Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
بچه ها یه راهنمایی میکنید منو .
چندماه پیش برای برادرزادم یه سری اس خریدم همون تهران گفتم براش چندتا بازی بریزن ( هکی ) . مشکلش اینه که خسته میشه زود تو یزد هم جای مثل آدم نیست هی ببره براش بازی بریزن بهش گفتم اکانت اصلی گیم پس هم میتونه بگیره .
خودمم قبلا یه سری اس خریده بودم ولی الان یادم رفته ساز و کارش .
1- الان قیمت اکانت یک ساله تقریبا چنده ؟ یادمه چند سال پیش که گرفتم نمیدونم یه Exploit تو ریجن آرژانتین بود چی بود میزدن 13 ماهه 15 ماهه میدادن با قیمت عالی . الانم اینا هستن ؟ اگه آره قیمت تقریبی چنده بهم بگید به داداش بگم .
2- موقع بازی کردن باید کنسول به نت وصل باشه ؟ اگه وصل نباشه نمیره داخل بازی درسته ؟ بعد اگه وسط بازی نت قطع بشه از بازی میپره بیرون ؟
3- برای اینترنت یا دانلود باید DNS و این چیزا بزنه یا راحت وصل میشه ؟
4- دنگ و فنگش برای کسی که فنی نیست زیاده به نظرتون ؟ اگه هی قراره از بازیش بپره بیرون یا دانلود نکنه و قطع بشه و dns بخواد بهش بگم کلا بیخیال اورجینال بشه همون بره بگه براش هکی بخرن ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
چندماه پیش برای برادرزادم یه سری اس خریدم همون تهران گفتم براش چندتا بازی بریزن ( هکی ) . مشکلش اینه که خسته میشه زود تو یزد هم جای مثل آدم نیست هی ببره براش بازی بریزن بهش گفتم اکانت اصلی گیم پس هم میتونه بگیره .
1- الان قیمت اکانت یک ساله تقریبا چنده ؟ یادمه چند سال پیش که گرفتم نمیدونم یه Exploit تو ریجن آرژانتین بود چی بود میزدن 13 ماهه 15 ماهه میدادن با قیمت عالی . الانم اینا هستن ؟ اگه آره قیمت تقریبی چنده بهم بگید به داداش بگم .
2- موقع بازی کردن باید کنسول به نت وصل باشه ؟ اگه وصل نباشه نمیره داخل بازی درسته ؟ بعد اگه وسط بازی نت قطع بشه از بازی میپره بیرون ؟
4- دنگ و فنگش برای کسی که فنی نیست زیاده به نظرتون ؟ اگه هی قراره از بازیش بپره بیرون یا دانلود نکنه و قطع بشه و dns بخواد بهش بگم کلا بیخیال اورجینال بشه همون بره بگه براش هکی بخرن ؟
قیمتا امسال افزایش خوردن چند ماه پیش دقیقا نصف بود الان ۱۳ ماهه ظرفیت هوم دوکی دوکی فک کنم ۱۳۰۰ میده که بازم خوبه
۲. ظرفیت هوم بخری نیازی نیست به نت وصل باشه افلاینم میتونه بشه
۳. باید دی ان اس ست کنه ولی یبار میزنی میمونه و زیاد اذیت نداره
۴. دیگه بستگی به خودش داره اگه حوصله یاد گرفتن و کار کردن باهاشو داره براش بصرفه درمیاد میزنی دانلود و راحت پلی میدی هروقتم خواست پاک میکنه هرچی خواست دانلود میکنه از گیم پس اگر سختشه و فکر میکنی نمیتونه یاد بگیره بده بیرون بریزن

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,427
نام
aliakbar
1-از اون اکانتها چند وقتیه ندیدم،به نظرم یه اکانت بلند مدت هوم بگیر که قیمتش هم زیاد بالا نشه.

2-واسه شروع بازیهای گیم پس نت لازمه ولی با قطع شدن نت بازی بیرون نمیاد مگه اینکه مثل فورزا نت الزامی باشه.

3-یه dns شکن بزنی دیگه لازم نیست تغییرش بدی،
همون کارت و راه میندازه

4-دنگ و فنگ خاصی نداره،یه بار که بزنه یاد میگیره.
تجربه نشون داده واسه اون سن بچه ها گیمپس بهترین گزینه است چون اونقدر بازی داره که همه رو هم بخواد تست کنه نمیتونه.

درکل هکی راحت تره ولی نه واسه کسی مثل من که کرم امتحان کردن بازیها رو داره.

• Like
Reactions: Scαrface

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
تجربه نشون داده واسه اون سن بچه ها گیمپس بهترین گزینه است چون اونقدر بازی داره که همه رو هم بخواد تست کنه نمیتونه.
برای بالای 30 ساله ها هم جوابه و مختص بچه ها نست و محدودیت سن نداره :D

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
586
View attachment 315168

بازی هایی که اخر اکتبر از سرویس خارج میشن
پرسونا 5 رویال رو که نمیدونم بتونید دو هفته ای تمومش کنید :D
ولی Signalis رو از دست ندید هیچ رقمه
بابت معرفی این بازیها واقعا ازت ممنونم.
پرسونا رویال خیلی باحاله و چند وقتی هست که رفتم سراغش. یعنی اگه رو گیم پس نبود تا اخر عمرم سراغش نمیرفتم.
پرسونا رویال دقیقا برای من حکم chill out داره. اوپنینگ بازی با اون موزیکش تنه میزنه به هر اوپنینگ انیمه های دیگه و در رتبه دوم بعد از FMA:B قرار میگیره.
دموهای انیمه ای بازی هم جوریه که بازم تنه میزنه به هر انیمه دیگه ای.
برای من صدا و موسیقی تو بازیها خیلی مهمه‌. حالا اگه بازی ژاپنی باشه دوبله هم ژاپنی دیگه هیچی.
دوبله بازی هم به ژاپنی حرف نداره هر کی انگلیسی بازیش کنه از ما نیست.
گیمپلی بازی هم یه جور اعتیادآوری هست که نمیشه به راحتی ازش دست کشید.
یه چیز عجیب غریبی داره بازی، اون اتمسفرش کلا شما رو با خودش میبره به دنیایی که ساخته و خودتون رو کاملا تو اون محیط میتونید تصور کنید.
اگه از دنیای اکشن و این چیزها خسته شدید و دنبال یه تجربه تازه ای هستید و حس و حال انیمه ای دارید این بازی هدیه هست.
خیلی هم برام جذابه پرسونا جدید با امکانات نسل نهمی چی میشه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
1-از اون اکانتها چند وقتیه ندیدم،به نظرم یه اکانت بلند مدت هوم بگیر که قیمتش هم زیاد بالا نشه.

2-واسه شروع بازیهای گیم پس نت لازمه ولی با قطع شدن نت بازی بیرون نمیاد مگه اینکه مثل فورزا نت الزامی باشه.

3-یه dns شکن بزنی دیگه لازم نیست تغییرش بدی،
همون کارت و راه میندازه

4-دنگ و فنگ خاصی نداره،یه بار که بزنه یاد میگیره.

درکل هکی راحت تره ولی نه واسه کسی مثل من که کرم امتحان کردن بازیها رو داره.
ممنون . یه جا اکانت هوم 5 ماهه ( دوکی دوکی ـه اسم چنلش فکر کنم ) میده 550 که خوبه براشون بگیرم ببینم اصلا میتونن باهاش کار کنن یا نه .
فقط یه سوال . دستگاه چون هکی بوده بهتره ریست فکتوری کنم براشون و بعدش بالا اومد اکانته که میخریم رو بزنم داخلش درسته ؟
این هوم و اینا هم نمیدونم چطوریه . همون آیدی پس رو که فروشنده میده ساین این میکنیم و رو همون اکانت هم میتونن بازی کنن ؟ یا بهتره یه اکانت دیگه بسازم براشون ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,427
نام
aliakbar
ممنون . یه جا اکانت هوم 5 ماهه ( دوکی دوکی ـه اسم چنلش فکر کنم ) میده 550 که خوبه براشون بگیرم ببینم اصلا میتونن باهاش کار کنن یا نه .
فقط یه سوال . دستگاه چون هکی بوده بهتره ریست فکتوری کنم براشون و بعدش بالا اومد اکانته که میخریم رو بزنم داخلش درسته ؟
این هوم و اینا هم نمیدونم چطوریه . همون آیدی پس رو که فروشنده میده ساین این میکنیم و رو همون اکانت هم میتونن بازی کنن ؟ یا بهتره یه اکانت دیگه بسازم براشون ؟
همون اکانت و بازیهای هکی رو پاک کنی کافیه.
یه اکانت دائم که واسه خودته
یه اکانت هم فروشنده بهت میده که اگه هوم باشه بعد وارد کردنش ۲ تا گزینه میاد که یکیش اکانت رو به عنوان هوم ثبت میکنه.بعد هوم کردن وارد اکانت خودت میشی و استفاده میکنی،تا تموم شدن زمان گیم پس هم لازم نیست تو اون اکانت وارد شی.

وارد کردن و هوم کردن اکانت اصلا کار سختی نیست و یکبار که بزنی متوجه ساده بودنش میشی.

اگه موقع وارد کردن اکانت هوم نکنی هم میشه از تو تنظیمات اکانت به راحتی هومش کنی

• Like
Reactions: Scαrface

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر