xbox360 شما تا الان چقدر کار کرده

xbox 360 شما تا الان چقدر کار کرده

• 1 ماه

رای‌ها: 19 8.1%
  • 3 ماه

رای‌ها: 20 8.5%
  • 6 ماه

رای‌ها: 24 10.3%
  • یک سال

رای‌ها: 45 19.2%
  • یک سال و نیم

رای‌ها: 39 16.7%
  • دو سال

رای‌ها: 20 8.5%
  • دو سال و نیم

رای‌ها: 19 8.1%
  • سه سال

رای‌ها: 12 5.1%
  • سه سال و نیم

رای‌ها: 9 3.8%
  • چهار سال

رای‌ها: 27 11.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
بعد از یک سال و اندی کنسول عزیزم به ... رفت :biggrin1:
هفته ای 10 ساعت هم بازی نمی کردم ، واقعا که بد شانسم بعد از آپدیت فریمور به خاطر این بتمن لعنتی ، بعد از چند بار فریز شدن ، ارور میده ، اونم 3 چراغ چشمک زن ، الان 5 روزی هست که اینطوریه ، نمی دونم چیکارش کنم.
هیچکس هم تو این فروم به داد ما نرسید:((

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
شاید یکی از تنها کسانی باشم که دستگاهم حدود سه ساله بودن مشکل داره کار میکنه.البته باگر دیده باشید کلی حرکت روش رفتم!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مال من هم مادربرد زیفر و پریمیومنزدیک دوساله که بدون یه بار سه جراغه شدن سراپای!البته نشانه هایی از اتمام عمرش را داد.از جماله فریز کردن در اکثر بازی ها!بنابراین قراره امروز یا نهایتا تا آخر این هفته به فروش برسه تا یک عدد مادربرد جاسپر بیاد!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من حدود 5 تایی خریدم- ولی بشترینی که زنده مونده یکی بود با برد ذفیر 1سال و نیم (هفت ماه)عمر کرد-
فالکون یک سال و دو ماه - به حالت کما رفت - فعلا هیچی تو دست و بال نیست-
و در حال مطالعه ایم-
دستگاه بعدیمون ببینیم چقدر عمر میکنه:biggrin1:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
:confused:سلام.من xboxم رو ترم اول سال قبل خریدم.
و در تاریخ 15/7/88 هم 3 چراغ شد:-"
ببینیم این دفعه چه قدر عمر می کنه!!!
سلام.
بعد از تعمیر (که دو روز بعد از تاریخ بالا بود) پنج شنبه ی هفته ی قبل(88/9/19) تموم کرد.(دوباره):((یعنی تقریبا دو سال عمر کرد:(
منم دوره کنسول خط کشیدم:mad: و دوباره PC گیمر شدم.:-"
اینم از جنازش.:sick:
5 دقیقه پیش عکس گرفتم:
IMG0053A.jpg

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
واسه من فاکون بود از اون سری اول ها روزی 5 ساعتم باهاش بازی میکردم اخرشم 3 چراغ نشد ولی بن شد و مجبور شدم برم یه xbox360 ته دیگه بخرم:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
مال من از همون سری اولی هاست چند بار خراب شد خودم درستش کردم و هنوز داره کار میکنه و رازش هم در این هست که اتاقم را خنک نگه داشتم و کار ها کولینگ را روش انجام دادم البته میگم هی سه چراغ میده اگر محیط گرم بشه ولی من با xclamp درستش میکنم امیدو ارم حالا حالا ها هم خراب نشه آخرین بازی کهدرستش کردم یک ماه پیش بود البته میگم چون دیگه پول ندارکم یکی دیگه بخرم ازش خیلی مواظبت میکنم ولی بازم خراب میشه این کنسول آشغال ترین جنش را توی کل تاریخ داره اصلا شکی توش نیتس ولی بهترین بازی ها را هم داره

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
من یک مدل پرمیوم دارم تاریخ تولید 4/11/2005 با کمک خدا تا حالا که خوب کار کرده امیدوارم از این به بعد هم مشکلی نباشه

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
مال من که مال اول 2006 بود تا الان کار مي کرد ولي 2 روز پيش که بعد يه مدتي اومدم روشنش کنم ديدم 3 چراغ داد ولي دوباره روشن کردم مشکلي نداشت يه 2 روز اينجوري بود تا alan wake گذاشتم بعد ديدم سرش هنگ کردو...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر