Multi Platform Prince of Persia: The Lost Crown

908298-summer-game-fest-ubisoft-devoile-prince-of-persia-the-lost-crown-le-retour-inattendu-de...jpg

Prince of Persia: The Lost Crown

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker, Mentrix

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

- ما در این بازی نقش قهرمانی جدید به نام سارگون را ایفا خواهیم کرد که یکی از اعضای جوان گارد جاویدان است. سارگون باید برای نجات شاهزاده غسان ربوده شده به همراه برادران خود به شهر نفرین شده کوه قاف سفر کند.

- این بازی در Summer Game Fest 2023 معرفی شد. معرفی این اثر به معنای لغو شدن نسخه Remake شن‌های زمان نمی‌باشد و این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه خود است.

- این عنوان یک اثر سایداسکرولر دو و نیم بعدی ماجراجویی است که به مدت چهار سال توسط سازندگان سری Rayman‌ در دست توسعه بوده است.

- کارگردان بازی عنوان کرده است که آن‌ها از افسانه‌های ایرانی در خلق این اثر الهامات زیادی گرفته‌اند.

- این بازی اولین عنوان یوبی‌سافت است که به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

تصاویر:

آخرین ویرایش:

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
بعد مجموع بالای ۵۰۰ ساعت بازی کردن dead cells و rogue legacy 1-2 و bloodstained ها این بازی برای خودش خفنه چون هم سبک رو حفظ کرده هم خودش چندتا چیز میز جدید وارد این سبک کرده من نمیدونم از این سبک ملت چه انتظاری دارن میاد میگه مثله سگا هست اخه موقع سگا هم که شما موز هم نبودی این حرفا چیه میزنی

الان من ender lilies و last faith رو ول کردم اینو تموم کنم اول بعدش برم سراغشون

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
257
داداش شاید کسی تو این سایت به اندازه من اعتقادات مذهبی نداشته باشه ولی باید بگم این دو مقوله هیچ ربطی به هم نداره
همین نظرات غیر منطقی و تندروانه ست که مردم رو بدبخت کرده
درمورد بازی
اولا این یه بازی تاریخیه و ربطی به اسلام نداره و داستان واسه قبل از اسلامه
ثانیا من ایرانی و سپس مسلمونم و به فرهنگ و کشور و تاریخم افتخار میکنم چرا باید با ربط دادن گودرز به شقایق لذت تجربه این شاهکار رو از خودم بگیرم اونم وقتی که داستان در مورد وطنمه
خواهشا بیشتر از این، با نظرات مسخره ما افراد مذهبی رو احمق و عصر حجری نشون نده
مشکل شماها اینه که مطالعه ندارین از هیچی خبر ندارین فقط ادعا دارین یدونه بازی دوبله فارسی دادن بیرون ذوق مرگ شدین من خودم نه مذهبی تعصبی ام نه مثل کسایی که تازه بدوران رسیده ان و تازه کنسول گرفتن با یه گیم دوبله شده ذوق مرگ میشن
لطفا برید مطالعه کنید بازی میکنید اگاهی ندارید چی به خوردتون میدن تقصیری هم ندارین مشکل جای دیگست از ماست که برماست
در ضمن نظر من راجع به سیاست کلی یوبیسافت بود نه صرفا این بازی همینجوری رو باد هوا بعضیا میان نظر میدن

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
مشکل شماها اینه که مطالعه ندارین از هیچی خبر ندارین فقط ادعا دارین یدونه بازی دوبله فارسی دادن بیرون ذوق مرگ شدین من خودم نه مذهبی تعصبی ام نه مثل کسایی که تازه بدوران رسیده ان و تازه کنسول گرفتن با یه گیم دوبله شده ذوق مرگ میشن
لطفا برید مطالعه کنید بازی میکنید اگاهی ندارید چی به خوردتون میدن تقصیری هم ندارین مشکل جای دیگست از ماست که برماست
در ضمن نظر من راجع به سیاست کلی یوبیسافت بود نه صرفا این بازی همینجوری رو باد هوا بعضیا میان نظر میدن
داداش اساسین جدید بازی کن اذان هم پخش می کنه واست مسجد هم می تونی بری حتی دعا هم می تونی کنی ثواب دیجیتال ببری تریپل ایکس پی هم حساب میشه واست

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
آقای رائفی پور شما کجا اینجا کجا؟ توطئه در کار است :-j

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,246
نام
Mansour
داداش اگه بازی های یوبی سافت مشکلی داشت نفر اول عربستان و امارات تو ریجن هاشون بازی ها رو سانسور میکردن همونطور که به بازی های با مضمون LGBT واکنش نشون دادن و سانسور یا ممنوع کردن
وقتی تو اون ریجن ها بدون هیچ ایراد و سانسوری بازی داره عرضه میشه یعنی داری حساسیت بی جا به خرج میدی

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
نمی‌دونستم مهدی گنجه زادگان اینجا اکانت داره :D

خب یکی از دوبلور ها (سپهر ترابی) گفت یه پروژه دیگه در دست انجامه که معلوم نیست برای کدوم بازی باشه امیدوارم زودتر خبر های اینچنینی بشنویم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بازی چقدر سخته! برای خودش دارک سولزیه
پلتفرم هاش هم واقعا سخته یه سری جاها !
اینطوریه که با کلی دقت و زمانبندی مناسب و سعی و تلاس از A میرم مثلا به F بعدش دیگه از B جلوتر‌ نمیتونم برم😐

• Like
Reactions: all4u

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا

رائفى پور ايز دت يو؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
قطعا هیجان کور کردن مردم و شات گان دست گرفتن تو محلتون بیشتر از گیم های یوبیسافته !!! وقتتو اینجا هدر نده یه ماهی صبر کنی دو باره raid استارت میخوره دم عید.
امیدوارم ازدواج با اطفال و تجاوز به اسرا هم اضافه بشه و گوشت حلال در بازی سرو بشه که رائفی زاده ها هم رضایت بدن . بالاخره همه انسان ها حق دارن لذت ببرن .
حالا دوستانی که دنبال دقت تاریخی هستن خوب شد یونانی نبودن سر God Of War وگرنه خودکشی دست جمعی میکردن به سبک نهنگ ها .

بازی عالی بود تا اینجای کار (3 ساعت ابتدایی) محیط ها به نظرم سر راست تر و با پیچیدگی کمتر از متروید دروید بود و کنترل و انیمیشن مبارزه ها طبق روال فرانچایز نرم و جذابه با پازل ها و پلتفرمینگ کاملا سرگرم کننده .
شخصیت پردازی ها هم بهتر از انتظارم بود . در کل مثل یه داستان کلاسیک و فولکلور ایرانی و تم هزارو یک شب (Arabian Nights) جذابیت قصه گویی رو حفظ کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر