PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
من بچه نیستم رفیق اول کسی قضاوت نکن فقط من گفتم عجیبه یکی با ۵۴ بیاد تو سایت من خودم ۲۳ رد کردم

شما همون پست قبلیتو یه بار دیگه بخون، جواب پست جدیدته.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ایشون قصد بی احترامی نداشت، شماها فکر می کنید همه ی کسانی که اینجان از زمان ورود ایکس باکس گیمر شدن! ولی از زمانی که نه شمایی بودی نه ایکس باکسی وجود داشت همه خاطرات گیم رو با سایفون، تیکن، Ace Combat و رزیدنتها ... از سر گذروندن، قصد ندارم بگم شما بازی نکردی، ولی احترام قدیمیها کجائو...
امیر جون بیخیال بابا صحرای کربلا رفتی چه ربطی به اکس باکس داشت من مثل خودت فن اونجوری نیستم بیخیال این حرفا ایکس باکس و پلی استیشن اینا مال ده سال پیش بود این حرفا

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من بچه نیستم رفیق اول کسی رو قضاوت نکن فقط من گفتم عجیبه یکی با ۵۴ بیاد تو سایت من خودم ۲۳ رد کردم
ما کلمه «بچه» نداریم کودک داریم جوان و بزرگسال ولی افکار بچه گانه داریم ، رفتار بچه گانه هم داریم ، فرزند من ۴ سال از شما بزرگتر هست امیدوارم شما هم همیشه جوان فکر کنید و بالغ رفتار ،،، پیروز باشید

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
من فکر نمیکردم ایشون وجود خارجی داشته باشه!:D بعد که این عکس رو گذاشتی سرچ کردم بازیگر دینا ، شانون وودوارد هست. بازیگر سریال وست ورلد! این کیه پس؟ :D

shannon woodward دوست داشتنی صرفا صداگذارش هست. و ایشون بازیگر موشن کپچر..

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
پس چجوری..؟
یعنی صرفا چهره دینارو از ایشون گرفتن ولی موشن کپچر این چهره رو وودوارد انجام میده؟ چکاریه خب؟
چون نیاز به یک بازیگر حرفه ای دارن برای موشن کپچر و همچنین کسی که بتونه کلمات رو بخوبی و با احساس ادا کنه برای وویس اکتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر