only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
یه بار دیگه کسی بیاد از فراستی پست بذاره بلاکه بای.
هر کی نمیخواد پستای فراستیو ببینه، میتونه جمع کنه بره :D

رفتن فعل کسی است که آمده باشد.ما اینجا نیامده ایم که برویم، ما ریشه در این خاک داریم.
دهنت سرویس عالی بود :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

تریلر جدید THE FRENCH DISPATCH
چه شود :D

وس اندرسون از اون کارکردان نیچی که فیلم هاش مثل اقای فاکس شگفت انکیز که نهایتا بودجه رو برمیگردوندن تا این شهرت که حتی به نوعی مین استریم میشه روند درستی رو طی کرده؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خوب به نظر میاد
کلا فیلمای اندرسن حال بشر رو خوب میکنه
فقط مشکلم حضور ronanتو فیلمه خوشم نمیاد ازش یعنی از همون Atonementهیچوقت دلم باهاش صاف نشد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
AI Artificial Intelligence رو دیدم... به پهنای صورت اشک ریختم. نمیدونم تو جو فیلمم هنوز یا نه ولی قطعا جزء بهترین فیلمایی میشه که دیدم. بشدت تاثیر گذار ...

حیف که نمی تونم بن ت کنم:(( بعد از این همه سال تازه دیدیش!:|:D نه باید یکی رو پیدا کنم که تا یه مدت بن بشی.:D (سعی می کنم که ﻣﺎدام اﻟﻌﻤﺮ باشه.:D)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
حیف که نمی تونم بن ت کنم:(( بعد از این همه سال تازه دیدیش!:|:D نه باید یکی رو پیدا کنم که تا یه مدت بن بشی.:D (سعی می کنم که ﻣﺎدام اﻟﻌﻤﺮ باشه.:D)
:D ساعت 2 صبح شروع کردم :D تازه میخواستم بگم "بیخیال بازم دیر شد ایشالله فردا :)) تازه نگم که همین که رفتم سمتش هم اجبار درس یک کلاس باعث شد :D
من قول میدم از امشب حداقل هر یک روز درمیون دوباره فیلمارو ببینم، چون واقعا دیشب باخودم میگفتم "حیفه واقعا آدم همچین فیلم هایی رو نبینه تو زندگیش"

امشب E.T رو میبینم ;;)

گایز:D

یه سر به این سایت نوا موویز | دانلود رایگان فیلم و سریال - سایتی برای دانلود رایگان فیلم و سریال هم بزنید، به آرامی آرشیوشو داره تکمیل می کنه. خوشبختانه عین بعضی از سایت ها، سانسور نمی کنه (چون بعضی از فیلم هاشو محض احتیاط دانلود کردم:D)
مـــیهن فیلــم هم خوبه ... یه هفته پیش یکی از پیج های معروف معرفی کرد. خودمم ازشون دو تا فیلم دانلود کردم اوکی بود.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر