Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بله واکنش ها بسیار مثبت بوده :-j:))

استاد یعنی فکر کردی برام مهمه اینطوری من نقل قول کردی!:| یعنی واقعا فکر کردی نظر این جامعه متعفن (منتقدای فیلم، سریال و بازی ) ارزشی برام داره! به قول سینا عزیز @i am dead اگر شرایط توییتر خبری داشتی نمی اومدی این حرفو بزنی! من خیلی وقت پیش بهت گفته بودم و ده بار دیگه بهت میگم، یک ذره مزخرفات راتن تومیتوز و متاکریتک برام مهم نیست. هیچوقت راتن تومیتوز و متاکریتک (چه بازی چه فیلم و چه سریال) ملاک قرار ندادم؛ البته من تو رو می شناسم، تو حتی برا یه آب خوردن هم سر به این دوسایت می زنی و زندگیت برا پایه اوناست. البته دیگه از این به بعد و به قول احمد عزیز @LiFE iS 5TrAnG3 دیگه نمرات فیلم رو اینجا نمی زارم تا تو دیگه نیای منو نقل قول کنی.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من به دوستان یـ پیشنهاد دارم دیگه از متا و راتن نمره اینجا نزارید من پشت دستم رو داغ کردم دیگه از این روش مضحک چهار تا ژورنالیست حداقل واسه فیلم و سریال استفاده نکنم تا وقتی نظرات مردم با چندین و چند هزار رای هست عمرا بخوام از رو نظر چند نفر که اسم خودشون رو گذاشتن منتقد بخوام فیلمی رو قضاوت کنم !!
welcome to the club bro:D
البته کلا نباید بازم به نظر همون مردم هم توجه کنی. خودت باید یه فیلمی رو ببینی و بر اساس استانداردهای خودت قضاوت کنی. نه تنها این قضیه، کلا سعی کن تو زندگیت بر اساس قضاوت مردم تصمیم نگیری مطلقا.

پ.ن: یه سری خیلی جدی فکر میکنن چون بچه ها خبر راجع به نمرات یه فیلم میذارن، در نتیجه خودشون هم نظرشون همونه. درود بر تو ای هموطن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من که نقدا و امتیازات رو (البته نسبت به آثار غربی) تقریبا قبول دارم ، کلا سه تا فیلمه که این سال ها دیدم که امتیازاتشون بر خلاف انتظار و لذت من بوده !

Man on fire
Avengers end game
Alita

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
120370
صحبت های باب ایگر من باب حرف های کاپولا، اسکورسیزی و لوچ.
واقعا فروش بالا متوهمشون کرده. کار رایان کوگلر رو الان هم تراز بهترین های اون کارگردان ها میدونه.
چند وقت پیش هم کوین فایگی یه حرفی زده بود با این مضمون که هیچکاک هم زمان خودش تحویل گرفته نمیشد.
کاملا حقشونه در مقابل حرف های مخالف از خودشون دفاع کنن ولی اینجوری اخه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
View attachment 120370
واقعا فروش بالا متوهمشون کرده. کار رایان کوگلر رو الان هم تراز بهترین های اون کارگردان ها میدونه.
چند وقت پیش هم کوین فایگی یه حرفی زده بود با این مضمون که هیچکاک هم زمان خودش تحویل گرفته نمیشد.
یکی بهش بگه تو بشین همون دلار هات رو بشمار نیازی نیست نظر بدی 8-|
پ.ن : اونم هیچ فیلمی از دیزنی نه بلک پنتر :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
View attachment 120370

فقط هم بخاطر اینکه چون فیلم سوپر هیرویی درمورد نژاد پرستی و کرکتر های سیاه پوست داره؟:| چی میزنن اینا!
لابد هرکیم به این حرف انتقادی کنه خودکار نژاد پرسته!!!:-??

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
View attachment 120370
عجب دفاعیم کرده ، قشنگ کسایی که هنوز اعتقاد داشتن حرفای اسکورسیزی و کاپولا زیاده روی و مغرضانه است هم خلع صلاح کرد!

وقتی میخوای چیزی رو خراب کنی ازش بد دفاع کن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام و کمک :D

درست نیست دسترسی مارو قطع کنن بعد خودشون TS4 رو بزارن تو شبکه شون. لطف کنید یه متن خوب و روان که حسابی حق مطلب رو بیان کنه بنگارید! که از طریق توئیت با همین تصویر بفرستیم واسه نتفلیکس و دیزنی و هرچی که هست :D

آخرین ویرایش:

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش

بله واکنش ها بسیار مثبت بوده :-j:))

View attachment 120284

زود قضاوت کردی :D

_ واقعا از روی تریلرش مشخص بود با فیلم خوبی طرف نیستیم :D
داره میره بالا مهندس :)
120442

پ ن:چقدر بده آدم سلیقه خودشم بسپاره دست اینو اون و تبدیل بشه به یک شخص کاملا بی هویت و پوچ!

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
داره میره بالا مهندس :)
View attachment 120442

پ ن:چقدر بده آدم سلیقه خودشم بسپاره دست اینو اون و تبدیل بشه به یک شخص کاملا بی هویت و پوچ!
هههههه اینو ببین ، روترن ۶۷ و متای ۵۵ تا الان نشون میده با چه شاهکاری طرفیم :))
دکتر جان نمره مردم هم میاد دیگه و میبینیم چی میشه .
از نظر منتقد هم ایشون یکی از بزرگترین منتقدان سینما در دنیا هستن و حتما ایشون هم نمیفهمه و بی هویته :-j
اگه نظر منتقدا مهم نبود که کوری بارلوگ بعد دیدن نظر همین منتقدا نمیزد زیر گریه و ....

120453

من بی هویتم دیگه ، خوبه قشنگ توهین میکنی کسی هم هیچی بهت نمیگه .
پس متا و منقد جماعت همه بی هویتن ، اگه اینجوره پس دم و ساعت تو تاپیک نمرات بازیها پلاس نباش :))

خیلیم بده ادم خودشو قبله عالم بدونه و منم منم کنه . در اخر میگم که قبل از اینکه دیگرانو بی هویت و پوچ بدونی یذره رو تربیبت و شعور خودت کار کن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر