PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
قبلا هم تو تاپیک PS5 گفتم، اصلا انتظار متا عالی - هر چند فاک متا و هر چی منتقده - از این بازی نداشته باشید، چون مطمئن باشید که اون مریض ها کرم خودشون رو میریزن و فقط باید از این بازی حمایت بشه و فروش خوبی داشته تا مشت محکمی باشه تو دهن این جامعه مریض! :D :x

این گیف زیر هم بعد از موفقیت بازی استفاده کنید::D

View attachment swwuinnqqdxuubuvnfadnqetewfblcfgkawhcpvswrrqdclfnnkptisqvlfyqust.mp4

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
عنوان Stellar Blade در ESRB رده بندی سنی M +17 را دریافت کرد

دلایل این رده بندی سنی عوامل زیر تعیین شده :

تکه تکه کردن اجزای بدن

لباس های بدن نما و تنگ و بدن گوشتی کاراکتر

سینه های کاراکتر در حین مبارزه تکان میخورند

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
واقعا دوست دارم وضعیت بعد بررسی اینا رو بدونم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,016
نام
اسماعیل
این دلقک Karim Jovian چندروزه که تو توییتر شدید داره Stellar Blade رو می کوبه. یه ویدیو هم تو یوتیوب درست کرد که نظر برخی اهالی نیویورک در مورد کرکتر استلاربلید رو بپرسه که بیان بگن این کرکتر یه Normal Woman نیست و اغراق آمیز سکسیه.

View attachment 328118
بازديد ویدیوش هم جالب بود 150 عدد لایک و 2.3k دیسلایک برای یه چنل دو میلیونی :))

تااینکه امشب چنل It'sAgundam تو یوتیوب یه ویدیو در جوابش درست کرد و قشنگ Karim Jovian چپول و هرچی فمنیست بود را نابود کرد . حتما ببینید خیلی فانه:

یعنی چی سکسیه😐
حتما باید یه سیاه سوخته آفریقایی خیکی رو میاوردن تا اینا خوششون بیاد
چقد مریضه یارو

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
این دلقک Karim Jovian چندروزه که تو توییتر شدید داره Stellar Blade رو می کوبه. یه ویدیو هم تو یوتیوب درست کرد که نظر برخی اهالی نیویورک در مورد کرکتر استلاربلید رو بپرسه که بیان بگن این کرکتر یه Normal Woman نیست و اغراق آمیز سکسیه.

View attachment 328118
بازديد ویدیوش هم جالب بود 150 عدد لایک و 2.3k دیسلایک برای یه چنل دو میلیونی :))

تااینکه امشب چنل It'sAgundam تو یوتیوب یه ویدیو در جوابش درست کرد و قشنگ Karim Jovian چپول و هرچی فمنیست بود را نابود کرد . حتما ببینید خیلی فانه:

کریم به خدا تو مسلمون هستی

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
یعنی نباید تکان بخوره؟
متاسفانه اینقدر این اسکول ها در دنیای خودشون زندگی میکنند، که کوچکترین واقعیات بیولوژی و فیزیک خانم ها هم دارن انکار میکنند. این حرکت خودشون سکسیست ترین سیاست ممکنه. چون بین خانم هایی که تصویر ایده الشون رو ندارند تفاوت قائل هستند‌.:|

• Like
Reactions: fire emblem

AminMoradiXXL

کاربر سایت
Jun 16, 2023
45
یعنی چی سکسیه😐
حتما باید یه سیاه سوخته آفریقایی خیکی رو میاوردن تا اینا خوششون بیاد
چقد مریضه یارو
اونو نمیدونم که مریض باشه یا نه
ولی کسی که در مورد رنگ پوست یا نژاد یا وزن و ظاهر یکی دیگه با تحقیر صحبت کنه یا نادان ه یا مریضه قطعا.

اینم جالبه بدونین که نژاد بلند آریایی ما ایرانیا در نگاه نژاد پرست های آمریکا پست تر از سیاه ه. از لحاظ فرهنگی هم که هممون arab و muslim حساب میشیم و دوباره پست ترین فرهنگه در چشم اینا. :)‌ خیلی فکر نکنیم چیز خاصی هستیم.

---------------------------

در مورد بحث های پیرامون بازی نظر بنده:
این بازی هم میاد و میفروشه و میره و شاید تعداد بازیهایی که کاراکتر سکسی بذارن بیشترم بشه شاید هم نه.
به هر حال sex sells. الان خیلی از دخترایی که همینجوری آدم تو خیابون میبینه و فکر میکنه عادین در واقع فاحشه های only fans هستن که معمولی ترینشون ماهی ۵-۶ هزار دلار درمیاره فقط از لخت شدن و خرج و tuition شون رو از اینجا میدن. چرا؟ چون sex sells.

آیا اینکه یه دکتر کمتر از فاحشه درمیاره عادلانه س؟ خیر
آیا اینکه sex sells و art barely sells درسته؟ بله درسته
آیا کاری میشه کرد؟ خیر. طبیعت انسان بوده در طول تاریخ و الان فقط با اومدن اینترنت و در دسترس بودن و تکنولوژی به اوج رسیده و it is here to stay. اینکه بیای ویدیو درست کنی آی ملت استلار بلید نخرین و اینا تلاش مضحکیه و مذموم چرا که اصن به تو چه ربطی داره یکی چی میسازه و نمیسازه؟

پس چه کار کنیم؟ هیچی. شل کنیم و به زندگی خودمون برسیم. هر کی میخواد بره دنبال sex هر کی میخواد بره دنبال art.
این موضوع کاملا بد هم نیست. تو این دوران کسایی که عشق دارن میرن دنبال art یا science. کسی بخاطر پول نمیره.

پ. ن.: نکته ای جالب بگم که من تا حالا دقت نکرده بودم به بدن این بانوی این بازی. :)) ولی الان عکسایی که من دیدم تو وقتی تو دنیای واقعی تو خیابون راه میری از ۱۰ نفر ۵ نفر هیکلشون از این بهتره و سکسی تر هم پوشیدن. این که خیلی پوشیده س. :))

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
165
من هرچقدر که روز به روز امیدم به رایز او رونین کم میشه،. روز به روز امیدم به موفقيت این بازی زیاد میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
من رایز آو رونین رو که کاملا از لیست حذف کردم ، ولی استلار بلید پیش خرید شد

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
بقول اون بزرگوار باید جهان را به لرزززه در بیاره
باس فایت prince of Persia the forgotten sands رو یادتون هست؟ کلن یه جمله فارسی داشت که میگفت " زمین باید بلرزه"
الان اینم همون باید باشه :D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,016
نام
اسماعیل
تو دنیای واقعی تو خیابون راه میری از ۱۰ نفر ۵ نفر هیکلشون از این بهتره و سکسی تر هم پوشیدن. این که خیلی پوشیده س.
بسلامتی لاس‌وگاس زندگی میکنی:D
اینجا که تا چشم کار میکنه خفاش میبینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر