xbox360 شما تا الان چقدر کار کرده

xbox 360 شما تا الان چقدر کار کرده

• 1 ماه

رای‌ها: 19 8.1%
  • 3 ماه

رای‌ها: 20 8.5%
  • 6 ماه

رای‌ها: 24 10.3%
  • یک سال

رای‌ها: 45 19.2%
  • یک سال و نیم

رای‌ها: 39 16.7%
  • دو سال

رای‌ها: 20 8.5%
  • دو سال و نیم

رای‌ها: 19 8.1%
  • سه سال

رای‌ها: 12 5.1%
  • سه سال و نیم

رای‌ها: 9 3.8%
  • چهار سال

رای‌ها: 27 11.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
پ.ن: برید حال کنید! مال من با مادربورد زفیر داره بهتر از جسپر بعضی ها کار میکنه!!!

پس من چی بگم که 2 سال و نیم ـه یک کنسول لانچ دارم و هنوز هم کار میکنه؟!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
من هم يه دونه لانچ داشتم بعد يك سال به f رفت. بعدش يه فالكون گرفتم كه الان يه سال هست دارمش زياد هم بازي ميكنم. البته اين يكي رو ديگه همه ي راه هايه كولينگ رو انجام دادم و ايشالا يه سه سالي برامون كار كنه

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
یه فالکون داشتیم که بعد از یک سال عمرش را داد به شما!

الان یه جسپر دارم (تمامی کارهای کولینگ را هم روش کردیم ، 2 ماهی میشه دارمش ) اما مطمئنم تا بالای 5 سال عمر میکنه!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اولا شما میخوای درباره 360 نظر سنجی بذاری تو خوده انجمنه 360 بذار، چرا تو Console vs Console ؟
بعدشم اصلا به نتیجه نظرسنجی نمیشه اطمینان کرد، حداقل باید ببینیم کیا رای دادن که یه وقت کسی الکی نزنه 1 ماه (بدلایله خاصی که دوستان درجریانند)، چرا نظرسنجی مخفیه؟
بعدشم به خیلی چیزا ربط داره، یکی روزی 10 ساعت با کنسول بازی میکنه یکی ماهی 10 ساعت، یکی خوب نگه داری میکنه یکی بد، یکی 2 ماهه کنسول خریده یکی دو ساله خریده، یکی کنسولش سوخته یکی هنوزم داره باهاش کار میکنه، یکی.... و ده ها پیش فرضه دیگه...
با این جور نظرسنجیا حداقل عمره سیب زمینی هم مشخص نمیشه، چه برسه به 360!

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
یه سال و سه ماهه که دارمش... فعلا با مشکلی برخورد نکرده : د ی

میگم معمولا با چند ساعت بازی کردن سه چراغ میشه؟؟ (حدودی)
علت اصلی این خرابی ها وجود قلع بدون سرب در زیر چیپ ها هست و همینطور بد کار کردن در ریبال کردن چیپ ها ... در حقیقت نمیشه دقیق گفت چقدر کار می کنه همه چیز بستگی به کیفیت کار روی دستگاه داره و شانسیه ولی تا اینجا آمار نشون داده که دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره یعنی شتریه که دم خونه همه می خوابه :biggrin1:.

ایشالا دستگاه همه همیشه سالم بمونه ^_^.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من حدود 3 سال-3 سال و نیمه که یه 360 لانچ دارم.خیلی باهاش بازی کردم.2 ماه پیش 3 چراغ داد(تازه دست خودم نبود! قرض دادم رفیقم 10 روز بعد 3 چراغه تحویل اورد خدا میدونه چی کارش کرده:|) X-clamp کردمش و هنوز داره کار میکنه:D رحم هم توی کارم نیست و از کنسول کار میکشم.
خدا میدونه اون زمانا که از لایو بن نشده بودم چند شب یه ضرب تا صبح با بچه ها R6 Vegas یا گیم های دیگه میزدیم.
الانم در صدد خرید یه Elite jasper هستم,فقط به دلیل اینکه میخوام به لایو برگردم:D

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم یه کنسول لانچ داشتم 2 سال و نیم کار کرد چند ماه پیش حین بازی کردن برق رفت روشنش نکردم دیگه
بعد چند روز دوباره روشن کردم دیدم سه چراغ میده دیگه X-Clamp هم نکردمش رقتم یه Arcade Jasper خریدم !

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
منم یه لانچ دارم تاریخ 11-2005 :D
روش های کولینگ رو روش اجرا کردم 12 ساعت هم روشن بوده ولی هیچ مشکلی نداره (هر کی دوست داره چشش بزنه :D هیچیش نمیشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر