Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
آقا Crazyoffers همچنان مورد تاییده؟ کسی مشکلی چیزی نداشته؟ میخوام اکانت ام رو بدم روش گیم پس رو شارژ کنه. اکانت توش چیز خاصی نداره، صرفا بابت بن کنسول و این داستانا میپرسم

• Like
Reactions: Hodor and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
آقا Crazyoffers همچنان مورد تاییده؟ کسی مشکلی چیزی نداشته؟ میخوام اکانت ام رو بدم روش گیم پس رو شارژ کنه. اکانت توش چیز خاصی نداره، صرفا بابت بن کنسول و این داستانا میپرسم
دوست عزیز بنده خرید کردم اما نه اینطوری
اگر میتونی گیفت بگیر شارژ کن بعد خرید کن
هر اکانتی رو که اگر با کردیت کارت مورد دار توش خرید داشته باشی (کردیت کارت دزدی باشه)کنسولت هم احتمال خیییلی زیاد بن میشه
نکنی بهتره البته کارشناسای سایت بیشترشون وضع مالیشون خوبه و به احتمال زیاد میگن بزن طوری نمیشه

• Like
Reactions: N0o0bSmoke

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
مورد تایید که هست ولی میخوای خیالت راحت باشه بده برات فعال کنه بعد رمز اکانت اصلی و عوض کن.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوست گرامی برای خرید گیم پس 4 روش داری
استفاده ویزا کارت برای خرید که بیشتر به درد فروشنده ها میخوره
خرید از سایت پلاتی باید وب مانی هم داشته باشه
خرید از کانال های ایرانی.. بیشتر کانال های ایرانی از سایت پلاتی میگرن چه بازی چه گیم پس البته از فروشنده های ارزون فروشش
اینم کانالم هر چند حرفم خوشایند بعضی ها نیست بعضی قیمت هاش عقلانی نیست بنا به هزار یک دلیل بارها روش بحث کردم...
استفاده از گیفت کارت که اونم قطعا باید هزینه اضافی پرداخت کنید
توصیه من به شما خرید از پلاتی هست اونم از فروشنده معتبرش که حدودا 77 هزار تا گیم پس فروخته فروشنده های ایرانی تو خوابشونم از این رقم ها نمیببین قیمتشم از بقیه فروشنده ها بالاتر هست ومورد تایید هست.. شما رمز پسورد میدی روش فعال میکنه روش کاریشم به این صورت هست
حالا انتخاب با خودتون

• Love
Reactions: N0o0bSmoke

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
با سپاس باید تو اکانتی که بازی بشه که روش گیم پس خریداری شده یا میشه روی اکانت شخصی بازی کرد و افلاین کرد؟
اسم این طرح بازی رایگان هست کلا... من خودم با گیم پس تست کردم.. شما خودت تست بزن احتمالا میشه

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوست گرامی برای خرید گیم پس 4 روش داری
استفاده ویزا کارت برای خرید که بیشتر به درد فروشنده ها میخوره
خرید از سایت پلاتی باید وب مانی هم داشته باشه
خرید از کانال های ایرانی.. بیشتر کانال های ایرانی از سایت پلاتی میگرن چه بازی چه گیم پس البته از فروشنده های ارزون فروشش
اینم کانالم هر چند حرفم خوشایند بعضی ها نیست بعضی قیمت هاش عقلانی نیست بنا به هزار یک دلیل بارها روش بحث کردم...
استفاده از گیفت کارت که اونم قطعا باید هزینه اضافی پرداخت کنید
توصیه من به شما خرید از پلاتی هست اونم از فروشنده معتبرش که حدودا 77 هزار تا گیم پس فروخته فروشنده های ایرانی تو خوابشونم از این رقم ها نمیببین قیمتشم از بقیه فروشنده ها بالاتر هست ومورد تایید هست.. شما رمز پسورد میدی روش فعال میکنه روش کاریشم به این صورت هست
حالا انتخاب با خودتون
داداش یعنی میگی از کریزی افر نخریم؟ آخه میگه کارت شخصیمه

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
داداش یعنی میگی از کریزی افر نخریم؟ آخه میگه کارت شخصیمه
رفیق من نه به کسی میگم بخر نه میگم نخر
قبل تنها توصیه ای که میتونم بکنم قبل خرید بازی رو در ریجن های ترکیه ارژانتین قیمتشو ببین با قیمتی که بهت میدن حساب کتاب کن عقلانی بود بگیر نبود بازم یه فکری بکن
تو این دوره زمونه کسی با 10 20 تومن سود بازی نمیفروشه..

• Like
Reactions: Ashktag

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
رفیق من نه به کسی میگم بخر نه میگم نخر
قبل تنها توصیه ای که میتونم بکنم قبل خرید بازی رو در ریجن های ترکیه ارژانتین قیمتشو ببین با قیمتی که بهت میدن حساب کتاب کن عقلانی بود بگیر نبود بازم یه فکری بکن
تو این دوره زمونه کسی با 10 20 تومن سود بازی نمیفروشه..
بازی mount and blade 2 توی آرژانتین 680 پزو هست. یا قیمت پژو که 220 تک تومنی هست میشه 158000 تومن. به من گفت 200 تومن. منطقی هست یا نه؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان صدای فن ایکس باکس سری اس تا چقدر طبیعی هست؟
شنیدم که بعضی سری اس ها بعد یکی دوماه یک خورده فنشون به صدا میوفته ولی بعد یک مدت خودش از بین میره صداش

البته خودم سری اس داشتم یکسال دستم بود کوچکترین صدایی نداشت

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
شنیدم که بعضی سری اس ها بعد یکی دوماه یک خورده فنشون به صدا میوفته ولی بعد یک مدت خودش از بین میره صداش

البته خودم سری اس داشتم یکسال دستم بود کوچکترین صدایی نداشت
صدایی که میگم در این حده که وقتی سرتو میچسبونی به دستگاه یا خیلی سکوت باشه و نزدیک دستگاه باشی یک صدایی در حد این که یک چیزی داره می‌چرخه میاد . به نظرتون طبیعی هست؟

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
صدا نداره کنسول. شاید من متوجه نمیشم:D
صدایی که میگم در این حده که وقتی سرتو میچسبونی به دستگاه یا خیلی سکوت باشه و نزدیک دستگاه باشی یک صدایی در حد این که یک چیزی داره می‌چرخه میاد . به نظرتون طبیعی هست؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
بله این طبیعیه.

• Like
Reactions: majidharami

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوست عزیز اگر در این حده که طبیعه
بالاخره خود چرخش فن و گردش هوا هم صدا داره کاریش نمیشه کرد

صدا میخوای برو یک ps4 pro بگیر تا گوشت رو با صدای موتور جت بویینگ نوازش کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر