نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
260
داشتم فالوت 4 رو برای ساعت 1000 ام بازی میکردم روی سریز با ماد های سنگین -مخصوصا ماد 4k 60 fps + موتور کریشن وقتی جاش باشه خیلی خوبه - فالوت 4 هنوز بعد از این همه سال سرگرم کننده است بعد هنوز داستانک میجوری داخلش بعد از 500 ساعت ! امیدوارم استار فیلد خیلی بهتر باشه .- البته یک چیزی درباره دنیا های پست اپالیپتیک هست که آدم رو جب خودش میکنه ..
View attachment 297515View attachment 297516View attachment 297517
سلام روی سریز چجوری میشه ماد ریخت ؟ میشه توضیح بدین..ممنون

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
سلام روی سریز چجوری میشه ماد ریخت ؟ میشه توضیح بدین..ممنون
سلام باید با مادینگ اشنا باشی من سالها روی پی سی اسکایرم‌ و ابلیون و فالوت ها ۳ و نیوگاس و ۴ رو‌ماد میزدم .روی کنسول محدوده و روی پلی استیشن که اصلا پیشنهاد نمیدم چون سونی اجازه کاستوم تکسچر نمیده ولی روی ایکس مخصوصا سریز ها بخاطر اس اس دی و هدروم بالایی که داره سریز ایکس نسبت به ایکس باکس وان ایکس میتونی تا 2 گیگ ماد نصب کنی . تکسچر لباس اسکین کارکتر سلاح و یک سری از بهترین های ماد های فالوت۴ رو نصب کنید. برای نصب بازیت بایدکاملا بروز باشه و بعد وصل باشی به نت بعد در منوی فالوت ۴ (سعی کن بازیت کامپلت ادیشن باشه یعنی همه دی ال سی ها نصب باشن )چون یک سری مادها نیازمند asset های دی ال سی ها هستن . بعد برو به بخش کریشن کلاب اونجا یک سری ماد پولی است که خیلی خوبن و تروفی رو هم دیزبل نمیکنن و زیر نظر خود بتسزدا درست شدنه و در ساختار بازی طوری نصب شدن که بازی رو مثلا بهم نمیزنن چون فالوت نقش افرینی است و آگر همون اول بازی یک مگنوم‌مثلا نصب کنی که با یک تیر دث کلا لجندری رو میکشه خوب چه بازی کردنی است نکنید بهتره. ماد های خود بتسزدا پولی هستن من همه رو امتحان کردم چند تا توپ دارن مثل کوله پشتی که خیلی کاربردی است و لی بقیه مادها تو بخش ماد مننجر هستن میتونید برید نگاه کنید رایگان و نصب کنید من لیست بهترین ها رو به نظر خودم نصب کردمه ماد باید لور فرندلی باشه نباید به ساختار بازی اسیب بزنه من معتقدم ماد باید فقط بازی رو بهتر کنه بعضی ها نه میگن مثلا شمشیر لیزری بیارید تو‌ فالوت اشکال نداره هرکسی یک سلیقه داره همه حق دارن هر جور دوست دارن استفاده کنند. من نظرم اینکه ماد لور فرندلی باشه انگار متعلق باشه به جهان بازی .خلاصه میرید در ماد مننجر و هر چی دوست داری نصب کن تا 2 گیگ بالا گوشه صفحه نوشته چقدر حجم مانده . بعد که نصب کردی بازی ربست میشه و میاد تو منو . سیو نسخه ماد شده جداست و جدیده و تروفی دیزبل میشه حتی اگر سیو داشته باشی بازی یک سیو بک اپ میسازه برای نسخه ماد تروفی هم قطع میشه ‌‌ من روی ۴ و پنج پلی استیشن مرتب سیو‌هام خراب شد چندین بار ولی روی‌ایکس با ماد های چه وان و چه سریز ایکس نزدیک به سیصد ساعت سیو‌دارم اصلا کرش نداشتم و همه چی اوکی است فقط اگر ماد زدی قبلش بازی رو موو کن رو درایو اینترنال ssd بعد ماد بزن دیگه هم تکنون نده بازی رو بین هارد دیسک ها چون ماد ها قاطی میکنه باید بری باز وریفای کنی .در کل یکم قلق داره ولی می ارزه بعضی مادها فالوت ۴ را بشدت لذت بخش میکنن .

آخرین ویرایش:

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
260
سلام باید با مادینگ اشنا باشی من سالها روی پی سی اسکایرم‌ و ابلیون و فالوت ها ۳ و نیوگاس و ۴ رو‌ماد میزدم .روی کنسول محدوده و روی پلی استیشن که اصلا پیشنهاد نمیدم چون سونی اجازه کاستوم تکسچر نمیده ولی روی ایکس مخصوصا سریز ها بخاطر اس اس دی و هدروم بالایی که داره سریز ایکس نسبت به ایکس باکس وان ایکس میتونی تا 2 گیگ ماد نصب کنی . تکسچر لباس اسکین کارکتر سلاح و یک سری از بهترین های ماد های فالوت۴ رو نصب کنید. برای نصب بازیت بایدکاملا بروز باشه و بعد وصل باشی به نت بعد در منوی فالوت ۴ (سعی کن بازیت کامپلت ادیشن باشه یعنی همه دی ال سی ها نصب باشن )چون یک سری مادها نیازمند asset های دی ال سی ها هستن . بعد برو به بخش کریشن کلاب اونجا یک سری ماد پولی است که خیلی خوبن و تروفی رو هم دیزبل نمیکنن و زیر نظر خود بتسزدا درست شدنه و در ساختار بازی طوری نصب شدن که بازی رو مثلا بهم نمیزنن چون فالوت نقش افرینی است و آگر همون اول بازی یک مگنوم‌مثلا نصب کنی که با یک تیر دث کلا لجندری رو میکشه خوب چه بازی کردنی است نکنید بهتره. ماد های خود بتسزدا پولی هستن من همه رو امتحان کردم چند تا توپ دارن مثل کوله پشتی که خیلی کاربردی است و لی بقیه مادها تو بخش ماد مننجر هستن میتونید برید نگاه کنید رایگان و نصب کنید من لیست بهترین ها رو به نظر خودم نصب کردمه ماد باید لور فرندلی باشه نباید به ساختار بازی اسیب بزنه من معتقدم ماد باید فقط بازی رو بهتر کنه بعضی ها نه میگن مثلا شمشیر لیزری بیارید تو‌ فالوت اشکال نداره هرکسی یک سلیقه داره همه حق دارن هر جور دوست دارن استفاده کنند. من نظرم اینکه ماد لور فرندلی باشه انگار متعلق باشه به جهان بازی .خلاصه میرید در ماد مننجر و هر چی دوست داری نصب کن تا 2 گیگ بالا گوشه صفحه نوشته چقدر حجم مانده . بعد که نصب کردی بازی ربست میشه و میاد تو منو . سیو نسخه ماد شده جداست و جدیده و تروفی دیزبل میشه حتی اگر سیو داشته باشی بازی یک سیو بک اپ میسازه برای نسخه ماد تروفی هم قطع میشه ‌‌ من روی ۴ و پنج پلی استیشن مرتب سیو‌هام خراب شد چندین بار ولی روی‌ایکس با ماد های چه وان و چه سریز ایکس نزدیک به سیصد ساعت سیو‌دارم اصلا کرش نداشتم و همه چی اوکی است فقط اگر ماد زدی قبلش بازی رو موو کن رو درایو اینترنال ssd بعد ماد بزن دیگه هم تکنون نده بازی رو بین هارد دیسک ها چون ماد ها قاطی میکنه باید بری باز وریفای کنی .در کل یکم قلق داره ولی می ارزه بعضی مادها فالوت ۴ را بشدت لذت بخش میکنن .
آقا دمت گرم و ممنون از توضیح کاملت...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
بحث ماد شد این ویدئو رو زمانی که Fallout 4 بازی میکردم ضبط کردم (یک سال پیش)
View attachment Fallout4.mp4
کیفیت رو آوردم پایین حجم کم شه، اینجا خیلی فاصله داره با تجربه اصلیش رو تلویزیون/مانیتور. بشدت زیبا بود بازیش با ماد حتی واسه 2023.

قطعا خیلیا دوس ندارن اما من گانپلی بازی رو به سمت CoD برده بودم (مثل Hit Marker Sound که صداشو موقع برخورد تیر به انمی میشنوید) جذابیت گانپلیش برام از خود CoD هم بیشتر شده بود مخصوصا چون انیمیشناش با ماد به نرمی CoD بود اما شوتینگ حالت رئال تر خود Fallout رو حفظ میکرد، دقیقا اون Sweet Spot مورد نظرم بود :D

این بازی 2015 بود با ماد این شکلی میشد خدا میدونه استارفیلد چی بشه دیگه :x
واسه اونم اولین کاری که کنم ماد Real Recoil و Hit Marker نصب میکنم (هیچ Fallout ـی رو بدون این دوتا نرفتم :D) از نظر انیمیشن ریلود و دیتیل اسحله ها اینقد Starfield پیشرفت کرده نسبت به قبلیا بنظر میرسه نیازی به ماد هم پیدا نکنه دیگه.

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
بحث ماد شد این ویدئو رو زمانی که Fallout 4 بازی میکردم ضبط کردم (یک سال پیش)
View attachment 297564
کیفیت رو آوردم پایین حجم کم شه، اینجا خیلی فاصله داره با تجربه اصلیش رو تلویزیون/مانیتور! واقعا زیبا بود بازیش با ماد حتی واسه 2023.
شاید بعضیا دوس نداشته باشن اما من گانپلی بازی رو به سمت CoD برده بودم (مثل Hit Marker Sound که صداشو موقع برخورد تیر به انمی میشنوید) واسه همین جذابیت گانپلیش برام از خود CoD هم بیشتر شده بود چون انیمیشناش بعد از ماد به نرمی CoD بود اما شوتینگ حالت رئال تر خود Fallout رو حفظ میکرد.

این بازی 2015 بود این شکلی میشد خدا میدونه استارفیلد چی بشه دیگه :x
واسه اونم اولین کاری که کنم ماد Real Recoil نصب میکنم (هیچ Fallout ـی رو بدون این نرفتم :D) + همین Hit Marker Sound، از نظر انیمیشن ریلود و دیتیل اسحله ها اینقد Starfield پیشرفت کرده نسبت به قبلیا بنظر میرسه نیازی به ماد هم پیدا نکنه دیگه.
فالوت ۴ رو الان میشه ۴ قشنگ با ماد تبدیلش کرد به بازی ۲۰۲۳ البته باید به نظر من مادها لور فرندلی باشن و و اون ۱۰۰ تا ماد اول نکسوس که خیلی دانلود داشتنه اونا عالین و بازی رو خارق العاده میکنن .دنیا و cbbe با vivid textures 😂😂😂😂

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
یک نظرسنجی در ارا برگزار شد من باب بهترین کنفرانس این چند هفته اخیر،این هم نتایج.

img_20230616_120146_v5nw.jpg

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
یک نظرسنجی در ارا برگزار شد من باب بهترین کنفرانس این چند هفته اخیر،این هم نتایج.

img_20230616_120146_v5nw.jpg
هرجا بازی خوب سینگل پلیر زیاد نشون بدن همونجا میبره . هرجام هی اونلاین مولتی پلیر نشون بدن هیچی نمیبره.
And that is a fact !!!

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
سرورهاي ديجيتال فاندري داون شده
سوپر فن بوي هاي يك پلتفورم خاص حمله كردن به الكس و جان كه شما دارين از ضعف استارفيلد توجيح ميكنين
(همون ويديويي كه توضيح ميدن چرا بازي روي سري اكس ٣٠ فريمه!)

اين بندگان خدا هم ميگن ما فقط شرايط رو تحليل كرديم و علتها رو گفتيم و از چيزي دفاع نكرديم

واقعا جاي تاسف داره اين حركات.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
سرورهاي ديجيتال فاندري داون شده
سوپر فن بوي هاي يك پلتفورم خاص حمله كردن به الكس و جان كه شما دارين از ضعف استارفيلد توجيح ميكنين
(همون ويديويي كه توضيح ميدن چرا بازي روي سري اكس ٣٠ فريمه!)

اين بندگان خدا هم ميگن ما فقط شرايط رو تحليل كرديم و علتها رو گفتيم و از چيزي دفاع نكرديم

واقعا جاي تاسف داره اين حركات.
توی دنیای واقعی خارج از بازی سنتر فن بازی بین اکس باکس و پلی استیشن تقریبا محو و نابود شده. اینایی هم که حمله کردن اکثرا خواهان و طرفدار استارفیلد روی اکس باکسن که حق دارن هم مد ۶۰ فریم هم بخوان.
یکم از جو دهه ۸۰ و ۹۰ خارح شید. دیگه تمام شذ اون دوران xbox vs playstation

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
این که حمله سایبری بشه خیلی دیگه جوکه 🤣🤣🤣🤣 فاز ها همه بالاست صد درجه .
موتور کریشن بشدت سی پی یو بانده من روی سی پی i7 اورکلاک زمان لانچش با ۹۸۰ تی ای حتی یک مدتی sli 980 ti بعد هم ۱۰۸۰ ti در‌خیلی از مکان های شلوغ از لحاظ جئومتری مثل داونتان باستون یا اون بخش اسکای اسکریپر ها بدشت فریم تنک‌میشد گلوگاه پردازشی درست میشد . هر چقدر هم توان پردازشی گرافیکی داشتی (۹۸۰ti sliکه غولی بود زمان خودش )باز سی پی یو باند بود موتور.
خیلی از کسانی که درباره fps صحبت میکنند به خیلی چیزهادقت نمیکنن من ویدیو فاندری رو ندیدمه هنوز (حقیقتا بعد از لانچ ها میبنم چون خیلی اسپویل میکنند البته خود دایرکت استارفیلد خیلی ویدیو داشت از همون ها میتونن استفاده کنن)
موتور کریشن همچنان مشکلات Gamebryo جد خودش رو داره . البته خیلی اپدیت شده ولی مثلا موتور وابسته است به fpsبیشتر از شصت نمیره که خودش یک معضل تو زمونه ۱۲۰ و ۲۴۰ بعد draw callموتور با سی پی یو خیلی ضعیفه برای همین شاهد بودیم یک محیط کوچیک هم مثل عار یا اتاق کوچیک باید لود میشد . البته تو فالوت ۴ خیلی از مشکلات موتور رو از بین بردن و شکل بسیار ابرومندی گرفت ولی این این استارفیلد رو من نمیدونم چقدر رفتنه جلوتر و چطوره که میتونه چنین محیط های عظیمی رو لود کنه صد در صد بهبود های عظیم داشته که تونستن این محیط ها رو خلق کنن بعضی شهرهاش خیلی عظیم تر از محیط فالوت ۴ هستند.
بحث ۶۰ اف پی اس برای من و به نظر من خیلی مهمه . من میتونم زلدا تیرز رو ۱۰۰۰ساعت بازی کنم ۳۰ فریم اگر فریم تایم خوب باشه که خوبه بد نیست .
چون فریم تایم مهمتره از فریم ریت . مدت زمانی که یک فریم رندر میشه هر چی کمتر باشه فریم تایم فریم ریت بیشتره و بالعکس . چون سوم‌شخص است .‌
اول شخص داستانش فرق داره هرچقدر هم شاتر اسپید و موشن بلار و حرفه‌ای ایمپلنت کنن که گویا id کمکشون کرده باز جادر داره لگ داره ۳۰ تا حتی روی الیت کنترلر با انالوگ بلند .شصت و ۱۲۰ برای اف پی اس حیاتی است بیشتر نه چون معتقدم بیشتر از ۱۲۰ فریم دیمینشینگ ریترن داره خیلی چیز باید قربانی بشه تا بازی بره بالای ۱۲۰ فریم . مثلا بودر ۳ روی سریز ایکس با الیت ۲ روی ۱۲۰ رویایی به نظر میاد ولی باباتر باید شروع کنی زدن از گرافیک اولیش امبین اکلوژن که میره برای های اف پی اس که قاتل کرافیکه و دیگه کانتکت شادو بین اجسام نیست همه چیزی انگار فلته تو محیط خیلی بد
این‌موتور متاسفانه توانایی نداره برای اف پی سی پایدار بالا
یک ایرادی هم‌داره د ر بخش heightmap-based terrain generator, که فقط قادره ریل تایم در‌یک axis در یک‌محور مودیفای کنه برای همین پله در فالوت ها نبود یا اسکایرم که بری بالا ازش مثل نردبان همیشه یک رمپ بود کنار برج ها .
بحث طولانی است دیجیتال فاندری هم‌ توش میمونه 😅 ولی در کل برای استارفیلد من در بحث لود و تکسچر و دراوکالز و انمیشین و مخصوصا لایتینگ خیلی ارتقا دیدم که غیر قابل باور بعضی از صحنه ها اصلا کریشن انجین باشه . البته ذات موتور خیلی قوی است اگر نسخه های ماد شده سنگین رو ببنید در نکسوس انگار فوتو ربلیزم شده در جاهایی.
منتهی این موتور سالها ارتقا داشته و بتسزدا هم با این موتور اشناست و کامیو نیتی هم همینطور و سالهاس براش ابزار مادینگ ساختنه .
ببخشید دوستان طولانی شد . اگر بتسزدا بتونه از overhead سریز ایکس و اس و تروپوت بالای ssd طوری استفاده کنه که مثلا رز ۱۰۸۰ بزاره ۶۰ یا بالاتر و بعد ۴کا drs یا native 30 اره خوبه چون انتخاب مهمه بازیباز باید حق انتخاب داشته باشه اونوقت میتونه‌سوییچ کنه .
من مطمئنم اگر موتور درست کار کنه سریز ایکس میتونه این بازی رو راحت ۶۰ به بالا حتی رندر کنه .

حالا یک‌بحثی هم هست اگر بیان ۴۰‌اف پی س بزارن برای کسانی که‌دسترسی به vrr یا جی سینک یا فریسینک دارن خیلی خوبه چون این تکنیک های وی سینک دیگه‌الان شده مین استریم و اکثرا دسترسی دارن .من خودم روی تی وی,که‌هر سه‌رو‌داره بازی میکنم تفاوت vrr داشتن یا نداشتن وحشتناکه اصلا متوجه بالا پاینن شدن fps نمیشید و همیشه فلوییداست بازی که حیاتیه برای شوتر سنگین .

۴۰ اف پی اس لاک با vrr ده بار از ۳۰ اف پی اس بهتره بعضی ها شاید فکر کنن ۱۰ اف پی اس چیزی نیست ولی بحث در فریم تایمه که کمتر میشه و در نتیجه latency میاد پایین .
۳۰ تا برای خیلی ها کیلر است مخصوصا اگر عادت کرده باشی به های رفرش ریت .من چند ساله دارم ۶۰‌به بالا میزنم سخته برام ۳۰ .
امیدوارم که تا قبل از لانچ‌کاری کنن اگر هم نشد باز هم میشه بازی کرد نه اینکه نشه !!ولی اونجور خیلی بهتره چون این کنسول های نسل جدید براحتی قادر هستند.

الان فالوت ۴ که روی کنسول های قبلی ۳۰ هم نبود ۶۰ اف پی ی اس الترا لاک است الترا روی سریز ابکس . چرا چون اینقدر توان سی پی یو اینا بالاست خنثی میکنه مشکلات موتور با ترد پردازشی رو ‌. حالا امیدوارم شصت اضاف کنن بعدا ‌‌.

آخرین ویرایش:

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
شوکیس اکس باکس پر بیننده ترین شوکیس در هفته گذشته بود با بیش از ۲/۳ میلیون بیننده همزمان
View attachment 297665

لري گذاشته بود اينو
منتهي سوال براي من اين بود شوكيس سوني چرا نيست؟

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
لري گذاشته بود اينو
منتهي سوال براي من اين بود شوكيس سوني چرا نيست؟
نوشته فقط شوکیس های هفته گذشته
شوکیس سونی هم ۲.۶۷ میلیون بازدید کننده داشت.
با ی مشت گس و تریلر داغون بیشتر از این شوکیس بازدید کننده داشته :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,793
نوشته فقط شوکیس های هفته گذشته
ضمن اینکه شوکیس سونی ۲.۶۷ میلیون بازدید کننده داشت.
با ی مشت گس و تریلر داغون بیشتر از این شوکیس بازدید کننده داشته :D
چون همه انتظار بازیهای استدیوهای شهره سینگل پلیرساز داشتن ، از قبل نمیدونستن که قراره یه مشت cg ببینن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر