachment 329606
دیگه ملت فکر کنم هنوز کدای بازی رو نتونستن لیک کنن بشینن بخونن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
یعنی 3 بار این بازیو دانلود کردم حذف کردم اصلا نمیتونم با این بازی ارتباط بگیرم خدایی اونقدر از این بازی تعریف میکنن همیشه هوس میکنم دانلود کنم بعدش یه ساعت بازی میکنم دوباره حذف میکنم
کلا گرافیک بازی داستان همه چیه بازی به دلم نمیشینه دست خودم نیست بازی گیج کنندست اصلا معلوم نیست هدفت تو بازی چیه
خدایی god of war تقریبا با این سبکش نزدیکه ولی god رو 3 بار تموم کردم ازش لذت بردم ولی اینو اصلا

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
یعنی 3 بار این بازیو دانلود کردم حذف کردم اصلا نمیتونم با این بازی ارتباط بگیرم خدایی اونقدر از این بازی تعریف میکنن همیشه هوس میکنم دانلود کنم بعدش یه ساعت بازی میکنم دوباره حذف میکنم
کلا گرافیک بازی داستان همه چیه بازی به دلم نمیشینه دست خودم نیست بازی گیج کنندست اصلا معلوم نیست هدفت تو بازی چیه
خدایی god of war تقریبا با این سبکش نزدیکه ولی god رو 3 بار تموم کردم ازش لذت بردم ولی اینو اصلا
اگه تو بازی گیج میشی و نمیدونی باید کدوم سمت بری یا چیکار کنی از راهنماهای داخل اینترنت استفاده کن تا راه بیفتی .. ببین بازیای سبک سولز اوایلش همینطوریه و کلا گیج کنندس. یه خورده صبوری کن .. آزمون و خطا هم داشته باش و وقتی میمیری سعی کن دوباره بازی کنی و پاکش نکنی :D بهت قول میدم با یکی از بهترین بازیا طرفی.

از طرفی هم اگه بتونی با الدن رینگ ارتباط بگیری و به قول خودمون بهت بچسبه، ممکنه سراغ دارک سولز و بقیه بازیای فرام سافتور هم بری.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
خب دانلود نکن چیکار ب حرف مردم داری
داری میگی هیچ چیزش خوشم نمیاد چرا هی میری توش پس

• Like
Reactions: saeedonly

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
تقریبا 10 ساله دارم این سری رو پشت سر هم بازی میکنم بازم برای اولین بار که الدن رینگ رو بازی کردم واقعا جا خوردم از بس سخت بود :D شما که دیگه جای خود داری حساب کن یکی از قویترین باس های بازی رو تو جنوب غربی بازی زده بودم ولی هنوز نمیدونستم چطوری اون اسبه؟ الاغه رو سوار بشم :D

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
بازی سلیقه ای هست قرار نیست همه خوششون بیاد و تا حالا هم نشده همه از یه محصولی خوششون بیاد، و اینکه طرف از یه بازی خوشش نمیاد به این معنی نیست که گیمر نیست بلکه به سلیقه طرف نمیخوره ولی خب این موضوع باید لحاظ بشه که چه دیدگاهی نسبت به این بازی داره مثلا بگه آشغاله یا شاهکار ، اگه بگه آشغاله خب مشخص یه هیتر و درک درستی از بازی نداره ولی اگه بگه بازی شاهکار ولی نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم این دیدگاه گیمری رو میرسونه

در مورد راهنمای الدن رینگ این رو بهت بگم حرفه ای ترین گیمرهای سولزلایک که بعضیهاشون من در ارتباطم میگن اصلا کسی نمیتونه برای بار اول از بازی سر در بیاره که اول باید کجا بره چون همگی به اینترنت یا ویکی پدیا سولزلایکها میرن که راهنمای کامل رو بهت میده البته یه راهنمای کوچیکی خود بازی داره مثلا وارد محیطی میشی که با یه ضربه کشته میشی مشخص نباید وارد این محیط بشی باید اول وارد محیطی بشی که فکر میکنی از پس دشمنان این محیط بر میای البته این راهنمایی بیشتر تو بازی دارک سولزها صدق میکنه

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
یاد اولین تجربه خودم سر شاهکار بی بدیل صنعت گیم بلادبورن اعظم افتادم.
یعنی کلا کسی نیست که تجربه های اول سولزش باشه و نگه چیکار باید کرد یا هدف بازی چیه!:)) خودمم همین بودم، اما امان! امان از روزی که بایکی از گیم های استاد ارتباط برقرار کنی و lore این بازی ها جذبت کنه، منکه فقط تونستم دو تا گیم دیگه رو کنار کاراش قرار بدم اونم RDR2 و TLoUPII بود‌.( از عناوین AAA)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

به‌به سلطان چه کرده :D
نمیدونم ایشون رو دنبال میکنید یا نه ولی خیلی استریمر باحالیه. لهجه و لحنش و رفتارش عالیه. بیشتر تو سری رمننت میپلکه ولی خب واسه باقی بازیا هم وقت میذاره.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
همین گاد ۲۰۱۸ از سری سولزلایک الهام گرفت. در مورد اینکه نتونستی ارتباط بگیری، خیلی عادی هست. خودم و خیلی های دیگه که الان عاشق این سبک هستیم، اولش فقط بدو بیراه به خاندان میازاکی می‌دادیم که این چیع، ولی مشکل از ماست که اصولا میخواییم فک کنیم این بازی هم مثل گاد هست ولی اینطور نیست. خودم وقتی اولین بار دارک سولز ۱ رو رفتم، فک میکردم اینم مثل بقیه بازی‌هاست و هی میمردم و با هر مردن، یک فحش هم به سازنده میدادم.
لذت از بازی نمیبردم، منم پاک میکردم ولی وقتی مکانیزم بازی( خیلی مهمه، اینکه بفهمی این بازی یک سبک جدید و یک گیم پلی جدید هست) تون موقع درک بهتری میگیری و عاشقش میشی، عجول بودن و اینکه فک کنی گاد ۳ هست و هی دکمه بزنی بری جلو ، این بازی بهت میگه نه عزیزم مکانیزم من اینطوری نیست، صبر و خوصله، ببین چی می‌خوام ازت اونو درست انجام بده

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
تقریبا 10 ساله دارم این سری رو پشت سر هم بازی میکنم بازم برای اولین بار که الدن رینگ رو بازی کردم واقعا جا خوردم از بس سخت بود :D شما که دیگه جای خود داری حساب کن یکی از قویترین باس های بازی رو تو جنوب غربی بازی زده بودم ولی هنوز نمیدونستم چطوری اون اسبه؟ الاغه رو سوار بشم :D
دمت گرم كه سریع از گاید استفاده نمیكنی و بلایند میری سراغ بازی، منم همیشه پلی ترو اول اینجوریم،

اصن همه لذت بازی به همینه كه خودت كشف كنی خودت انتخاب كنی، والا از سگا و میكرو همین بودیم دیگه :D خفن ترین حالت ریوارد همینه و غیر از این واقعا بازی بهم حال نمیده، البته از پلی ترو دوم یا بعد از ده ها ساعت بازی و به اخرا رسیدن، آگه لازم باشه راهنما رو پاره میكنم و تعصب ندارم،

فقط شروع و پلی ترو اول باید كامل بلایند باشه كه عشق كنم قشنگ، فكر كن حتی بعد از معرفی دیگه تریلر هم نمیبینم كه آون حس ناشناخته بودن بازی از بین نره، بعد بیام با گاید یا استریم این و آون شروع كنم؟ :D

كلا عاشق كند و با جزئیات بازی كردن در طول سالها هستم، هرچه بیشتر و طولانی تر بهتر، و اصلا اهل سریع رد شدن از بازی ها نیستم، هیچ وقت نبودم،

یادش بخیر, قدیما دوران PS1 از این كتاب های راهنما و واكترو زیاد داشتم، میشستم به جای استفاده به عنوان راهنما، بعد از تموم كردن بازی ها، مثل داستان واكترو هارو میخوندم :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
من خودم رو ps3 با هزار مصيبت ديمونز سرلز رو بازى كرده بودم.
با سكيرو و نصف بلادبورن.
يعنى بدون برخورد با سولز نبودم ولى بازم سر الدن رينگ انقد گنگ و نامفهوم بود به شدت بدم اومد ازش.
ولى يبار با راهنمايي بچه ها همينجا با ديد جديد رفتم سراغش و الان نميدونم پلى تروى چندمم :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
با سكيرو و نصف بلادبورن.
يعنى بدون برخورد با سولز نبودم ولى بازم سر الدن رينگ انقد گنگ و نامفهوم بود به شدت بدم اومد ازش.
ولى يبار با راهنمايي بچه ها همينجا با ديد جديد رفتم سراغش و الان نميدونم پلى تروى چندمم :D
خدای بلادبورن و دارک سولز 1 تا 3 کلا یک محیط بود و یک تا دو تا میانبر و میرفتی جلو باس بود و همین طوری ادامه میدادی محیط جدید ، میانبر ، باس
الدن رینگ رو :| یک محیط اندازه ویچر 3 نگم کمتر نبود با کلی جزعیات و میانبر و دانجن به هر سمتی بردی رفتی دیگه برگشتنش با خدا هست و گم شدنت...
ولی دکی جون حیفه بلادبورن رو تموم نکردی یا حتی سکیرو رو یا حتی دارک سولز 1 یا 3 رو

• Cool
Reactions: MrElectricWizard

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
من با بلادبورن و دارک سولز سه خیلی راحتم و چندبار بلادبورن تموم کردم نمی‌دونم چرا این بازی نقشه‌ش اینقدر تو مخه 😕
کاش اوپن‌ورلد نمیشد همین باعث شده خیلی ها مثل ما ارتباط نگیرن با بازی

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
با سكيرو و نصف بلادبورن.
اصلا کل لذت بازی های استاد میازاکی همین حس رها شدن وسط بازی و بی کس و تنها بودنشه :D اون زمان که دیمن سولز اومد و بازی نقشه نداشت کل دنیا پراشون ریخته بود چرا بازی مپ نداره ؟ و این رو به عنوان یه ایراد میدیدن ! البته که بعده ها درک کردن علت چیه ! در رابطه با الدن رینگ به نظرم خیلی حال داده استاد که اصلا مپ گذاشته تو بازی ، اینجا ما تو سولزبورن چیزی به اسم گیمر معمولی و سوسول بازی نداریم :D باید بارها و بارها تحقیر بشی ! با چکش یه دشمن ساده کل جونت بره، از یه چشم قرمز گوشه پله بترسی و بگی این چه استیلیه داره ولش کن سمتش نرم :D باز بگی نه میرم بکشمش و بری سراغش با دو ضرب بمیری !!! به نظرم همین هاله زرد رنگ و مپ هم که در الدن رینگ گذاشتن لطف بزرگی بوده و باعث شده گیمر های بیشتری سمتش جذب بشن. ولی در کل اصالت و خاص و بودن رو همچنان حفظ کرده 👽 این که یه نفر میره تو چنین گیمی بعد چند بار مرگ دیسک رو در میاره میگه ولش کن این چه بازی اشغالیه یا میگه کجا باید برم ؟ چیکار کنم ؟ خیلی حس خوبیه :D اینجا بهشت هاردکور گیمراست 👽

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر