Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا؟ تایید شده این خبر؟

عجیبه آخه ٬ خیلی بازیای سنگین تر از این ۶۰ فریم اجرا میشن

تایید که نشده ولی خب شایعه غم‌انگیزیه.
و ازون عجیب‌تر اینکه طرف گفته بازی فقط یدونه سیو اسلات داره!

• Sad
Reactions: kiya and Destro

armin_gamer1

کاربر سایت
Mar 4, 2011
25
یه خبری آمد که برای من شدیدا ضد حال بود و اونم اینکه بازی رو کنسول ۳۰فریم اجرا میشه و آپشنی برای ۶۰ فریم نداره! اصن فکرشم نمیکردم نسخه دوم آپشن ۶۰فریم نداشته باشه.
امید وارم حقیقت نداشته باشه، چون اینجوری من که نمیتونم بازی کنم اصلا
مود‌vrr پلی استیشن هم به کارم نمیاد چون وقتی فعال میشه برایتنس تلوزیون رو به شدت کاهش میده. فقط میشه به ps5 pro امید داشت تا از این وضع خلاص شیم🫤

• Like
Reactions: NaViiDii

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان این رو ببینید، هدف بازی 60 فریم رو کنسولا هست،،خدا رو شکر که 30 فریم بودن حقیقت تداشت و شایعه بود
b31247afcb9c09c854f1b12a397d7540.jpg

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
کلاس warrior یه چیز دیگست، خیلی حال داد تریلرش،
من تو همه ی بازیا سلاح های

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
چقدر زیباست همه چی!
افکت های خفن، موجودات خفن، موسیقی خفن!
استدیوهای غربی یکمی یاد بگیرن :D
یه شایعه هایی هم هست که دموی بازی آخر این هفته منتشر میشه.
دمو که بیاد عالیه.
اصلا به فکرش نبودم ، اما الان که گفتی یادم اومد کپکام کلا برای همه بازیها دمو میده چرا برای این نده؟
احسنت.
======
این بازی یکدونست ، مثالش نداریم واقعا.
از اون بازیهاست که بچه ها تا بازی نکنن درکش نمیکنن چی رو از دست دادن یا میدن.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
نظر الکس دونالدسون، موسس RPGSite در مورد Dragon's Dogma 2

" می‌دانم که گفتن جمله "این بازی موفقیت الدن رینگ را تکرار خواهد کرد" کلیشه‌ای شده است اما حقیقتا، آخرین باری که همچنین احساسی را نسبت به یک پیش نمایش داشتم، متعلق به Elden Ring بود، قبلتر از آن هم برای Breath Of The Wild. این بازی [Dragon's Dogma 2] ممکن است موفقیتی بی سابقه به دست آورد"

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
____________________-
خلاصه ای از پیش‌نمایش های بازی Dragon's Dogma 2

اگر طرفدار بازی‌های RPG یا فانتزی هستید، Dragon's Dogma 2 باید بالاترین نقطه ویش‌لیستتان باشد، با فرض اینکه همه بازی به اندازه اسلایس ۴ ساعته‌ای که من بازی کردم پرمحتوا باشد، اگر این بازی آخرین بازی عمرم باشد، من به عنوان یک گیمر خوشحال از دنیا خواهم رفت.
WindowsCentral

خیلی کمیاب است بازیی که در پیش‌نمایشش ما را مانند کودکان از شوق به خنده وا دارد. نمی‌توانیم برای بازی کردن نسخه کامل بازی صبر کنیم. VGC

نسخه اول را بازی نکردید؟ مهم نیست، به هر حال عاشق این بازی خواهید شد. IGN

بعد از لحظات بیاد ماندنی، حتی نمی‌توانم تصور کنم چه چیز هایی در نسخه کامل این بازی ممکن خواهد شد. این بازی توانایی این را دارد که بهترین بازی جهان‌باز بعد از الدن رینگ باشد. PCGamesn

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
Lewis Parker از eurogamer.net بازیو تجربه کرده و با ایتسونو هم کلی صحبت کرده.
خلاصه بخوام بگم هم از بازی تعریف کرده هم لذت برده و گفته بیشتر از اینکه بازی نسخه بعدی DD باشه نسخه عالی DD شده و یکسری ایده ایتسونو داشته که اون زمان به دلیل محدود بودن سخت افزار نتونسته پیاده کنه ولی الان دیگه اون محدودیت هارو نداشته و دستش باز بوده برای پیاده سازی این ایده ها.\m/

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا بازی داستان و شخصیت پردازی خفن هم داره یا فقط گیم پلیش خوبه ؟ نمیدونم چرا این شیر ها و اینا رو نشون میده خیلی جالب نیست برام خیلی بی روح و Meh هستن اصلا هیچ Expressionیی نداره صورتشون و فکر میکنم داستان زیاد مهم نیست تو این بازی . ( بگید که اشتباه میکنم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر