Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
نسخه کارگردان ناپلئون که کات طولانی‌تری داره نباید میومد الان؟ این کیفیت خوبش که الان اومده همون ورژنیه که اکران شده بوده و تایم کمتریم داره. یادمه گفته بودن نسخه طولانیه این موقعا باید منتشر بشه فکر کنم.

• Like
Reactions: Alkazar

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
دوتا از رقبای داونی جونیور از بازیگران Poor Things هستند که ما فیلم رو ندیدیم و نمی‌دونیم داستان از چه قراره!
اما از بین داونی جونیور و گاسلینگ و دنیرو؛ همین دنیروی پیر؛ بار این ۳ ساعت فیلم رو از دید من به دوش کشیده بود!
پس من هم موافقم که داونی جونیور حقش نبود جایزه رو ببره.

در مورد بهترین بازیگر نقش اول زن و همینطور بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
(بازیگر فیلم اسکورسیزی و بازیگر فیلم الکساندر پین)
این دوتا جز بدترین بازی‌هایی بودند که من تونستم توی کل عمرم ببینم!
یعنی الناز شاکردوست رو بزاری جای هرکدومشون، از دید من بهتر میتونست بازی کنه!(یه خورده بی‌رحم شدم :D )
من فیلم "استاد" رو ندیدم؛ اما بعید میدونم کری مولیگان از بازیگر فیلم اسکورسیزی بدتر بوده باشه! غیر ممکنه!
کری مولیگان همون نگاهش یه دنیا ارزش داره;))(یکی از کراش‌های سینماییم رو لو دیدم! همسرش هم که مارکوس مامفورده! صد در صد حقش جایزه‌ست:-j)

از نامزدی و پیروزی ساکسشن در چند رشته خرسندم کرد. تا حالا سریالی بوده همه‌ی بازیگراش اینجوری نامزد بشن؟:D
واقعاً من دیگه نمی‌تونم این بازیگرا رو در نقش دیگه‌ای تصور کنم!

سخن آخر؛ بهترین کارگردانی:
آقا بیخیال! فینچر که باز توی لیست نیست!
توی هیچ رشته‌ای فیلمش نامزد نشده به کنار؛‌ بهترین کارگردانی هم نامزدش نکردید؟
خیلی ستمه بابا!
واقعاً فینچر از دید شما دیگه اینقدر نابلد شده که نباید وجود داشته باشه؟
والا اگه ما فیلم‌بین هستیم، دیگه می‌دونیم چی خوبه چی بد! جون به جون نولان و اون دوتا خانوم بکنی غیر ممکنه بتونن به اندازه‌ی نصف فینچر یه کار رو تمیز از آب در بیارن!

جایزه گرفتن و نامزد شدن هیچ وقت مهم نبوده. اللخصوص توی این چند سال اخیر! صرفاً این چند پاراگراف برای این بود که بگم زنده‌ایم و حواسم به رویدادها هست8-}
اصولاً چیزی تحت عنوان حقش و لیاقتش وجود نداره برای این جشنواره ها.
سال های اولیه که فیلم میدیدم و جوان بودم فکر میکردم به هر که بهتر بازی کنه و خبره تر فیلم بسازه جایزه میدن، ولی الان تقریبا همه مطلع شدیم که اسکار و ... فاکتور های خیلی خیلی اولی تری نسبت به کیفیت و لیاقت دارن برای انتخاب برنده ها
دیگه داشتن اسکار ضامن زیبایی و جذابیت اون فیلم نیست چند ساله متاسفانه.

• Like
Reactions: TheGodfather

SogPort

کاربر سایت
Sep 9, 2023
14
تو میگی بله؛ یعنی تمام فیلم‌های شاخ 2023 دیدی! نه Zone of Interest اومده و نه Poor Things؛ حتی فیلم Memory هم میتونه رای رو ثانیه‌های آخر به نفع سارسگارد در بخش بهترین بازیگر مکمل عوض کنه؛ تا Zone of Interest نیاد و نبینم؛ به طور قطع نمی‌تونی بگی اوپنهایمر و واسلام!

پ.ن: اصلاً و ابدا جایزه مکمل مرد حق رابرت دوانی جونیور نبود و نخواهد بود.
من اصلا نمیفهمم چه طوری روتون میشه دیگران رو واسه بیان نظراشون تو فروم بازخواست کنید.اونم در حالی که خودتون نظراتون بر اساس مدیای غالبه و نه نقطه نظرات شخصی. فیلم گلیزر "شاخه" چون میگن شاخه. هزارن فیلم تولید میشه. خیلیاش تو مسیر جشنواره و رسانه های بزرگ نمیاد. اریسه، وندرس و جود فیلمای خوبی داشتن امسال. inside the yellow cocoon shell و trenque lauquen هم سورپرایز بودن واسه من و یه سری فیلم دیگه. کی آدم "اجازه" داره نظرشو بگه؟ وقتی همه ی فیلمای عالم رو دیده باشه؟
جرج سی اسکات یه زمانی اسکارشو قبول نکرد با این توضیح که من خودمو تو رقابت با کسی نمیبینم. اگه هم رقابت باشه همه باید یه فیلم و یه نقشو بازی میکردیم که بشه داوری کرد. چیزی به نام "حق" وجود نداره چون اساسا فیلمسازی مثل صحنه ورزش نیست که برنده و بازنده و حق و نا حق داشته باشه. ایشون تو فیلمایی که دیده دوتا فیلمو دوست داشته و به نظرش اون فیلم شایسته بردن جایزه بوده.

ویرایش:
پ.ن 2: کاربران تازه‌وارد به ما مشکوکی تگری میزنن؟! قضیه چیه؟!:D🦆
پرت و پلایی که بالاترش گفتی رو که کاری ندارم. "تگری" هم میذارم پای کمبود مهارت های اجتماعیت. ولی دلیلش اینه که کاربران جدید به محتوای پستات آشنا نیستن. باهات بحث میکنن بعد که دستشون میاد چه مدل آدمی هستی دیگه انرژی خودشونو هدر نمیدن ;)

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
من اصلا نمیفهمم چه طوری روتون میشه دیگران رو واسه بیان نظراشون تو فروم بازخواست کنید.اونم در حالی که خودتون نظراتون بر اساس مدیای غالبه و نه نقطه نظرات شخصی. فیلم گلیزر "شاخه" چون میگن شاخه. هزارن فیلم تولید میشه. خیلیاش تو مسیر جشنواره و رسانه های بزرگ نمیاد. اریسه، وندرس و جود فیلمای خوبی داشتن امسال. inside the yellow cocoon shell و trenque lauquen هم سورپرایز بودن واسه من و یه سری فیلم دیگه. کی آدم "اجازه" داره نظرشو بگه؟ وقتی همه ی فیلمای عالم رو دیده باشه؟
جرج سی اسکات یه زمانی اسکارشو قبول نکرد با این توضیح که من خودمو تو رقابت با کسی نمیبینم. اگه هم رقابت باشه همه باید یه فیلم و یه نقشو بازی میکردیم که بشه داوری کرد. چیزی به نام "حق" وجود نداره چون اساسا فیلمسازی مثل صحنه ورزش نیست که برنده و بازنده و حق و نا حق داشته باشه. ایشون تو فیلمایی که دیده دوتا فیلمو دوست داشته و به نظرش اون فیلم شایسته بردن جایزه بوده.

فکر کنم چپکی متوجه شدی؛ چون هنوز فیلم‌های خوب دیگه‌ای نیومده (مثل همین گلیزر) نمی‌تونید پرونده سال 2023 رو ببندید! نظرشو گفت و ما هم شنیدیم! (وگرنه بدون همین چند فیلم نیومده هنوز از دید من BlackBerry بهترین فیلم سال هست؛ آن هم بنابه دلایل خودم)

پ.ن: این حرف قدیمی هست که «نظرات دیگرون رو بازخواست نکنید»؛ بالاخره هر کاربری یک چیزی می‌نویسه که ناگهان طرف رو فشاری می‌کنه؛ حالا چه من باشم و چه نفر دیگه‌ای؛ تو هر حوزه و هر تاپیک؛ والله نظر من در مورد «هولداورز»، فیلم گیلتی‌پلژر Sound of Freedom و Dream Scenario بازخواست شد؛ حالا ما با شوخی‌ و به صورت غیرمستقیم به منتقدان خودم واکنش نشون می‌دم (حالا از طریق :D یا🦆)

پ.ن 2: کاربران تازه‌وارد به ما مشکوکی تگری میزنن؟! قضیه چیه؟!:D🦆

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دوستان سایتی هس که فیلم های کیفیت بالا که جدید میاد را با انکودی غیر از fluxبذاره،بخاطر فرمت صدای این انکود خیلی تی وی ها قادر به پخشش نیستن،الانم اکثر سایت ها فقط با این انکود میذارن،ممنون میشم اگه سایتی میشناسید که حجم بالا را با انکود های دیگه بذاره معرفی کنید
سلام رفیق ؛
30nama انکود های مختلف رو میذاره کامل معمولا

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
View attachment 324337
تعداد جوایز کسب شده هر فیلم از گلدن گلوب ۲۰۲۴:

5- Oppenheimer
2- Barbie
2- Anatomy of a Fall
2- Poor Things
2- The Holdovers
1- The Boy and the Heron
1- Killers of the Flower Moon
من واقعاً می‌ترسیدم باربی رو تحویل بگیرن بشه یه چیزی در حد اون زباله‌ی once always چه کوفتی بود اسکار هم برد پارسال :D
قشنگ همون پکیج بود ولی ورژن زباله‌تر :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
نسخه کارگردان ناپلئون که کات طولانی‌تری داره نباید میومد الان؟ این کیفیت خوبش که الان اومده همون ورژنیه که اکران شده بوده و تایم کمتریم داره. یادمه گفته بودن نسخه طولانیه این موقعا باید منتشر بشه فکر کنم.
اون چند هفته دیگه تو استریم اپل منتشر میشه.
من خودم منتظر دیدن اون نسخه‌ام.

پ.ن. یکی دیگه از فیلمای اسکات، سرزمین مقدس (Kingdom of Heaven) زمان خودش اصلا تحویل گرفته نشد و مدام با فیلم قبلیش (گلادیاتور) مقایسه شد و بهش گفتن ضعیفه.
ولی تو 6-7 سال اخیر و بعد از منتشر شدن نسخه طولانی‌تر کارگردان، خیلی از نظرات نسبت به فیلم برگشته و بهش توجه شده و طرفدار پیدا کرده. و من خودم این نسخه رو دو سه ساب پیش دیدم و حسابی از فیلم خوشم اومد و دوستش داشتم.
واسه همین منتظر این نسخه کامل‌تر ناپلئون می‌مونم.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
اون چند هفته دیگه تو استریم اپل منتشر میشه.
من خودم منتظر دیدن اون نسخه‌ام.

پ.ن. یکی دیگه از فیلمای اسکات، سرزمین مقدس (Kingdom of Heaven) زمان خودش اصلا تحویل گرفته نشد و مدام با فیلم قبلیش (گلادیاتور) مقایسه شد و بهش گفتن ضعیفه.
ولی تو 6-7 سال اخیر و بعد از منتشر شدن نسخه طولانی‌تر کارگردان، خیلی از نظرات نسبت به فیلم برگشته و بهش توجه شده و طرفدار پیدا کرده. و من خودم این نسخه رو دو سه ساب پیش دیدم و حسابی از فیلم خوشم اومد و دوستش داشتم.
واسه همین منتظر این نسخه کامل‌تر ناپلئون می‌مونم.
کلا حالا جدای مسائل تاریخی، همیشه به کارای ریدلی اسکات باید یه گیری داده بشه. Kingdom of Heaven حتی همون نسخه اولیه‌اش هم اصلا به اون بدیی که واکنش نشون دادن نبود بنظرم و زیاده از حد انتقاد شد بهش. کدوم فیلم تاریخی ۱۰۰٪ وفادار بوده که کارای این بنده خدا حالا تحریف باشه یا نباشه!
ناپلئونم با اینکه این نسخه اکرانی رو ایراد گرفتن ولی شاید مورد انتطارترین فیلم من بوده این چندوقت اخیر :D
خیلی دارم کنترل میکنم خودمو این ورژن فعلی رو نبینم و صبر کنم برا نسخه طولانیه! ای کاش زودتر میومد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر

1704797100833.png

اولین جزئیات از فیلم Jesus مارتین اسکورسیزی:

- مدت زمان فیلم 80 دقیقه خواهد بود - کوتاه‌ترین فیلم کارنامه او
- اکثر نماهای فیلم در زمان حال خواهد بود
- تولید فیلم از اواخر امسال آغاز می‌شود
- اسکورسیزی: «سعی می‌کنم راهکار جدیدی برای قابل‌وصول‌تر شدنش پیدا کنم و مسئولیت منفی آنچه به مذهب سازمان یافته مرتبط است را از بین ببرم».​

آخرین ویرایش:

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166

ویرایش:

پرت و پلایی که بالاترش گفتی رو که کاری ندارم. "تگری" هم میذارم پای کمبود مهارت های اجتماعیت. ولی دلیلش اینه که کاربران جدید به محتوای پستات آشنا نیستن. باهات بحث میکنن بعد که دستشون میاد چه مدل آدمی هستی دیگه انرژی خودشونو هدر نمیدن ;)
فارغ از اون تگری و اون دست حرفا، به نظر من ایشون نسبت به نظر اون یکی دوستمون نظر داد. درواقع هم نفر اول اجازه داره تا ابد نظر بده قطعا، هم ب طبع نفر دوم حق داره درباره نظره اولی، پیام بده تا ابد. ولی خب قطعا توی بحثای سلیقه ای مثل فیلم و ... نمیتونی هیچوقت طرف مقابلتو قانع کنی به تجربه ثابت شده بهم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اینجاش یعنی چی؟ ممنون

ترجمه صحبت‌ اسکورسیزی در فیلم Jesus:
«سعی می‌کنم راهکار جدیدی برای قابل‌وصول‌تر شدنش پیدا کنم و مسئولیت منفی آنچه به مذهب سازمان یافته مرتبط است را از بین ببرم».

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
ترجمه صحبت‌های اسکورسیزی در فیلم Jesus:
«سعی می‌کنم راهکار جدیدی برای قابل‌وصول‌تر شدنش پیدا کنم و مسئولیت منفی آنچه به مذهب سازمان یافته مرتبط است را از بین ببرم».
لایک کردم مثلا فهمیدم چی گفته لول

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
- اسکورسیزی: «سعی می‌کنم راهکار جدیدی برای قابل‌وصول‌تر شدنش پیدا کنم و مسئولیت منفی آنچه به مذهب سازمان یافته مرتبط است را از بین ببرم».
اینجور کوت هارو خود انگلیسیشم بذارید قطعا قابل فهم تره چون یکسری اصطلاحات فارسیش نمیاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر