نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
7 of the 10 most awaited games on Steam are Game Pass day one releases.
- Starfield
- Hollow Knight: Silksong
- Party Animals
- PAYDAY 3
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl
- ARK II
- Cities: Skylines II

mg94.jpg

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
دقیقا امروز برق ما ۲ بار رفت
هر بار هم آنتن خط گوشی می‌رفت
و بعد میومد اصلا اینترنت وصل نمیشد
کلا مدتی اینترنت نداشتم امروز

بعد مدتیه خط میزارم رو 4g کلا آنتن میشه ۱ خط
میزارم رو 3g حدودا فول میشه

تو همچین سرزمینی
دوستان نت از کجا میارن که راضی هستن؟

یهو تو همین هین برق رفتن و اومدن
فیوز پرید ، دود سفیدی از پریز کولر بلند شد
باز کردم دیدم کلا سیم ها ذوب شدن لخت شدن بهم چسبیدن
زنگ زدم برق کار بیاد ، همه کار داشتن
حالا دعا کنم موتور کولر نسوخته باشه
تازه نو خریده بودم

كدوم شهري شما؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448

تو همچین سرزمینی

تازه نو خریده بودم
شما وقتی برق نداری چطور بازی میکنی؟
یه لحضه حس کردم نگران سیما بودی که لختن 😃

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

تو همچین سرزمینی

تازه نو خریده بودم
هر روز لاگ مودم باید برات بفرستم؟

چیزی که شنیدم همینطور که اب مشکل پیدا کرده، توربین‌هایی هم در اون منطقه به مشکل خوردن.

من‌ تو منطقه پایین تهران قطعی اب و برق و اینترنت نداشتم.

سرعت اینترنتم با شیلتر شکون تا سرور المان خیلی بهتر از بدون شیلتر شکون با سرورای داخلی هست. فقط پینگ شیلتر بالاتره.

Attachments

• Screenshot_20230614_210900_Speedtest.jpg
    Screenshot_20230614_210900_Speedtest.jpg
    73.8 KB · مشاهده: 27
  • Screenshot_20230614_211145_Speedtest.jpg
    Screenshot_20230614_211145_Speedtest.jpg
    71.7 KB · مشاهده: 24
  • Like

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
همیشه انلاین بودن باید تبدیل به یک استاندارد شود تا توسعه دهنده اطلاعات دقیق تری بتواند از تجربه ی گیمر دربیارد پرداخت درون برنامه ای اگر p2w نباشد ابدا مشکلی نداره
من به نظرم تمام بازی ها حتی سینگل پیلرش هم باید حتما همیشه انلاین را اجباری کند حتی بازی ای مثل گاداو وار حتی بازی ای مثل اوود
حمله ی یورزها به بازی شاهکاری مثل GT7 اونم بابت چنین دلیل مسخره ای جدا ناراحت کننده بود
راست میگی وجدانا ؟؟!یا داری شوخی میکنی من الان متوجه نمیشم ! اونقت اگر نت ما رو بستن بعد به فرموده شما مثلا الدن دو اومده بود یا زلدا بعد دایم اونلاین بودن چه کنیم ؟؟ تکلیف چیه ؟ استارلینک وصل شیم ؟؟ همه دنیا از دایم اونلاین تنفر دارنه هیچ دلیلی نداره یک بازی دایم اونلاین باشه فقط و فقط دلیلش طمع سازنده است و بساط میکرو ترنزاکشن و جاسوسی از مخاطبش و و بزور کانتت بهش فروختن و ..... حتی یک دلیل مثبت نداره دایم اونلاین حتی یکی حتی اگر کانادا باشی جفت دفتر linus با ۲۰۰ مگابایت نه مگابیت اینترنت

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
رفقا در همین حین که فیل اسپنسر برنامه ای برای Xbox ندارد اعلام شد که استودیو People Can Fly در حال ساخت یک انحصاری بر اساس یکی از IP های مایکروسافت با بودجه ای بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون دلار است.احتمالا مربوط به سری Gears of War باشد.یعنی مایکروسافت حتی به این تعداد استودیو هم راضی نیست.
گیرز جاجمنت حرف نداشت داشتم بازیش میکردم چند وقت پیش رو سریز ایکس ‌‌اون عشقی که لیاقتش داشت بهش ندادن نسبت به گیرز یک که ریمیک شد و دو و سه که ۴کا اپ اسکیل میشن خار ق العاده به نظر میرسن ‌‌جاجمنت اینهاس نشد ولی بازی دوست داشتنی بود .

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
راست میگی وجدانا ؟؟!یا داری شوخی میکنی من الان متوجه نمیشم ! اونقت اگر نت ما رو بستن بعد به فرموده شما مثلا الدن دو اومده بود یا زلدا بعد دایم اونلاین بودن چه کنیم ؟؟ تکلیف چیه ؟ استارلینک وصل شیم ؟؟ همه دنیا از دایم اونلاین تنفر دارنه هیچ دلیلی نداره یک بازی دایم اونلاین باشه فقط و فقط دلیلش طمع سازنده است و بساط میکرو ترنزاکشن و جاسوسی از مخاطبش و و بزور کانتت بهش فروختن و ..... حتی یک دلیل مثبت نداره دایم اونلاین حتی یکی حتی اگر کانادا باشی جفت دفتر linus با ۲۰۰ مگابایت نه مگابیت اینترنت
1. من و شما مرکز جهان نیستم که هیچ، در دنیا حذف شده نیز هستیم پس نه تایید من تاثیر دارد نه نگرانی شما
2. مگر من اینترنت شما را قطع میکنم که من باید پاسخگو باشد؟ یا سونی مایکروسافت و نیتندو ؟ یا یک افراد دیگری؟
3. این ایده ی جاسوسی از شرکت ها بزرگ از مشتری دقیقا مانند داستان سریال ترکی کلید اسرار هست در دنیایی کنار این همه نهاد نظارتی دولتی که وجود دارد بیشمار افرادی هستند که میخوان دست این شرکت های جهان خوار رو کنند خب تا حالا تیرشون به سنگ خورده مگر در کنسول من یا شما چیز چی نگهداری میشود که ارزش این ریسک را داشته باشد پس اگر قرار است با اتصال به انترنت کل دار و ندارمان در اینترنت اپلود شود پس این موبایل گیمر ها که بیچاره اطلاعات زیادی از شون لو رفته.به هر حال در گوشی اطلاعات شخصی تر نسبت به کنسول نگه داری میشود
4. امروز تعداد بسیار زیادی بازی F2p و مولتی پلیر در بازار هست چطور برای این بازی ها نیاز به ۲۰۰ مگابایت بر ثانیه نیست؟
5.ناشر برای رضای خدا بازی نمیسازد که بخواهد ان را به دیگران هبه کند تمامی ناشرانی که به سمت بازی های gaas رفتند و میروند بابت این است بتوانند سود حاصله را در بخش ها زیاده تر ترزیق کنند وگرنه این بازی ها نبود بازی سازی با بحران برزگی روبرو میشد اینم روش درامدی هست ابدا مشکلی ندارد انتخابش با کاربر هست
6. کلاد گمینک بالاخره در اینده نسبت به امروز رشد خواهد کرد من نمیدانم چقدر رشد میکند اما بر طبق فرضیات cma اگر این پتلفرم رشد کرد و در یک اینده ی فرضی به لید پتلفرم تبدیل شد ان موقع را نیز لحاظ کردید؟
7. از نبود یک استاندارد مشخص سازنده ها سر همین ویژگی به تجربه ی بازی اسیب زدند چرا که هر وقت سود بازی تمام شد سرور را خاموش میکنند یا تکنولوژی که استفاده میکنند ممکن است بسیار ساده و پیش افتاده باشد اگر بشود کاری کرد که این هم یک چارچوبی داشته باشد که توسعه دهنده برای انلاین کردن اجباری باید یک سری پیش نیازهایی را رعایت کرده باشد وضعیت بهتر میشود
8. همین بازی الدن رنیگی که مثال زدید انلاین اختیاری داشت توسعه دهنده الان با توجه به اطلاعاتی که جمع اوری کرده به راحتی میتواند بفهمد کدام مناطق برای گمیرها جذاب تر بوده کدام مناطق خیر، سپس این تجربه را در بازی بعدی اش اعمال کند این طوری تجربه ی ما از بازی بهتر میشود در ضمن باگ های بازی زودتر شناسایی میگردد

• Poker Face
Reactions: Dante _Sparda

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
1. من و شما مرکز جهان نیستم که هیچ، در دنیا حذف شده نیز هستیم پس نه تایید من تاثیر دارد نه نگرانی شما
2. مگر من اینترنت شما را قطع میکنم که من باید پاسخگو باشد؟ یا سونی مایکروسافت و نیتندو ؟ یا یک افراد دیگری؟
3. این ایده ی جاسوسی از شرکت ها بزرگ از مشتری دقیقا مانند داستان سریال ترکی کلید اسرار هست در دنیایی کنار این همه نهاد نظارتی دولتی که وجود دارد بیشمار افرادی هستند که میخوان دست این شرکت های جهان خوار رو کنند خب تا حالا تیرشون به سنگ خورده مگر در کنسول من یا شما چیز چی نگهداری میشود که ارزش این ریسک را داشته باشد پس اگر قرار است با اتصال به انترنت کل دار و ندارمان در اینترنت اپلود شود پس این موبایل گیمر ها که بیچاره اطلاعات زیادی از شون لو رفته.به هر حال در گوشی اطلاعات شخصی تر نسبت به کنسول نگه داری میشود
4. امروز تعداد بسیار زیادی بازی F2p و مولتی پلیر در بازار هست چطور برای این بازی ها نیاز به ۲۰۰ مگابایت بر ثانیه نیست؟
5.ناشر برای رضای خدا بازی نمیسازد که بخواهد ان را به دیگران هبه کند تمامی ناشرانی که به سمت بازی های gaas رفتند و میروند بابت این است بتوانند سود حاصله را در بخش ها زیاده تر ترزیق کنند وگرنه این بازی ها نبود بازی سازی با بحران برزگی روبرو میشد اینم روش درامدی هست ابدا مشکلی ندارد انتخابش با کاربر هست
6. کلاد گمینک بالاخره در اینده نسبت به امروز رشد خواهد کرد من نمیدانم چقدر رشد میکند اما بر طبق فرضیات cma اگر این پتلفرم رشد کرد و در یک اینده ی فرضی به لید پتلفرم تبدیل شد ان موقع را نیز لحاظ کردید؟
7. از نبود یک استاندارد مشخص سازنده ها سر همین ویژگی به تجربه ی بازی اسیب زدند چرا که هر وقت سود بازی تمام شد سرور را خاموش میکنند یا تکنولوژی که استفاده میکنند ممکن است بسیار ساده و پیش افتاده باشد اگر بشود کاری کرد که این هم یک چارچوبی داشته باشد که توسعه دهنده برای انلاین کردن اجباری باید یک سری پیش نیازهایی را رعایت کرده باشد وضعیت بهتر میشود
8. همین بازی الدن رنیگی که مثال زدید انلاین اختیاری داشت توسعه دهنده الان با توجه به اطلاعاتی که جمع اوری کرده به راحتی میتواند بفهمد کدام مناطق برای گمیرها جذاب تر بوده کدام مناطق خیر، سپس این تجربه را در بازی بعدی اش اعمال کند این طوری تجربه ی ما از بازی بهتر میشود در ضمن باگ های بازی زودتر شناسایی میگردد
بازی ها نباید همیشه اونلاین باشند دایم اونلاین فرق داره با بازی که بخش اونلاین داره ‌‌‌‌‌ فکت چکینگ نمیخواد این همه شماره زدی .برو ردیت اینجا هم نه یک سوال از هر صد نفر بپرسی ۹۹ تاش میگه من نمیخوام بازی تک نفره ام نیازمند وصل شدن به اینترنت باشه . من صحبت بازی سینگل کردم نه f2p و شوتر انلاین و ... من گفتم بازی تک نفره ‌‌ بازی که بخش داستانی داره نیازمند این قابلیت نیست .به نظر شما وقتی بلیزار د یا ea اینکارا رو میکنن شما بهشون اطمینان داری؟؟!! شما کلاد بازی کن با اینترنت نفتی ما . خوب باید به فکر خودمون باشیم من خودم چهار پلتفرم ۲۴ ساعته وصلم به نت ولی دائم اونلاین تک نفره هیچ منطقی نداره و بقیه بحث به گفته من ربطی ندارد. ‌‌خودتون داری میگی اختیاری باید همه اختیاری باشن فورس کردن یک چیزی به یوزر درست نیست .برای همین یک بازی مثل gt دایم اونلاین میشه برو متای یوزرش رو ببین اونا هم مثل ما حذف شده هستند ؟!نه اشتباه نظرتون .من تا الان یک بازیباز ندیدم از کانسنت اینترنت کانکشن دفاع کنه حتی اونکه به بهترین اینترنت ها دسترسی داره .

آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا همیشه آنلاین بودن با توجه به گسترش اینترنت شاید چالش خاصی نباشد ولی حداقل برای ما که اینترنت فاجعه ای داریم خبر خوبی نیست و به نظرم نباید از این موضوع حمایت کرد.حتی با وجود اینکه اعلام شد تحریم های مربوط به حوزه اینترنت برداشته شده است ولی در عمل مشاهده می کنیم که مایکروسافت تلاشی برای دسترسی عادی ما به شبکه Live انجام نمی دهد که واقعا این موارد قابل دفاع نیست.به عنوان یک طرفدار نباید چشم رو به تمام ایرادها بست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
رفقا همیشه آنلاین بودن با توجه به گسترش اینترنت شاید چالش خاصی نباشد ولی حداقل برای ما که اینترنت فاجعه ای داریم خبر خوبی نیست و به نظرم نباید از این موضوع حمایت کرد.حتی با وجود اینکه اعلام شد تحریم های مربوط به حوزه اینترنت برداشته شده است ولی در عمل مشاهده می کنیم که مایکروسافت تلاشی برای دسترسی عادی ما به شبکه Live انجام نمی دهد که واقعا این موارد قابل دفاع نیست.به عنوان یک طرفدار نباید چشم رو به تمام ایرادها بست.
من تو ایرانم مشکلی ندارم. وصل بودن هم در حد تبادل دیتا با سرور هست. هزینه‌ای برات نداره.
Call of duty چند سال هست با همین شکل پیش میره. کسی تو دنیا باهاش مشکلی نداره. انلاین بودن ۲ تا هدف داره، جلوگیری از بازی‌کپی و تبادل دیتا. تبادل دیتا توی Forzza مربوط به بخش Ai بازی و انالیز کردن بازیکنا هست.
کسی که بازی رو دانلود می‌کنه مطمئنن مشکلی با کانکت شدن به اینترنت نداره. کسی هم که بیرون بازی هکی براش میریزن، مشکل خودشه.

برای من فرقی نداره که چه بازی باشه. همین الان تو خونه کنسولم به نت وصل هست و اپدیتی باشه انجام‌ میده. موقع بازی هم وصله. مشکلی ندارم. اینترنت هم فاجعه نیست.

• Like
Reactions: shinsuke

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,283
نام
علیرضا
شخصا وقتی آنلاین بودن فورتزا موتوراسپورت رو شنیدم همون حسی دست داد بهم که برا گرن توریسمو دست داد
نارضایتی
یه سری دوستان حالا طوری از این تصمیم دفاع میکنن انگار یادشون نیست چند وقت پیش برا ردفال بعد خبر اتصال آنلاین اجباری داشتن چجوری بیانیه تحریم بازی رو صادر میکردن
تهش هم که بازی خودش خودش رو کشت کاری نداریم حالا

• Like

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
داشتم فالوت 4 رو برای ساعت 1000 ام بازی میکردم روی سریز با ماد های سنگین -مخصوصا ماد 4k 60 fps + موتور کریشن وقتی جاش باشه خیلی خوبه - فالوت 4 هنوز بعد از این همه سال سرگرم کننده است بعد هنوز داستانک میجوری داخلش بعد از 500 ساعت ! امیدوارم استار فیلد خیلی بهتر باشه .- البته یک چیزی درباره دنیا های پست اپالیپتیک هست که آدم رو جذب خودش میکنه ..
IMG_20230615_183507.jpg IMG_20230615_183434.jpg IMG_20230615_180427.jpg

IMG_20230620_212423.jpg
نور چراغ سریز هم گذاشتم توی شات نگن نسخه پی سی است !! :-?? با 2 گیگ ماد فقط تکسچر و لایتینگ و افزایش رزلشون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر