PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
منی که بعد از تیزر و قبل از همه ی این مسائل امضام رو به این دو گل مزین کردم یعنی مشکل دارم ؟ میخوام دیده بشم ؟ دارم به یه سری مسائل دامن میزنم ؟ از دیدگاه هنری همین فنها خیلی بهش اهمیت دادن ، شما کامنتا رو ندیدید ، قد موهای سرتون (اگر کچلید که هیچی) براش کانسپت زدن ، همین موضوع خودش یه ایده ی جدید بود که نیل بعد از دلست 1گفت بیشتر با گرایشاتش آشنا خواهید شد ، اینهایی که دارم میگم و نیل بهش اهمیت میده بخاطر اینه که خودمون ترندش کردیم !! ، شما ببینین جز این صحنه به کدوم قسمت از بازی خیلی اهمیت داده شد توسط فنها و غیرفنها ، خاصه ، همه چیش ، از دماغ ! تا گرایش و جذاب بودن قضیه ! .
خود نیل میگه : این یه کادر هنری زیباس ، دلیل نمیشه بخوایم دستور کار قرارش بدیم .

نیل دنبال شهرته ؟!!! ، زمانی که نیل اومد کل صنعت بازیسازی رو تحت تاثیر خودش قرار دادو کلمه استاندارد رو جا انداخت ، مشاهیر اونموقع ازش تقدیر کردن ، CDPR الان داره کار نسل 7م نیل و بروس رو انجام میده ، گذاشتن هنرمند برای کار روی هر قطعه ، و هنوز هم بازی هایی هستن مثل گاو که جوایز رو درو کردنو از این بازی الهام گرفتن .

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من واقعا یه چیز و متوجه نمیشم . گیرم که نیل داره به این جور مسائل دامن میزنه و تبلیغ می کنه و ... خب ایرادش چیه ؟ الان تمام دنیا دارن توی آثارشون ایدئولوژیشونو تبلیغ می کنن ؟ شما با همه اونها مخالفین ؟ فرض بگیریم توی این بازی خیلی فراتر از چهارتا دونه ماچ و بوسه برن . بازم مشکلش چیه ؟ میشه یکی دقیقا توضیح بده یکی مثل منم متوجه بشه داستان چیه ؟

• Like
Reactions: Milad_HW and vaan 2

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
منی که بعد از تیزر و قبل از همه ی این مسائل امضام رو به این دو گل مزین کردم یعنی مشکل دارم ؟ میخوام دیده بشم ؟ دارم به یه سری مسائل دامن میزنم ؟ از دیدگاه هنری همین فنها خیلی بهش اهمیت دادن ، شما کامنتا رو ندیدید ، قد موهای سرتون (اگر کچلید که هیچی) براش کانسپت زدن ، همین موضوع خودش یه ایده ی جدید بود که نیل بعد از دلست 1گفت بیشتر با گرایشاتش آشنا خواهید شد ، اینهایی که دارم میگم و نیل بهش اهمیت میده بخاطر اینه که خودمون ترندش کردیم !! ، شما ببینین جز این صحنه به کدوم قسمت از بازی خیلی اهمیت داده شد توسط فنها و غیرفنها ، خاصه ، همه چیش ، از دماغ ! تا گرایش و جذاب بودن قضیه ! .
خود نیل میگه : این یه کادر هنری زیباس ، دلیل نمیشه بخوایم دستور کار قرارش بدیم .

نیل دنبال شهرته ؟!!! ، زمانی که نیل اومد کل صنعت بازیسازی رو تحت تاثیر خودش قرار دادو کلمه استاندارد رو جا انداخت ، مشاهیر اونموقع ازش تقدیر کردن ، CDPR الان داره کار نسل 7م نیل و بروس رو انجام میده ، گذاشتن هنرمند برای کار روی هر قطعه ، و هنوز هم بازی هایی هستن مثل گاو که جوایز رو درو کردنو از این بازی الهام گرفتن .
شما از کجا میدونی که نیل دنبال توجه بیشتر نیست؟ این مسائل الان مده و بعید نیست که خواسته باشه از چنین راهی به محبوبیت بیشتری برسه.....
نیل و بروس نسل هفت یه چیز جدید خلق کردن یه بازی(که البته علاقه بروس به اویل4 توش بی تاثیر نبود) نه تبلیغ همجنس بازا این نه چیز جدید و نه چیز جزابیه که بخاطرش دوباره از نیل تقدیر و تشکر کنن......ولی این مسئله بشدت میتونه بین ملت محبوبش کنه یا مورد توجه قرار بده واگرنه همجنس بازی تو بازیش هیچ جای تقدیر و تشکری نداره......
من واقعا یه چیز و متوجه نمیشم . گیرم که نیل داره به این جور مسائل دامن میزنه و تبلیغ می کنه و ... خب ایرادش چیه ؟ الان تمام دنیا دارن توی آثارشون ایدئولوژیشونو تبلیغ می کنن ؟ شما با همه اونها مخالفین ؟ فرض بگیریم توی این بازی خیلی فراتر از چهارتا دونه ماچ و بوسه برن . بازم مشکلش چیه ؟ میشه یکی دقیقا توضیح بده یکی مثل منم متوجه بشه داستان چیه ؟
اینا تبلیغ نمیکنن بلکه سو استفاده میکنن از همجنس بازا و سیاه ها برای جیب مبارک:))این چیزا بین مردم اونجا مخصوصا عادیه ولی مانور الکی اعصاب همه رو بهم ریخته خب که چی مثلا

• Like
Reactions: Natural Killer

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
فقط ناتی نیست کل استودیوهای سونی زدن تو کار زن گرایی و لز و گی گرایی نسل بعد بعید نیست کریتوس گی بشه اصلا احتمالش کم نگیرید:lol:
تو همین HZD مردارو یه مشت پخمه نشون میداد که بدون زنا هیچ کاری نمیتونن بکنن:lol:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
شما از کجا میدونی که نیل دنبال توجه بیشتر نیست؟ این مسائل الان مده و بعید نیست که خواسته باشه از چنین راهی به محبوبیت بیشتری برسه.....
نیل و بروس نسل هفت یه چیز جدید خلق کردن یه بازی(که البته علاقه بروس به اویل4 توش بی تاثیر نبود) نه تبلیغ همجنس بازا این نه چیز جدید و نه چیز جزابیه که بخاطرش دوباره از نیل تقدیر و تشکر کنن......ولی این مسئله بشدت میتونه بین ملت محبوبش کنه یا مورد توجه قرار بده واگرنه همجنس بازی تو بازیش هیچ جای تقدیر و تشکری نداره......
بوسه ای که به لبای رایلی زد رو ندیدی ؟ ، بولدم شد اتفاقا ، این موضوع شهرت مهمه ، کسی که از ابتدا در ND ، کم اسمی نیس ، بهش آزادی کامل دادن ! ، امی با اون همه سابقش کم آورد ! ، و نیلو بروس بازی رو نجات دادن ، پله های ترقی رو یه پله کرد ! ، اینکه استعداد ذاتی نیل رو به سخره بگیرید جز بحثهای حاشیه ای چیزی رو ثابت نمیکنه . بحث همجنسگرایی هم الان چیزی نیس که خیلی غیر عادی جلوه کنه . ریخته ، چه توی فیلمها ، چه توی گیم .

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بوسه ای که به لبای رایلی زد رو ندیدی ؟ ، بولدم شد اتفاقا ، این موضوع شهرت مهمه ، کسی که از ابتدا در ND ، کم اسمی نیس ، بهش آزادی کامل دادن ! ، امی با اون همه سابقش کم آورد ! ، و نیلو بروس بازی رو نجات دادن ، پله های ترقی رو یه پله کرد ! ، اینکه استعداد ذاتی نیل رو به سخره بگیرید جز بحثهای حاشیه ای چیزی رو ثابت نمیکنه . بحث همجنسگرایی هم الان چیزی نیس که خیلی غیر عادی جلوه کنه . ریخته ، چه توی فیلمها ، چه توی گیم .
اون دیدم یه بوسه بود و تموم شد و رفت هیچ شلوغی سرش نبود همین
کسی منکر استعداد نیل نمیشه ولی الان اهمیت دادن به چندتا فیمنیست و گی و اشاره بیش از حد بهشون استعداد ذاتیه؟ عجب:| دقیقا موضوع اینه که همجنس گرایی بین اونا عادیه ولی امثال دراکمن الکی بهش اشاره میکنن و هی میخوان بخاطر پول و شهرت تبلیغش کنن:| والا دراکمن هم دست کمی از همون زن افراطی نداره بنده خدا اتقدر تو این چیزا فرو رفته حتی نتونسته jak بسازه:|

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اینا تبلیغ نمیکنن بلکه سو استفاده میکنن از همجنس بازا و سیاه ها برای جیب مبارک:))این چیزا بین مردم اونجا مخصوصا عادیه ولی مانور الکی اعصاب همه رو بهم ریخته خب که چی مثلا
دوست عزیز این شما هستی که داری از جو به وجود اومده استفاده میکنی تا ایدئولوژی خودت به کرسی بشونی.
تو همون MGS که شما عکسش پروفایلت گذاشتی بار ها از تصاویر سکشوال اگزجره استفاده شده چرا؟ برای جذب مخاطب و فروش بیشتر. یعنی همه مدیوم ها درگیر این قضیه هستند اگر خلاف این روتین باشه برای شما عجیب چون به کلیشه های جنسیتی عادت کردی. همین الان اگر الی یه پسر رو میبوسید همین شما سنگش به سینه میزدی

اين اشاره بيش از حد كه دوستان ميگن همون ٣٠ ثانيه كاتسين يا تريلر ديگه اي اومده ما خبر نداريم؟!

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دوست عزیز این شما هستی که داری از جو به وجود اومده استفاده میکنی تا ایدئولوژی خودت به کرسی بشونی.
تو همون MGS که شما عکسش پروفایلت گذاشتی بار ها از تصاویر سکشوال اگزجره استفاده شده چرا؟ برای جذب مخاطب و فروش بیشتر. یعنی همه مدیوم ها درگیر این قضیه هستند اگر خلاف این روتین باشه برای شما عجیب چون به کلیشه های جنسیتی عادت کردی. همین الان اگر الی یه پسر رو میبوسید همین شما سنگش به سینه میزدی

اين اشاره بيش از حد كه دوستان ميگن همون ٣٠ ثانيه كاتسين يا تريلر ديگه اي اومده ما خبر نداريم؟!
سنگش به سینه نمیزدم چون برام مهم نبود و فرقی نمیکرد(دروغ نگم هیچوقت از شخصیت الی خوشم نمیومد:D) من چیزی رو نمیخوام به کرسی بنشونم من میگم این چیزا اونجا عادیه ولی nd و دراکمن چسبیدن بهش ول نمیکنن الان انچارتد از این چیزا نداره ولی این ارتی که nd داد چیه؟ تبلیغ نیست؟:-wاین فن ارتا که توسط nd هی ریتوییت میشه تبلیغ نیست؟یا حمایت دراکم از اون خانم که اسمش یادم رفت اینا اشاره الکی و تبلیغات نیست؟ الان تبلیغات این چیزا تو بازی برای فروش بیشتر؟:|خب میخوایم که نباشه:|اگه بعد اصلی داستان این باشه واقعا ناامیدم میکنه:|
درباره mgs اره میدونم طراحی شینکاوا خیلی.........:D ولی هونطور که میبینی برا من چیزی نداره من نه از اون کانسبت هاش بدم میاد ونه برام فرقی میکنه(فقط چون طرفدار mgs و طراحی خفن شینکاوا هستم و تو طراحی کمی ازش پیروی میکنم گزاشتمش)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حالا به فرض که نیل دراکمن داره عقاید سیاسیش رو وارد بازی میکنه. اشکالش چیه؟ اینهمه فیلم و سریال سیاسی اجتماعی ساخته میشه بازی هم مدیومیه که پتانسیل این قضیه رو داره. مهم اینه کیفیت نهایی کار خوب باشه.

حالا اگر شما با این قضیه حال نمیکنید که خوب نظرتون به خودتون ارتباط داره. ولی نظر شما ربطی به کارگردان نداره. کارگردان مختاره چیزی رو که دوست داره بسازه هیچ قانونیم نیست که جلوش رو بگیره. بهتره باهاش کنار بیاین. اذیت میشین. قرار نیست همه بازیها فیلما و یا موسیق مورد علاقه ی شخص شما باشه.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
حالا به فرض که نیل دراکمن داره عقاید سیاسیش رو وارد بازی میکنه. اشکالش چیه؟ اینهمه فیلم و سریال سیاسی اجتماعی ساخته میشه بازی هم مدیومیه که پتانسیل این قضیه رو داره. مهم اینه کیفیت نهایی کار خوب باشه.

حالا اگر شما با این قضیه حال نمیکنید که خوب نظرتون به خودتون ارتباط داره. ولی نظر شما ربطی به کارگردان نداره. کارگردان مختاره چیزی رو که دوست داره بسازه هیچ قانونیم نیست که جلوش رو بگیره. بهتره باهاش کنار بیاین. اذیت میشین. قرار نیست همه بازیها فیلما و یا موسیق مورد علاقه ی شخص شما باشه.
کار به تلو ندارما. .. ولی همین فیلمی که میگی... شده یک وسیله گدایی نمره و جوایز... و منتقد از ترس حمله یک مشت ابله نمی تونه به اثر بگه بالا چشمت ابرو... چون یک برچسب به طرف میزنن...!
و هر مضخرفی داره تحویل گرفته میشه...!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کار به تلو ندارما. .. ولی همین فیلمی که میگی... شده یک وسیله گدایی نمره و جوایز... و منتقد از ترس حمله یک مشت ابله نمی تونه به اثر بگه بالا چشمت ابرو... چون یک برچسب به طرف میزنن...!
کل حرف من اینه که اتفاقا در راستای حرفی که شما میزنی کارگردان باید کار خودشو بکنه فارق ازینی که دیگران چی میگن. اتفاقا وقتی که دلی کار میکنه نتیجه کارش مورد توجه همه قرار میگیره

اگر بحث اینه که نیل حرف دل خودش این نیست و بخاطر جلب توجه اینکارو میکنه باید بگم هر کی این حرفو میزنه هیچ شناختی رو نیل نداره صرفا رو باد هوا حرف میزنه نیل حتی در دوران جوانی که کمیک مینوشته تم داستانش همین بوده. تا به حال تو نوتی ردش پایین بوده دست اون نبوده حالا که دستشه چیزی که میخواد رو داره میسازه.
در مجموع دوستان مشکلشون اینه که با قضیه ترنس بودن الی مشکل دارن .حالا بخاطر مذهب یا فرهنگ یا هر چی. منتها روشون نمیشه بگن. خودشونو بدر و دیوار میکوبونن بگن نیل سر خود شیرینی و شهرت و منتقد پسند شدن اینکارو میکنه. منتها من میدونم شما میدونی خودشونم میدونن ته دلشون همونیه که گفتم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

اتفاقا این چیزا تو گیمینگ خریدار ندارن و بعضاً واکنش منفی هم به دنبال داشته
برای نمونه مثلاً gta 5 پر از محتوایی هایه که کاملا متضاده با دایورسیتی و اجندای حال حاضر ، پس چرا ۹۷ شد.
تازه اون منقدی که گیر داد به این مسایل زامبی وار بهش حمله شد و حتی تهدید به مرگ شد ، خلاصه این جور مسائل جایی تو گیمینگ نداشته تا به امروز حداقل ،

هر وقت فن ها تونستن جلوی نمرات مضحک ادج و اسلانت مگیزین به jrpg ها رو بگیرن و تاثیر بزارن روی نقداشون ، روی نقد این مسائل هم میتونن

کل حرف من اینه که اتفاقا در راستای حرفی که شما میزنی کارگردان باید کار خودشو بکنه فارق ازینی که دیگران چی میگن. اتفاقا وقتی که دلی کار میکنه نتیجه کارش مورد توجه همه قرار میگیره

اگر بحث اینه که نیل حرف دل خودش این نیست و بخاطر جلب توجه اینکارو میکنه باید بگم هر کی این حرفو میزنه هیچ شناختی رو نیل نداره صرفا رو باد هوا حرف میزنه نیل حتی در دوران جوانی که کمیک مینوشته تم داستانش همین بوده. تا به حال تو نوتی ردش پایین بوده دست اون نبوده حالا که دستشه چیزی که میخواد رو داره میسازه.

در مجموع دوستان مشکلشون اینه که با قضیه ترنس بودن الی مشکل دارن .حالا بخاطر مذهب یا فرهنگ یا هر چی. منتها روشون نمیشه بگن. خودشونو بدر و دیوار میکوبونن بگن نیل سر خود شیرینی و شهرت و منتقد پسند شدن اینکارو میکنه. منتها من میدونم شما میدونی خودشونم میدونن ته دلشون همونیه که گفتم

والا از رونمایی بوسه تا به امروز من همیشه همین رو گفتم ، ولی مخالفای این قضیه ، به اکانت شبکه های اجتماعی نیل هم گیر میدن (دیگه هممون معنی و مفهوم اکانت شخصی رو می‌دونیم )

صد بار گفتم بازم میگم نیل خودش از فعالان این زمینه است ، با کارهاشم بارها نشون داده، خودش یه پرچمداره تو این قضایا ، نه اینکه بخواد توجه این بخش از جامعه رو جلب کنه ، یا به قول دوستان خود شیرینی کنه.

اگه کسی باور داره نیل جز هموناست که برای این صنعت سرطانن و نیل نباید از این بازیا بسازه و بازی های ناتی داگ از این محتوا ها نباید داشته باشه، بره ناتی داگ ثابت کنه ، نشون بده نویسنده و کارگردانی بهتر از نیله و جاش رو بگیره.

اگه نمیتونه و همچنان معتقده بازی های نیل پر از محتوای حال به هم زن و سرطانیه ، خوب ایگنور کنه ، سمتشون نره ، چه اصراری هست!!!!!؟

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
نمیدونم این ویدیو رو دیدن یا نه این چنل کلان رو محتویات بازی های ND میگرده و فن شدید ND هست. حالا فکر کنید چقدر اوضاع داغون بوده که این بابا صداش در اومده. کاملا مشخصه دراکمن داره Agenda
دایورسیتی فرو میکنه تو حلق طرف دار ها.همین قضیه تو TLOU 1 هم بود ولی به نظرم دراکمن اون ازادی عمل رو نداشت که رو این رو شو کیس اصلی بازی کنه.اینو یادتون نره که شخصیت Bill هم G*y بود.
خودم به شخصه بعد از دیدن تریلر TLOU 2 از لیست خریدم حذف شد.امیدوارم بلایی که سر DICE اومد سر ND نیاد.شک نکنید اگه رو این مورد پا فشاری کنن و بیس بازی رو این قضیه باشه بکلش زیادی خواهد داشت.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نمیدونم این ویدیو رو دیدن یا نه این چنل کلان رو محتویات بازی های ND میگرده و فن شدید ND هست. حالا فکر کنید چقدر اوضاع داغون بوده که این بابا صداش در اومده. کاملا مشخصه دراکمن داره Agenda
دایورسیتی فرو میکنه تو حلق طرف دار ها.همین قضیه تو TLOU 1 هم بود ولی به نظرم دراکمن اون ازادی عمل رو نداشت که رو این رو شو کیس اصلی بازی کنه.اینو یادتون نره که شخصیت Bill هم G*y بود.
خودم به شخصه بعد از دیدن تریلر TLOU 2 از لیست خریدم حذف شد.امیدوارم بلایی که سر DICE اومد سر ND نیاد.شک نکنید اگه رو این مورد پا فشاری کنن و بیس بازی رو این قضیه باشه بکلش زیادی خواهد داشت.

این رو هم دوستان در نظر داشته باشید که ایشون تا قبل تویتای ناتی داگ و نیل و E3 پارسال تمام قد از U4 و لاست لگاسی حمایت کرده و کامل پشت بازی بوده کلی هم سرش سرزنش شده ایشون که دیگه مشکل عقیده و اینجور چیزا براش نبوده ؟ یا احتملا ایشون هم جهان سوم زندگی میکنه ؟ :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر