PlayStation Plus

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
به نظر من هر قیمتی باشه به صرفه تر هست تا همین ظرفیتی که شما میگی اکانت خودت هست و تا اخر مال خودت . من اکانت امریکا دارم و واقعا قیمت ها بالا رفته سخته ولی باز با اکانت خودم بازی میکنم و کلی بازی دارم تو بلند مدت اکانت خودت فرقی نمیکنه برای کدوم کشو هست به صرقه تر از اینه که پول بدی و چنتا اکانت داشته باشی
ببین اگه پلاس ظرفیت ۲ بگیری فقط یه دفعه می ری تو اکانت اکتیو می کنی و دیگه پلاس توی کل اکانت هات شیر می شه و همه بازی های اکسترا و اسنشیال رو با اکانت خودت پلی می دی تروفیش هم برای خودته. سر یه سال هم تموم شد دوباره اگه از فروشگاه معتبری خریده باشی می تونی تمدیدش کنی. فقط بهتره بازی های اسنشیال رو تو اولیت قرار بدی که اگه یه درصد طرف پلاس رو تمدید نکرد از کَفِت نرفته باشن. با این روش حداقل در مصرف پلاس ۶ میلیونی ۵۰% و حتی بیشتر پول سیو کردی.

• Like
Reactions: MR.MARIO

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
ببین اگه پلاس ظرفیت ۲ بگیری فقط یه دفعه می ری تو اکانت اکتیو می کنی و دیگه پلاس توی کل اکانت هات شیر می شه و همه بازی های اکسترا و اسنشیال رو با اکانت خودت پلی می دی تروفیش هم برای خودته. سر یه سال هم تموم شد دوباره اگه از فروشگاه معتبری خریده باشی می تونی تمدیدش کنی. فقط بهتره بازی های اسنشیال رو تو اولیت قرار بدی که اگه یه درصد طرف پلاس رو تمدید نکرد از کَفِت نرفته باشن. با این روش حداقل در مصرف پلاس ۶ میلیونی ۵۰% و حتی بیشتر پول سیو کردی.
من روش شما رو نمیگم نکن بازم از نظر قانوی میتونی با یکی از دوستات همین کارو بکنی نصف و نصف پول میزارید میرین میخرین ..خیلی خوبه و همین چیزی میشه که داری میگی ..
و دیگه نگران این که طرف تمدید بکنه یانه نمیشی...
دو نفری کاملا قانونی انجام میدی...
البته یکی از بچه ها گفت من خودم تو اف هایی که سونی میزاره میخرم و 70 درصد پول میدم شما 50 درصد ...
من الان ده سال اکانت دارم ps3 دارم و شاید دو سال بود که بازی نمیکردم و پلاس نداشتم باقیشو داشتم و ارزش داره .

• Like
Reactions: jdepp

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
ظرفیتی خیلی مهمه از کجا میخرید.
اگه از جای درستی باشه فرقی با مالکیت شخصی نداره.
ولی متاسفانه اکثرا از هر کانال و پیج متفرقه ایی میرن خرید میکنن.

• Like
Reactions: jdepp

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سلام دوستان.
پلاس اکسترا اوکراین گرفتیم. الآن برای دانلود دیتاهاش، بازی‌ها رو از کدوم ریجن باید گرفت؟ خودم حدسم ریجن 2 هست، ولی گفتم که مطمئن بشم.

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
سلام دوستان
متاسفانه کلی تایپ کردم و توضیح دادم آدم #### اومد حذف کرد تاپیک رو که بخش مربوطه بپرسم! همش پرید... نمیدونم دیگه سوال مربوط به ps5 رو باید کجا میپرسیدم!

دوستان من به شهر دیگه ای اومدم و از اکانت پلاسم 9 ماه مونده بود هنوز
اکانت هم اکتیو بود و با یوزر خودم داشتم بتلفیلد 2042 بازی میکردم و سطحم خیلی بالا رفته بود.
بعد از سفر تا روشن کردم دستگاه رو یه پیام اومد داخل محیط بازی که باید اکانت پلاس تهیه کنید!
فیفا هم داشتم اونم رفتم قسمت آنلاینش و اونم همینطور ... پیام اومده بود که باید وارد اکانت پلاس بشین یا تهیه کنید و ...

جالب اینکه داخل یوزری که اکانت پلاس فعال بود هم بتلفیلد هم فیفا آنلاین باز میشدن! بدون هیچ مشکلی...

dns عوض کردم و ... اصلا درست نشد. چند ساعت گذشت باز شد بتلفیلد تو یوزر خودم و بازی کردم باز فرداش همون ارور و...!

الان به کسی که پلاس رو فعال کرده دسترسی ندارم (چند میلیون هم گرفته بود و هیچ کدی چیزی به من نداد) کنسول رو دادم و گرفتم ...

اومدم از اکانت های داخل یوزرها log out زدم (از همشون)
الان یوزر و پسوردم رو میدم وارد نمیشه
ارور میده که با حساب کاربری دیگری نمیتوانید وارد شوید
باز ارور دیگه این هست که یوزر و پسورد اشتباهه!
اپلیکیشن EA هم نصب کرد با QR code تست کردم یک ساعت ... ولی اونم ارور داد و وارد اون یوزرهایی که log out زدم نشد!

الان باید چیکار کنم دوستان؟
راهی هست بتونم وارد بشم؟ چرا با ایمیل و پسوردم وارد نمیشه!

یه یوزر هم خودم ساختم یک ساعت قبل
بدون مشکل ساخته شد و ارور نداد
فیفا و بتلفیلد اومدن ولی بازم پیام اومد که اکانت پلاس تهیه کنید!!!
اکانت پلاسم رو همین دو روز قبل چک کردم تاریخ اعتبارش 9 ماه مونده بود هنوز!
یا اینکه اکانت اکتیو بوده بعد یوزر دیگه که باهاش تا دو سه روز قبل بازی میکردم اکانت ازش حذف بشه عجیب نیست؟!

الان بتلفیلد تمام سطحی که رفتم پریده یعنی؟!

Attachments

• photo_2024-03-11_13-24-21.jpg
    photo_2024-03-11_13-24-21.jpg
    40.6 KB · مشاهده: 16
  • photo_2024-03-11_13-24-17.jpg
    photo_2024-03-11_13-24-17.jpg
    67.5 KB · مشاهده: 16

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان این اشتراک نخل مارکت کسی استفاده کرده؟ بین پلاس پریمیوم و این یکی رو می خوام تهیه کنم، موندم کدوم می‌ارزه :D

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان
متاسفانه کلی تایپ کردم و توضیح دادم آدم #### اومد حذف کرد تاپیک رو که بخش مربوطه بپرسم! همش پرید... نمیدونم دیگه سوال مربوط به ps5 رو باید کجا میپرسیدم!

دوستان من به شهر دیگه ای اومدم و از اکانت پلاسم 9 ماه مونده بود هنوز
اکانت هم اکتیو بود و با یوزر خودم داشتم بتلفیلد 2042 بازی میکردم و سطحم خیلی بالا رفته بود.
بعد از سفر تا روشن کردم دستگاه رو یه پیام اومد داخل محیط بازی که باید اکانت پلاس تهیه کنید!
فیفا هم داشتم اونم رفتم قسمت آنلاینش و اونم همینطور ... پیام اومده بود که باید وارد اکانت پلاس بشین یا تهیه کنید و ...

جالب اینکه داخل یوزری که اکانت پلاس فعال بود هم بتلفیلد هم فیفا آنلاین باز میشدن! بدون هیچ مشکلی...

dns عوض کردم و ... اصلا درست نشد. چند ساعت گذشت باز شد بتلفیلد تو یوزر خودم و بازی کردم باز فرداش همون ارور و...!

الان به کسی که پلاس رو فعال کرده دسترسی ندارم (چند میلیون هم گرفته بود و هیچ کدی چیزی به من نداد) کنسول رو دادم و گرفتم ...

اومدم از اکانت های داخل یوزرها log out زدم (از همشون)
الان یوزر و پسوردم رو میدم وارد نمیشه
ارور میده که با حساب کاربری دیگری نمیتوانید وارد شوید
باز ارور دیگه این هست که یوزر و پسورد اشتباهه!
اپلیکیشن EA هم نصب کرد با QR code تست کردم یک ساعت ... ولی اونم ارور داد و وارد اون یوزرهایی که log out زدم نشد!

الان باید چیکار کنم دوستان؟
راهی هست بتونم وارد بشم؟ چرا با ایمیل و پسوردم وارد نمیشه!

یه یوزر هم خودم ساختم یک ساعت قبل
بدون مشکل ساخته شد و ارور نداد
فیفا و بتلفیلد اومدن ولی بازم پیام اومد که اکانت پلاس تهیه کنید!!!
اکانت پلاسم رو همین دو روز قبل چک کردم تاریخ اعتبارش 9 ماه مونده بود هنوز!
یا اینکه اکانت اکتیو بوده بعد یوزر دیگه که باهاش تا دو سه روز قبل بازی میکردم اکانت ازش حذف بشه عجیب نیست؟!

الان بتلفیلد تمام سطحی که رفتم پریده یعنی؟!

چون رو اکانت خودت بازی میکردی سطحت میمونه.
اما واسه پلاس تنها راه اینه که وارد اکانت پلاس دار بشی و پرایمری کنی و ریستور لایسنس بزنی .
و اون ارور ها رو تا حالا ندیدم اما یکبار با سیستم وارد شو ببین چی میگه که البته کد دو مرحله ای یا بکاپ کد لازم داری .

• Like
Reactions: yas67

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان.
پلاس اکسترا اوکراین گرفتیم. الآن برای دانلود دیتاهاش، بازی‌ها رو از کدوم ریجن باید گرفت؟ خودم حدسم ریجن 2 هست، ولی گفتم که مطمئن بشم.

ریجن 2 هستن .
اما تعداد معدودی هم ریجن مشترک هستن
من باشم ریسک نمیکنم که یه شب تا صبح اشتباه دانلود کنم. psx رو میزنم و کد میگیرم و دنبالش میگردم اگه نبود لینک رو دانلود میکنم

دوستان این اشتراک نخل مارکت کسی استفاده کرده؟ بین پلاس پریمیوم و این یکی رو می خوام تهیه کنم، موندم کدوم می‌ارزه :D

بین سیلور و گلد فقط گلد میارزه
بین پلاتینیوم و التیمیت فقط پلاتنیوم می ارزه.
مشکلشون سیلور و گلد و پلاتنیوم همون اکانت ظرفیت 3 هست که باید دقیق سوال کرد چون در صورتی که با صبر کردن اکانت ظرفیت 2 رو میدن صد درصد فقط گلد میارزه.

اما اگه براتون مهم نیست چه ظرفیتی باشه باز هم بنظرم گلد بیشتر از همشون میارزه

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
چون رو اکانت خودت بازی میکردی سطحت میمونه.
اما واسه پلاس تنها راه اینه که وارد اکانت پلاس دار بشی و پرایمری کنی و ریستور لایسنس بزنی .
و اون ارور ها رو تا حالا ندیدم اما یکبار با سیستم وارد شو ببین چی میگه که البته کد دو مرحله ای یا بکاپ کد لازم داری .
ممنون دوست عزیز
فقط اینکه من هیچ دسترسی به اون شخص ندارم
دو سه ساعت قبل از یه فروشگاه اینترنتی اکانت پلاس خریداری کردم (ظرفیت سه)
وارد شدم و بتلفیلد رو اجرا کردم ، ایمیل و پسورد خواست ... ایمیل و پسوردی که بازی میکردم رو دادم این پیغام اومد: (ضمیمه میکنم عکس رو)

الان باید چیکار کنم؟!
و آیا ظرفیت سه کار رو راه مینداخت یا باید ظرفیت دو و اکتیو میگرفتم؟ خیلی گرون بود البته ):
چون الان شما گفتین خوشبختانه سطح میمونه رو اکانتی که بازی میکردم، ولی خب مسئله اینجاست که ظرفیت سه فقط میشه روی خودش بازی کرد و نمیشه بیام رو یوزر خودم
درست میگم؟ کلا ببخشید زیاد سر در نمیارم...

Attachments

• photo_2024-03-12_00-02-41.jpg
    photo_2024-03-12_00-02-41.jpg
    90.4 KB · مشاهده: 17

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
ممنون دوست عزیز
فقط اینکه من هیچ دسترسی به اون شخص ندارم
دو سه ساعت قبل از یه فروشگاه اینترنتی اکانت پلاس خریداری کردم (ظرفیت سه)
وارد شدم و بتلفیلد رو اجرا کردم ، ایمیل و پسورد خواست ... ایمیل و پسوردی که بازی میکردم رو دادم این پیغام اومد: (ضمیمه میکنم عکس رو)

الان باید چیکار کنم؟!
و آیا ظرفیت سه کار رو راه مینداخت یا باید ظرفیت دو و اکتیو میگرفتم؟ خیلی گرون بود البته ):
چون الان شما گفتین خوشبختانه سطح میمونه رو اکانتی که بازی میکردم، ولی خب مسئله اینجاست که ظرفیت سه فقط میشه روی خودش بازی کرد و نمیشه بیام رو یوزر خودم
درست میگم؟ کلا ببخشید زیاد سر در نمیارم...
درود بر شما، وارد حساب کاربریتون توی سایت ea بشید و اکانت psn قبلی که به حساب ea هست رو unlink کنید، و اکانت پلاس جدیدی ک گرفتید رو بهش لینک کنید (از طریق سایت و یا از طریق کنسول). احتمالا مشکل برطرف میشه

• Like
Reactions: yas67

yas67

کاربر سایت
May 23, 2014
33
درود بر شما، وارد حساب کاربریتون توی سایت ea بشید و اکانت psn قبلی که به حساب ea هست رو unlink کنید، و اکانت پلاس جدیدی ک گرفتید رو بهش لینک کنید (از طریق سایت و یا از طریق کنسول). احتمالا مشکل برطرف میشه

سپاس فراوان بزرگوار، فقط داخل سایت ea میخوندم نوشته پیشرفت بازی و ... از دست میدین اگه اینکارو کنید!

When you unlink a platform account from your EA Account, you can link it to another EA Account, but your in-game progress won’t transfer over.

That means you’ll permanently lose access to:

• games and game progress
  • DLC, expansions, and anything extra you have for your game
  • memberships and subscriptions
  • in-game purchases.
If you unlink your platform account and link it back to your original EA Account, you may be able to get your stuff back if you still can access the account.

https://help.ea.com/en/help/account/unlink-gaming-accounts-from-ea-account/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر