Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
581
IMG_20231017_102833_399.jpg
استودیوی Beenox از تاسیس شعبه دوم خودش در مونتریال خبر داد.

- اخیرا مستر چیف به رینبوسیکس اضافه شده. کاراکترهایی که حالا مایکروسافت از دنیای گیم داره، خیلیهاشون حالا میتونند به وارزون اضافه بشند و اتفاقا میتونند خیلی مرتبط تر از کاراکترهایی مثل نیکی میناژ باشند.
تقریبا همین کار رو خود ABK انجام داده و مثلا از دنیای دیابلو به خوبی برای ایونت امروز هالووین استفاده کرده.
مایکرو هم میتونه از مارکوس فینیکس تا مستر چیف و بلازکوویچ و دووم گای استفاده کنه.

گفتم بلازکو، Call Of Duty: Return to Castle Wolfenstien با همکاری Treyarch چه شود😁

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
پست مربوط به XGS رو اپدیت کردم. بعدا برا بتزدا رم اپدیت میکنم. اکتیویژن رو فک کنم بهتره وایسیم تا اون تاریخی که قراره درباره مسیر جدید و ... صحبت کنن.
لینک پست اطلاعات استودیو های XGS
همه رو نوشتم شاید یه تست بکنم همه رو بیارم رو پست پین، گرچه خیلی سنگین میشه پست ولی خب یه تلاشی میکنم ببینم میشه یا نه. دسترسی راحت تره اینجوری.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
پست مربوط به XGS رو اپدیت کردم. بعدا برا بتزدا رم اپدیت میکنم. اکتیویژن رو فک کنم بهتره وایسیم تا اون تاریخی که قراره درباره مسیر جدید و ... صحبت کنن.
لینک پست اطلاعات استودیو های XGS
همه رو نوشتم شاید یه تست بکنم همه رو بیارم رو پست پین، گرچه خیلی سنگین میشه پست ولی خب یه تلاشی میکنم ببینم میشه یا نه. دسترسی راحت تره اینجوری.
عالی شده😍
به نظرم همرو بیار رو پست اول. ابهت کار بیشتر حس میشه)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
عالی شده😍
به نظرم همرو بیار رو پست اول. ابهت کار بیشتر حس میشه)
یه مشکل هست که هر پست جمعا ۳۰ تا عکس میتونه بگیره و تعداد استودیو ها از ۳۰ تا بیشتره الان.
مگر اینکه برا یه سری نخودی ها مثل آلفا داگ که اصلا نمیدونیم چیه یا یه سری استودیو های اکتی که صرفا نقش ساپورت دارن، عکس نزارم

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
یه مشکل هست که هر پست جمعا ۳۰ تا عکس میتونه بگیره و تعداد استودیو ها از ۳۰ تا بیشتره الان.
مگر اینکه برا یه سری نخودی ها مثل آلفا داگ که اصلا نمیدونیم چیه یا یه سری استودیو های اکتی که صرفا نقش ساپورت دارن، عکس نزارم
به نظر من پابلیشرها و نخودی هارو بیار تو پست دوم.
در هر صورت کاری که کردی بسیار زیباست.
خسته نباشی

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
هیلو اینفینت بازی بدی نیست...پشتیبانیش کم بوده...البته دارن محتوا میسازن...به نظرم با یک استودیو نمیشه گس ساخت...مایکروسافت بیاد Certain Affinity رو بخره که کلا ساپورت هیلو و کاد رو ادامه بدن 😁😁
الان اینفینت تو وضع خوبیه با رهبری جدید

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
Roadmap بروز شده Klobrille با تمام لایوسرویس ها

من خیلی خیلی زیاد برای پروژه PCF هیجان دارم.
به نظرم یکی از استدیو هایی هستن که اگر واقعا بودجه داشته باشند آینده خیلی خیلی روشنی دارند.
هنوز که هنوزه به نظرم بولت استورم یکی از فراموش نشدنی ترین بازی هایی هست که بازی کردم.
حتی گیرز جاجمنت هم به جز بخش عوض کردن کنترول ( که خیلی احمقانه بود)، به نظرم بازی باحالی بود. یه اشتباهاتی مثل ساختار طراحی مراحل بد داشت ولی در کل من دوسش داشتم.

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
Phil Spencer - CEO of Microsoft Gaming

Sarah Bond - President of Xbox

Matt Booty - President of game content and studios, including ZeniMax

James Leder - CEO and Head of ZeniMax

Alan Hartman - Head of Xbox Game Studios

Mike Ybarra - President of Blizzard