Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
با تشکر از @Bahram که تاپیک رو منتقل کرد این بخش.

پست اول هم آپدیت میکنم به زودی و یه پست رزروی که اول تاپیک هست رو برا استودیو های جدید اکتیویژن اختصاص میدم.

باقی استودیو هارم اطلاعاتشون رو آپدیت میکنم. رو پست اول لینک پست مربوط به XGS و بتزدا هست که بزنید میرید به پست معرفی شون . برا اکتی هم میزنم. دیگه تعداد اینقدر زیاده نمیشه تو یه پست گزاشت. صفحه باز نمیشه درست اصلا اینقدر سنگین میشه.😁
@Bahram
کاش گیمپس رو‌هم بیاری اینور.

بخدا هر سری کلی دنبالش می‌گردم😁

• Like
Reactions: Bax and aha2012

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
با تشکر از @Bahram که تاپیک رو منتقل کرد این بخش.

پست اول هم آپدیت میکنم به زودی و یه پست رزروی که اول تاپیک هست رو برا استودیو های جدید اکتیویژن اختصاص میدم.

باقی استودیو هارم اطلاعاتشون رو آپدیت میکنم. رو پست اول لینک پست مربوط به XGS و بتزدا هست که بزنید میرید به پست معرفی شون . برا اکتی هم میزنم. دیگه تعداد اینقدر زیاده نمیشه تو یه پست گزاشت. صفحه باز نمیشه درست اصلا اینقدر سنگین میشه.😁
اینم برای کمک ;)

3kxk9mp.jpeg 7os8zjX.jpeg nGdkow1.jpeg
J7uYFI2.jpeg Q90ZIfe.jpeg XZgfn6e.jpeg
Nw4Arye.png 5beYZzz.jpg Ujdzf45.jpg
bKt87Ev.jpeg vHHfl7m.jpeg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,572
نام
محمد
سیاه روزگاری شده. تعداد کارمندای ۳۴۳ از ترن ۱۰ و ... بیشتره:|
بعد از انجام این معامله ، بهترین خبر واسه من بستن ۳۴۳ هستش. گِل بگیرید در اون طویله رو. حمالا هر چی خاطرات از هیلو داشتیم چیز زدن توش:|

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
سیاه روزگاری شده. تعداد کارمندای ۳۴۳ از ترن ۱۰ و ... بیشتره:|
بعد از انجام این معامله ، بهترین خبر واسه من بستن ۳۴۳ هستش. گِل بگیرید در اون طویله رو. حمالا هر چی خاطرات از هیلو داشتیم چیز زدن توش:|

هیلو اینفینت بازی بدی نیست...پشتیبانیش کم بوده...البته دارن محتوا میسازن...به نظرم با یک استودیو نمیشه گس ساخت...مایکروسافت بیاد Certain Affinity رو بخره که کلا ساپورت هیلو و کاد رو ادامه بدن 😁😁

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
هیلو اینفینت بازی بدی نیست...پشتیبانیش کم بوده...البته دارن محتوا میسازن...به نظرم با یک استودیو نمیشه گس ساخت...مایکروسافت بیاد Certain Affinity رو بخره که کلا ساپورت هیلو و کاد رو ادامه بدن 😁😁
343 قطعن بعد تغییرات بنیادینی که در ساختارش داشت ، بهتر شده یعنی مشهوده، از سیزن 4 و 5 هیلو مشخصه.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
به نظرم یه پارتی گیم از اولین کار هایی هست که ماکروسافت باید انجام بده. هم ساخت آسونه و هم با این هم کاراکتری که دارن فوق العاده جذابه.
crash racing جدید + کرکتر های rare

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر